scr00chy
OFF-LINE

 • Jméno
 • Petr
 • Věk
 • 31 let
 • Bydliště
 • Ústí nad Labem
 • ICQ
 • Jabber
 • Twitter
 • @scr00chy
 • Facebook
 • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Bude líp

4. října 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Ženský Louie

Pokud znáte seriál Louie, tak tohle je to samé, akorát z ženské perspektivy.

Asi to není pro každého, nebudete se u toho řezat každých 5 vteřin jako u sitcomů, ale zase na druhou stranu když už se zasmějete, bude to od srdce, protože situace v tomto seriálu jsou založeny na realitě, narozdíl od drtivé většiny dnešních vyumělkovaných komediálních seriálů.

Plakát
Clone High

29. června 2014

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Previously on a very special Clone High...

Tenhle seriál předběhl svou dobu. Myslím, že kdyby vyšel v dnešní internetový meme době, slavil by obrovský úspěch a nebyl zrušen po jedné sezóně. Pokud vám sedí třaskavý humor Lorda, Millera a Lawrence (Lego Movie, Scrubs, 21 Jump Street, Cloudy With A Chance of Meatballs), dejte seriálu šanci. Kde jinde navíc uvidíte Gándhího jako mladistvého kaliče a blbštajna? :D

Plakát
Kancl

12. května 2009

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

That's what she said!

Po kladných ohlasech na tenhle seriál jsem se kdysi dávno rozhodl zkusit pilot. Britský originál neznám, takže mě naprosto neobvyklý pojetí zastihlo nepřipraveného a bohužel i odradilo. Snad půl roku jsem se prokousával první řadou (nějakých pět dílů!), ale pak jsem tomu propadl a během pár týdnů jsem nakoukal pět řad a musím uznat, že ten seriál je geniální.

Takže lidi, pokud se vám taky stalo, že první epizody vás nenalákaly, dejte tomu ještě šanci, protože někdy od druhé řady je to neskutečná jízda. Nebudete litovat.

Plakát
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nářez...

Viděl jsem zatím prvních pár dílů, ale mám z toho velice dobrý pocit. Spousta skvělých vtipů, dobří herci a hlavně správně řízná témata, která si s korektností hlavu nelámou.

EDIT: Dokoukal jsem druhou řadu a musím říct, že tenhle seriál je fakt bomba. Danny DeVito tam skvěle zapadá a každý díl je narvaný vtipy doslova k prasknutí.

Plakát
Hranice nemožného

15. června 2008

93 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

The Pattern?

Po shlédnutí pilotu: Skvělý start série, která by mohla být VELICE zajímavá. J.J. Abrams špatné seriály neumí a hlavně je dokáže prodat. O sledovanost bych se tedy nebál. Teď jen stačí doufat, že si to udrží kvalitu pilotu. Ten byl akční, napínavý, dramatický a vzbudil spoustu otázek, na které chci znát odpovědi :)

EDIT: No, po pěti dílech to už tak žhavý není. Tvůrci se plácaj na místě a topí se ve schématičnosti. Chybí mi silnější dějový rámec, ale věřím, že se to zlepší. Potenciál tam pořád je...

Plakát
V síti CIA

10. června 2008

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

We won, didn't we?

Tak nějak nevím, proč je tenhle seriál všude tak vynášen do nebes. Nepřišlo mi to nějak zvlášť záživné. Vyzdvihl bych však řemeslnou stránku a také herecké výkony Alfreda Moliny a Michaela Keatona.

Plakát
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Bože můj...

Tohle mohla být vynikající série. Obrovský potenciál byl však trestuhodně nevyužit. Nudné příběhy, nudná režie, neskutečně béčkové kulisy a výprava, unylé herecké výkony. Viděl jsem asi první tři části a za zmínku stála asi tak jedna. Pořád to však byl jen jednooký král mezi slepými. Další dvě části jsem načal a neměl sílu ani dokoukat. Fakt hrůza. Nevím, jak dobrý/úspěšný je podobný seriál Masters of Horror, ale jeho sci-fi odnož si nezasloužila nic jiného, než co nakonec dostala - být po pár týdnech zrušena. Tudy rozhodně cesta nevede, ruce pryč.

Plakát
Kmen Andromeda

1. června 2008

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Bacillus infernus

Mám rád katastrofické scénáře, takže vítám každý film nebo seriál s takovou tématikou. Celkově jsem byl spokojen. Na televizní produkci překvapily hodně slušné efekty a kamera, silný příběh a občas i celkem drsné scény (motorovka, benzín). Druhá část však trochu ztrácí tempo.

Plakát
Teorie velkého třesku

28. května 2008

88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 24 lidí

It all started with the big bang

Tohle je sitcom podle mého gusta. Sám jsem tak trochu geek/nerd a humor založený na vědě, počítačích a uctívání oblíbených filmů a seriálů mi prostě sedí. Přesto mi přijde, že se TBBT drží moc při zemi a nevyužívá svůj potenciál na plno. Na druhou stranu chápu, že pak by asi byl jen pro velice specifické publikum a moc by nevydělal.

Plakát
Super drbna

24. května 2008

69 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
85 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

X.O.X.O.

O.C. se mi líbilo, tohle je od stejného člověka, ale trochu jiný kafe. Viděl jsem teprve asi pět epizod, ale jakýmsi zvrhlým způsobem se mi to líbí. Guilty pleasure jak stehno. Je to plné krásných mladých lidí, na které se dobře kouká, hraje tam pěkná hudba a je to hezky natočený. Co víc si přát? Možná Kristen Bell ;)