reallyreallychildish
OFF-LINE

  • Jméno
  • Věk
  • Bydliště
  • ICQ
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
The Lying Game

6. ledna 2013

89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Emma nebo Sutton?

Tenhle seriál jsem zkusila, protože autorka námětu je i autorkou Pretty Little Liars. A je to hodně poznat, prostředí a styl toho, jak je to natočené, je velmi podobný.
Téma výměny dvojčat už tu také bylo mnohokrát a jediné, co mě na seriálu opravdu baví a zajímá, je to tajemství z minulosti, které se pomalu začíná odhalovat.
Z dvojčat je mi příjemnější Emma, i když postupem času se ty rozdíly mezi nimi dost stírají a fakt je problém poznat, která je která. Jak někdo zmínil, rozdělení hodná-zlá je také docela klišé, ale ono je těžké rozlišit tak podobné postavy nějak jinak (viz. "hodná" Elena a "zlá" Katherine ve VD). Nejoblíbenější postavou je ale Suttonina sestra Laurel a její dějovou linku sleduji ráda.
Finále docela navnadilo, takže se těším na druhou sérii.
Za první zatím 80%.

Plakát
Kim Possible

5. ledna 2013

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Píp, píp, píp-píp

Pro mě je Kim Possible seriálem mého dětství. Tenkrát jsem z toho byla úplně nadšená, potřebovala jsem vidět každý díl a toužila jsem stát se tajným agentem. Ta náklonnost k seriálům/filmům o tajných agentech mi zůstala dodnes, kdy je mým nejoblíbenějším seriálem Chuck.
Dobře si vzpomínám, že Kim sice byla můj vzor, ale Ron a jeho krysa byli úžasným zdrojem vtipých scének a mnoha hlášek. Na tenhle seriál protě budu vždycky myslet s nostalgií.

Plakát
Mrtví jako já

4. ledna 2013

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Záchodový prkýnko

Tenhle seriál se mi ve své době strašně líbil. Přiznávám, že hlavně proto, že jsem tajně byla zamilovaná do Masona. :D
Ale celkově - hřbitovní humor, zajímavé zápletky a neuvěřitelné způsoby úmrtí na žlutých kancelářských papírcích prostě mají něco do sebe. Úvodní znělka a zpracování hrobaříků se mi také moc líbilo.
Seriál jsem jako jeden z mála sledovala s českým dabingem a musím říct, že mi vyhovoval, úvod jednoho dílu nebyl zřejmě omylem předabován a hlas Ellen Muth mi přišel trochu mužný. :D
Mrzelo mě, že jsou seriálu jen 2 řady, ale závěrečný film zklamal odlišným obsazením i nezáživnou zápletkou.

Plakát
Simpsonovi

3. ledna 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Legendární droga

Tento seriál asi netřeba nějak představovat, neznat ho je téměř nemožné. Vtípky a praštěné eskapády všech členů žluté rodinky už okouzlily spoustu diváků a stále lákají nové.
Ačkoli se nepovažuju za výrazného fanouška, musím uznat, že kdykoli to hraje v televizi, tak se ráda kouknu a spoustu dílů jsem viděla i několikrát. Každá postava je něčím specifická a seriál znázorňuje situace všední i úplně nereálné, ale rozhodně vás k sobě na svých 20 minut připoutá. V průběhu času v seriálu "hostovaly" i skutečné celebrity a myslím, že pro ně je to svým způsobem i pocta, že se mohou mihnout takovým slavným počinem.
Nejhezčí jsou podle mě díly speciální, například halloweenské, které odbíhají od běžné rutiny a seriál ozvláštňují.

Plakát
Chlapi sobě

2. ledna 2013

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Já uvařím váš míč!

Ačkoli tady to mezi názory nevidím, než jsem si seriál pustila, viděla jsem mnoho názorů, které ho odsuzovaly jako příliš "klišoidní, předvídatelný a trapně vtipný". Nevím, kdo ty názory psal, ale já s nimi vůbec nesouhlasím.
Postavy jsou podle mě sympatické, dobře se doplňují a vtípky jsou náhodou dost vydařené. Líbilo se mi, že sitcom vlastně nesledoval žádnou hlavní dějovou linku, sice mu to možná uškodilo v tom, že dostal jen jednu sérii.
Nejoblíbenější postavou byl jednoznačně Kyle a episoda s paní Reilyovou je prostě legendární.

Plakát
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

All the angels sing because you're gonna DIE

Příběh Dr. Horribla je zvláštní tím, že "padouch" má ve skutečnosti v podstatě dobré srdce a "hrdinovi" vlastně moc nefandíme. Neotřelý příběh je příjemně zpracovaný, písničky jsou chytlavé, postavy pěkně zahrané a závěr nečekaný.
Chvílemi si rvete vlasy na hlavě, protože nechápete, co slečna na Kapitánu Kladivovi vlastně vidí, zvlášť když je k mání milý a mnohem sympatičtější Billy. Tomu pak samozřejmě nezbývá nic jiného, než se pokusit dostat do ELE, aby mohl odhodit ostýchavost a na slečnu svého srdce zapůsobil.
Jak to všechno dopadne se podívejte sami. Rozhodně to stojí za to.

Plakát
Lovci duchů

19. listopadu 2012

88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Srdcová záležitost

Tenhle seriál mě provedl celou střední a sleduji ho nadále a popravdě už si bez něj nedovedu představit svůj život.
Spoustu hlášek běžně používám (bez ohledu na to, jak moc je to divné :)), na mobilu mám stejné vyzvánění jako Dean a celkově Supernatural ovlivnil můj playlist.
Netvrdím, že kvalita je po všechny řady stejná, někdy jsem měla pocit, že se děj zmítá na jednom místě a nedaří se mu pohnout dál, na druhou stranu komické díly, kterých bývá v každé řadě několik, to perfektně vyvažují, odlehčují od běžného Winchestrovského dramatu a vždy přináší něco nového.
Nakonec - doufám, že se během řady, možná dvou, příběh nějak zdárně zakončí, seriál mi sice bude chybět, ale byla by škoda, aby jeho kvalita klesla někam pod bod mrazu jen proto, že ho tvůrci/televize znovu a znovu prodloužili.

Plakát
2 $ocky

19. listopadu 2012

44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

She's coming!

Po té větě bylo jasné, že ten seriál budu milovat. :)
Díly jsou sice krátké, ale nadupané dvojsmysly, lechtivými narážkami, cynickými a ironickými hláškami a scénami někdy tak groteskními, že se prostě nemůžu přestat smát.
Nejradši mám Max, která přes své tvrzení, že je "dead inside" má očividně ráda nejen Caroline, ale jejího koně Kaštana. Na Caroline se mi zase líbí, že ačkoli byla vychovaná jako bohatá a rozmazlená princezna, s většinou situací, které jí "chudý" život přináší, se dokáže vyrovnat. Není to ale rozhodně tak, že by celý seriál táhly pouze hlavní postavy, jak to někdy bývá, právě naopak, vedlejší postavy hlavní duo skvěle doplňují.
Pro mě je 2 Broke Girls prostě příjemná oddechovka, u které se zasměju a pochytám v každém dílu pár ironických stěr, které plně využiju v běžné konverzaci. :D

Plakát
Parťáci

28. října 2012

40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Když mě se líbí...

Ačkoli celkově se Partners zřejmě moc nelíbí, já se na ně dívám ráda. Je to super 20minutový oddech, kdy si zazpívám úvodní znělku a zasměju se Luisovým hláškám.
Původně se mi do toho nechtělo kvůli Brandonu Routhovi (Chuckovská degenerace), ale jeho postava je tak šíleně natuplá, že je i celkem fajn. :)

Plakát
American Horror Story

28. října 2012

88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Check your sanity at the door...

1. sezóna
Ani nevím, jak jsem se k tomuhle nechala ukecat, z hororů jsem úplně na nervy ještě dlouho potom, co je vidím. Ale tohle bylo prostě tak návykové, že jsem si nemohla pomoct. Hrozně jsem si oblíbila Moiru zamlada a zajímala mě minulost Tatea..Jen mě trochu zklamala identita Rubber Mana, doufala jsem v novou, netušenou postavu.
2. sezóna
Zatím snad ještě lepší než 1. Kombinuje všechny prvky toho, co mě děsí a absolutně to nesnáším (staré blázince, všechny ty praktiky tam, lobotomie, šoková terapie, uff, hrůza..). Identita Bloody Face překvapila, na druhou stranu, dalo se to čekat. Některé spoilery do budoucna mě ale stále děsí, a pořád mi není jasné, proč na to vlastně koukám..:D
3. sezóna
Čarodějnickou tématiku jsem měla vždycky ráda, takže i tahle řada má něco do sebe. Na druhou stranu se mi některé scény (většina z těch z minulosti madame LaLaurie) zdály docela přehnané, až vysloveně hnusné.
4. sezóna
Nuda, nuda, nuda. Nemůžu se ubránit pocitu, že se tahle řada pokouší překonat všechny předchozí, ale prostě se jí to nedaří. Některé scény jsou takové těžkopádné, zajímavé dějové linky jsou utnuty příliš brzo naopak jinými se podle mě zaobírají zbytečně do detailů.

Celkově jako nejlepší hodnotím druhou řadu, od té doby kvalita podle mě klesá, což je škoda. Možná je to ale jen můj subjektivní pocit, každopádně to vnímám takto.