reallyreallychildish
OFF-LINE

  • Jméno
  • Věk
  • Bydliště
  • ICQ
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
2 $ocky

19. listopadu 2012

44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

She's coming!

Po té větě bylo jasné, že ten seriál budu milovat. :)
Díly jsou sice krátké, ale nadupané dvojsmysly, lechtivými narážkami, cynickými a ironickými hláškami a scénami někdy tak groteskními, že se prostě nemůžu přestat smát.
Nejradši mám Max, která přes své tvrzení, že je "dead inside" má očividně ráda nejen Caroline, ale jejího koně Kaštana. Na Caroline se mi zase líbí, že ačkoli byla vychovaná jako bohatá a rozmazlená princezna, s většinou situací, které jí "chudý" život přináší, se dokáže vyrovnat. Není to ale rozhodně tak, že by celý seriál táhly pouze hlavní postavy, jak to někdy bývá, právě naopak, vedlejší postavy hlavní duo skvěle doplňují.
Pro mě je 2 Broke Girls prostě příjemná oddechovka, u které se zasměju a pochytám v každém dílu pár ironických stěr, které plně využiju v běžné konverzaci. :D

Plakát
666 Park Avenue

23. března 2013

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Horor nebo ne?

Pořád se nemůžu rozhodnout, jestli se mi 666 Park Avenue nakonec líbilo, nebo ne.
Rozhodně má něco do sebe - hudba vždycky dobře navodí takovou tu strašidelnou atmosféru, ale na druhou stranu je tu tolik klišé (hlavní hrdinka se v noci sama toulá bosa sklepem), že ji ani nemůžete brát vážně. Dokoukala jsem všech 13 dílů, protože se mi vždycky líbí příslib složité záhady, která se nakonec v nějakém šokujícím odhalení vyřeší. Tak se stalo i tady, ale nejsem si jistá, jestli odhalení bylo tak šokující, jak bych chtěla - některé věci byly dost očividné a nebo se daly velmi snadno předvídat.
Jedna věc se mi ale opravdu, opravdu líbila, a to scéna ve vaně - podle mě strašně pěkně natočená, tu jsem si pustila asi třikrát.
Kolem a kolem, asi nemám k tomu seriálu moc co říct, doporučím vám ho jen pro případ, že zrovna máte pauzu v něčem zajímavějším a chcete nějak zabít čas.

Plakát
American Horror Story

28. října 2012

88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Check your sanity at the door...

1. sezóna
Ani nevím, jak jsem se k tomuhle nechala ukecat, z hororů jsem úplně na nervy ještě dlouho potom, co je vidím. Ale tohle bylo prostě tak návykové, že jsem si nemohla pomoct. Hrozně jsem si oblíbila Moiru zamlada a zajímala mě minulost Tatea..Jen mě trochu zklamala identita Rubber Mana, doufala jsem v novou, netušenou postavu.
2. sezóna
Zatím snad ještě lepší než 1. Kombinuje všechny prvky toho, co mě děsí a absolutně to nesnáším (staré blázince, všechny ty praktiky tam, lobotomie, šoková terapie, uff, hrůza..). Identita Bloody Face překvapila, na druhou stranu, dalo se to čekat. Některé spoilery do budoucna mě ale stále děsí, a pořád mi není jasné, proč na to vlastně koukám..:D
3. sezóna
Čarodějnickou tématiku jsem měla vždycky ráda, takže i tahle řada má něco do sebe. Na druhou stranu se mi některé scény (většina z těch z minulosti madame LaLaurie) zdály docela přehnané, až vysloveně hnusné.
4. sezóna
Nuda, nuda, nuda. Nemůžu se ubránit pocitu, že se tahle řada pokouší překonat všechny předchozí, ale prostě se jí to nedaří. Některé scény jsou takové těžkopádné, zajímavé dějové linky jsou utnuty příliš brzo naopak jinými se podle mě zaobírají zbytečně do detailů.

Celkově jako nejlepší hodnotím druhou řadu, od té doby kvalita podle mě klesá, což je škoda. Možná je to ale jen můj subjektivní pocit, každopádně to vnímám takto.

Plakát
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

I'm a survivor

Deník zasloužilé matky tedy nesleduju nijak pravidelně a rozhodně jsem neviděla všechny díly, ovšem když je to v televizi, ráda se podívám. Je to seriálek o bláznivé rodině, kde se všichni mají tak rádi, že si neustále musí dělat naschvály, stírat se a dělat si blázny jeden ze druhého. Určitě se jedná o příjemné pokoukání, občas se prostě musíte zasmát ironické Rebě nebo Kyře, popřípadě natuplému Venovi.
Úvodní píseň je docela chytlavá, jeden čas jsem ji dokonce měla na vyzvánění.
Celkově můžu jen doporučit.

Plakát
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

All the angels sing because you're gonna DIE

Příběh Dr. Horribla je zvláštní tím, že "padouch" má ve skutečnosti v podstatě dobré srdce a "hrdinovi" vlastně moc nefandíme. Neotřelý příběh je příjemně zpracovaný, písničky jsou chytlavé, postavy pěkně zahrané a závěr nečekaný.
Chvílemi si rvete vlasy na hlavě, protože nechápete, co slečna na Kapitánu Kladivovi vlastně vidí, zvlášť když je k mání milý a mnohem sympatičtější Billy. Tomu pak samozřejmě nezbývá nic jiného, než se pokusit dostat do ELE, aby mohl odhodit ostýchavost a na slečnu svého srdce zapůsobil.
Jak to všechno dopadne se podívejte sami. Rozhodně to stojí za to.

Plakát
Guild, The

25. srpna 2012

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Do you wanna date my avatar? :)

The Guild jsem objevila právě díky téhle písni. Ze začátku jsem měla obavy do toho jít - přece jen toho o hrách a herním světě moc nevím. Naštěstí se ukázalo, že to vůbec nevadí! :)

Díly, ač kratičké, pobaví každým aspektem, a šokující clifhangery na konci snad každé episody nutí člověka dívat se dál a dál.

Pět řad jsem zkoukla během dvou dnů a dokonce jsem pak začala uvažovat o tom, že taky začnu hrát RPG - celkově můžu jen doporučit.

Plakát
Hra o trůny

25. srpna 2012

37 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 30 lidí

Takže..

Dobře, po shlédnutí jednoho dílu asi těžko můžu říkat, jestli je to dobrý nebo špatný seriál, ale mě osobně to nijak nevzalo. Proklikala jsem i několik dílů následujících a jediné, co mě napadalo bylo - líbí se to lidem, co nejsou zvyklí na True Blood. Hambatostí se to totiž vyrovná.
A ještě taková drobnost - lidi, co těch 3000 nebo kolik stran přelouskali, upřímně obdivuju. :)

Plakát
Chlapi sobě

2. ledna 2013

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Já uvařím váš míč!

Ačkoli tady to mezi názory nevidím, než jsem si seriál pustila, viděla jsem mnoho názorů, které ho odsuzovaly jako příliš "klišoidní, předvídatelný a trapně vtipný". Nevím, kdo ty názory psal, ale já s nimi vůbec nesouhlasím.
Postavy jsou podle mě sympatické, dobře se doplňují a vtípky jsou náhodou dost vydařené. Líbilo se mi, že sitcom vlastně nesledoval žádnou hlavní dějovou linku, sice mu to možná uškodilo v tom, že dostal jen jednu sérii.
Nejoblíbenější postavou byl jednoznačně Kyle a episoda s paní Reilyovou je prostě legendární.

Plakát
Chuck

7. července 2012

71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Those are my shoes, this is my life...

Stydím se. Jsem už tady takovou dobu a ještě jsem nepřidala názor ke svému nejoblíbenějšímu seriálu? To okamžitě napravím! :)

Téma tajných agentů je jedno z mých oblíbených, takže když jsem "Chuckouše" viděla v televizi, okamžitě mě dostal.
Nejvíc jsem milovala asi dějovou linku mezi Chuckem a Sarah, spoustu dějových zvratů jsem ořvala, s příchodem každé neoblíbené postavy jsem si málem rvala vlasy na hlavě..možná jsem to prožívala trochu moc, ale Chuck je pro mě prostě srdcová záležitost.
Když skončil, byla jsem smutná, ale taky ráda, protože nesnáším, když se seriál zbytečně plácá na místě a stále se prodlužuje, jen aby se na něm víc vydělalo.
Konec byl navíc pěkný, připomněl tak nějak vše od začátku a přinesl tak pěkné rozloučení - prostě Chucka můžu jen doporučit! :)

Plakát
Jízlivě tvůj

16. prosince 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Viciously lovely

Tomuhle seriálu vážně není co vytknout, snad jen, že je těch dílů tak strašně málo a je to hrozná škoda.
Dva gayové chrlící jednu ironickou hlášku za druhou, jejich muži posedlá kamarádka a sexy soused - dokonalá kombinace. Herecké obsazení je taktéž hvězdné a celé dohromady to přináší skvělý zážitek, o který byste se neměli ochudit.