reallyreallychildish
OFF-LINE

  • Jméno
  • Věk
  • Bydliště
  • ICQ
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Ve znamení raka

16. května 2012

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Cathy s velkým C

Zatím jsem shlédla 1. řadu a musim říct, že i když spousta postav je vlastně děsně protivných, ten seriál jsem si zamilovala.
Cathy je prostě úžasná a dokáže vymyslet neuvěřitelně bláznivý kousky.:D A vážně obdivuju ten její přístup k tý nemoci - užít si život, dokud to jde, přijmout to realisticky a přitom neztratit optimismus.

Edit:
Čas postoupil a brzo nás čeká finálová řada.
Když srovnám první řadu se dvěma následujícími, musím říct, že se seriál hodně vyvinul, už to nebyla taková komedie jako ze začátku, naopak se začala řešit vážnější témata - tedy spíš se na dané téma začalo pohlížet vážněji než v řadě první. Stále je tu spousta vtipných scén, ale vztahy i postavy samotné se hodně změnily, víme o nich víc a to se mi líbí.
Jsem zvědavá, jak to s Cathy nakonec dopadne, doufám, že se jí podaří nemoc porazit.

Plakát
Veronica Mars

16. května 2012

71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Duncan nebo Logan?

Tak tuhle otázku jsem v průběhu seriálu řešila několikrát, naštěstí jsem si nakonec vybrala toho, co tam byl až do konce. :)
Veronika je skvělá, obdivuju ty její duchaplný hlášky (který fakt sype z rukávu snad v každý situaci) a tu její drzost a paličatost.
Jen mi přišlo, že by seriál snesl ještě alespoň 1 řadu, protože konec tý poslední byl dost otevřenej a ještě by se s tím dalo dál pracovat - na druhou stranu, radši konec než aby se seriál zmítal v nezajímavý nudě. :)

Plakát
Chuck

7. července 2012

71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Those are my shoes, this is my life...

Stydím se. Jsem už tady takovou dobu a ještě jsem nepřidala názor ke svému nejoblíbenějšímu seriálu? To okamžitě napravím! :)

Téma tajných agentů je jedno z mých oblíbených, takže když jsem "Chuckouše" viděla v televizi, okamžitě mě dostal.
Nejvíc jsem milovala asi dějovou linku mezi Chuckem a Sarah, spoustu dějových zvratů jsem ořvala, s příchodem každé neoblíbené postavy jsem si málem rvala vlasy na hlavě..možná jsem to prožívala trochu moc, ale Chuck je pro mě prostě srdcová záležitost.
Když skončil, byla jsem smutná, ale taky ráda, protože nesnáším, když se seriál zbytečně plácá na místě a stále se prodlužuje, jen aby se na něm víc vydělalo.
Konec byl navíc pěkný, připomněl tak nějak vše od začátku a přinesl tak pěkné rozloučení - prostě Chucka můžu jen doporučit! :)

Plakát
Guild, The

25. srpna 2012

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Do you wanna date my avatar? :)

The Guild jsem objevila právě díky téhle písni. Ze začátku jsem měla obavy do toho jít - přece jen toho o hrách a herním světě moc nevím. Naštěstí se ukázalo, že to vůbec nevadí! :)

Díly, ač kratičké, pobaví každým aspektem, a šokující clifhangery na konci snad každé episody nutí člověka dívat se dál a dál.

Pět řad jsem zkoukla během dvou dnů a dokonce jsem pak začala uvažovat o tom, že taky začnu hrát RPG - celkově můžu jen doporučit.

Plakát
Odložené případy

25. srpna 2012

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Skvělé

Nebudu tvrdit, že jsem viděla všechny díly všech řad, co to má. Ala tahle kriminálka mi přijde zajímavější než jiné, takové ty přehnaně akční, a tak. Líbí se mi ty flashbacky, kolikrát odhalují příběhy, které si dovedu představit jako skutečné a navíc, ten seriál má skvělý soundtrack. Snad není díl, ze kterého bych nevybrala pěknou písničku, a na hudbu si ve filmech i seriálech dost potrpím.

Plakát
Pán času

25. srpna 2012

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Your first Doctor will stay "The One" forever

Narážky na Doctora Who se objevují všude možně, tak jsem si řekla - proč to nezkusit. Původní série jsem odvrhla ihned, protože mám problémy dívat se na cokoli staršího, než jsem sama (co se týče videa :)).
Devítku jsem si zamilovala snad hned v prvním díle. Sice seriál nebyl nic, na co jsem byla zvyklá do té doby, ale má obrovský potenciál.
Hlavní Doctorovi nepřátelé mi přišli komicky zastaralí, ale rozhodně měli něco do sebe.
Reinkarnaci jsem obrečela a už se nedokázala dívat dál. Devítka ale zůstane v mém srdci navždy.

100% za jeho sérii.

Plakát
2 $ocky

19. listopadu 2012

44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

She's coming!

Po té větě bylo jasné, že ten seriál budu milovat. :)
Díly jsou sice krátké, ale nadupané dvojsmysly, lechtivými narážkami, cynickými a ironickými hláškami a scénami někdy tak groteskními, že se prostě nemůžu přestat smát.
Nejradši mám Max, která přes své tvrzení, že je "dead inside" má očividně ráda nejen Caroline, ale jejího koně Kaštana. Na Caroline se mi zase líbí, že ačkoli byla vychovaná jako bohatá a rozmazlená princezna, s většinou situací, které jí "chudý" život přináší, se dokáže vyrovnat. Není to ale rozhodně tak, že by celý seriál táhly pouze hlavní postavy, jak to někdy bývá, právě naopak, vedlejší postavy hlavní duo skvěle doplňují.
Pro mě je 2 Broke Girls prostě příjemná oddechovka, u které se zasměju a pochytám v každém dílu pár ironických stěr, které plně využiju v běžné konverzaci. :D

Plakát
Lovci duchů

19. listopadu 2012

88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Srdcová záležitost

Tenhle seriál mě provedl celou střední a sleduji ho nadále a popravdě už si bez něj nedovedu představit svůj život.
Spoustu hlášek běžně používám (bez ohledu na to, jak moc je to divné :)), na mobilu mám stejné vyzvánění jako Dean a celkově Supernatural ovlivnil můj playlist.
Netvrdím, že kvalita je po všechny řady stejná, někdy jsem měla pocit, že se děj zmítá na jednom místě a nedaří se mu pohnout dál, na druhou stranu komické díly, kterých bývá v každé řadě několik, to perfektně vyvažují, odlehčují od běžného Winchestrovského dramatu a vždy přináší něco nového.
Nakonec - doufám, že se během řady, možná dvou, příběh nějak zdárně zakončí, seriál mi sice bude chybět, ale byla by škoda, aby jeho kvalita klesla někam pod bod mrazu jen proto, že ho tvůrci/televize znovu a znovu prodloužili.

Plakát
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Spit out your gums and kiss me hard!

WLIIA? jsem objevila náhodou, když jsem brázdila youtube, a hned mě uchvátilo. Naštěstí to někdo hodný i překládá do češtiny, s angličtinou jsem na tom sice celkem dobře, ale tady se často objevují popkulturní narážky, které bych asi bez vysvětlujících titulků málokdy pochopila. :)
Ačkoli se objevuje i množství lidí, kteří tvrdí, že scénky jsou předem připravené a o improvizaci se nejedná, mě osobně na tom vůbec nezáleží. Nejdůležitější je, že se zasmějete. A to opravdu hodně. Hodně. A ještě jednou hodně. Ani jeden z účinkujících neváhá ze sebe udělat úplného blázna a vymýšlí takové kousky, hlášky, obličeje a scénky jsou tak praštěně vypointované, že se prostě nedá nesmát.
Jsou nejen skvěle sehraní jako tým, ale každý z nich je v něčem excelentní. Waynovi jde dobře zpěv, Colin je takový otloukánek a na jeho adresu se často trousí vtípky o ztrátě vlasů, Ryan (můj nejoblíbenější) zase skvělým způsobem ztvární snad jakékoli zvíře.
Tuhle show bych doporučila jen tomu, kdo má hodně času a hodně silnou bránici, protože se nejen nedokážete přestat smát, ale ani se od toho jen tak neodtrhnete. :)

Plakát
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

All the angels sing because you're gonna DIE

Příběh Dr. Horribla je zvláštní tím, že "padouch" má ve skutečnosti v podstatě dobré srdce a "hrdinovi" vlastně moc nefandíme. Neotřelý příběh je příjemně zpracovaný, písničky jsou chytlavé, postavy pěkně zahrané a závěr nečekaný.
Chvílemi si rvete vlasy na hlavě, protože nechápete, co slečna na Kapitánu Kladivovi vlastně vidí, zvlášť když je k mání milý a mnohem sympatičtější Billy. Tomu pak samozřejmě nezbývá nic jiného, než se pokusit dostat do ELE, aby mohl odhodit ostýchavost a na slečnu svého srdce zapůsobil.
Jak to všechno dopadne se podívejte sami. Rozhodně to stojí za to.