M-44
OFF-LINE

  • Jméno
  • Věk
  • Bydliště
  • ICQ
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Perníkový táta

3. října 2013

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nejlepší přeměna

Neskutečný seriál, jehož kvalita se stále zvedá a i 1.série má u mně sto procent, přičemž 5.série je zřejmě to nejlepší,co kdy bylo natočeno v oblasti dramatických seriálů. Dokonalé obsazení, nepředpovídatelný scénář a více než důstojné finále. BrBa odešel na vrcholu, jak sledovaností tak kvalitou.
Ps. Tohle je jediný seriál, který si může dovolit natočit něco jak epizodu Fly.

Plakát
Přátelé

30. srpna 2013

20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
7 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Nejvíce přeceňovaný seriál

Dokud vybírali české neplacené stanice místo mne na co se budu dívat tak bych Přátele hodnotil jako jeden z lepších seriálů, ale ty doby jsou pryč a nyní se divím čemu jsem se předtím smál. První 2 série jsou poměrně dobré ovšem potom je to jako přes kopírák. Nuda, trapnej vtípek, blbá sexuální narážka a zase nuda. Čím dál víc převládá trapnost nad vtipem a postupně jsou všechny postavy k nesnesení. Hlavně Monika, Phoebe a Ross jsou na zabití, a když se ktomu přidá čím dál nudnější Chandler, Joey s jediným výrazem(zmatený) a Rachel, která dělá jednu blbost za druhou, tak upřímně nechápu místní hodnocení. Na závěr si neodpustím, že tohle nesahá Scrubs ani po kotníky.

Plakát
Hra o trůny

25. srpna 2012

40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Kniha nebo seriál

Po shlédnutí obou řad mám jen 2 problémy a to -seriál se trochu odchyluje od předlohy, která se u mne řadí mezi nejlepší fantasy knihu všech dob, a za druhé to, že na třetí sérii budeme muset čekat tak dlouho. ps.pokud někdo přečetl ty knihy a nelíbily se mu tak je to pro mě záhada, ale akceptuji jiný vkus. Na druhou stranu bych nechápal člověka, který je nepřečetl a pak se o nich posměšně vyjadřoval.