phoebess
OFF-LINE

  • Jméno
  • Soňule
  • Věk
  • 31 let — narozeniny slaví za 115 dní (Štír)
  • Bydliště
  • hnedle vedle JEDU
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Na jih od pekla

18. prosince 2015

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

South of Hell

Opravdu parádní seriál.
Pokud máte v oblibě seriály, které nehýří bujarým veselím, tak je tenhle koktejl depresivních monologů, kultů, vymývačů mozků a démonů tím nejlepším, co si můžete dopřát před spaním. ;)

Plakát
Manhattan

3. června 2015

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Manhattan

Manhattan je skvělý seriál s úžasnou dobovou atmosférou, ale podle mého názoru je jeho mínus v dějových linkách vedlejších postav. Častokrát tam dostávají zbytečně moc prostoru a jejich záživnost se přibližuje absolutní nule. Nebýt tohoto mínusu, Manhattan bych považovala za dokonalý seriál.

Plakát
Grace and Frankie

9. května 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Grace and Frankie

Mezi čtyřmi hereckými stálicemi panuje skvělá chemie. A hlavně díky tomu tenhle seriál šlape jako dobře promazané hodinky. Mezi Fondou a Tomlin navíc zřejmě panuje jakási nepsaná soutěž o královnu dílu. Jinak si tu jejich snahu vyždímat ze mě všechny emoce vyložit nedokážu. :)
Jen je škoda, že výkony herců "dětských" rolí za těmi rodičovskými trochu pokulhávají. Ale je možné, že za to může i scénář... Jako by se tvůrci vyčerpali na skvěle napsaných scénách pro hlavní dvojku (potažmo čtyřku) a na ty ostatní postavy jim už nezbyly síly.

Plakát
The McCarthys

15. listopadu 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

McCarthyovi

Dvě věci na McCarthyových prostě miluju. Tou první je obsazení Laurie Metcalf, která si mě získala už v Roseanne. A co je ta druhá věc?
Tenhle seriál dává jasně najevo, že Dobrá manželka je fakt prostě hustě dobrá. A ani v jednom dílu to neopomenou poznamenat. :D

McCarthyovi se zřejmě nikdy nevyšplhají mezi topku komediálních počinů, a to i přes to, že jsou docela atypickou rodinkou... Jako by tomu něco chybělo. Což je ale bohužel problém u většiny komedií, které se v současnosti vysílají.

Plakát
Chasing Life

25. června 2014

38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Chasing Life

Ačkoliv je téma s leukémií rozhodně zajímavé, mrzí mě, že se seriál nedokázal vymanit z kletby seriálů ABC Family a musel tam vmáčknout to nejhorší seriálové klišé (hmmm, jak ho jen popsat, aniž bych to nějak nevyspoilerovala ;)) ve formě rodinné zápletky...

Plakát
V čísle 9

22. února 2014

71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Inside No. 9

Co díl to jiná černá komedie...
Jedno mají ale všechny společné. V každém díle se objeví nečekané zvraty a většinou i ty zvraty mají zvraty, takže nelze předvídat, jak každý příběh dopadne. Jisté je však jedno, báječně se zasmějete a na konci vyjeveně zakoukáte.

Další názorná ukázka toho, jak skvěle umí Britové zpracovat jakékoliv náměty.

Plakát
Masterchef Junior

10. února 2014

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Masterchef Junior

Masterchef v USA prostě jede, takže se není divu, že převzali i další jeho odnož...
Vůči dětskému Masterchefovi jsem byla skeptická. Čekala jsem uječené fracky, ze kterých mě v každém dílu rozbolí hlava. Nakonec se tak naštěstí nestalo a premiérová série měla vtip, měla šťávu i vkus. A sakra, ta děcka by strčila do kapsy i kuchaře s dlouholetou praxí.
Dokonce se odvážím podotknout, že junioři to natřeli dospělákům (ze 4. série).

Plakát
Bitten

10. února 2014

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Bitten

Tam kde HBO slaví úspěchy, Space střílí slepejma patronama...
Bitten je krásná názorná ukázka toho, že obnažené zadnice a sex (potažmo i knižní předloha) nejsou zárukou úspěchu, pokud je nepodložíte smysluplnými dialogy a propracovaným dějem. Ten je v dnešní době plné filmů a seriálů (nejen) o vlkodlacích rozhodně potřeba.
A pokud se takového děje nedočkáte a ještě navíc musíte sledovat nemastné neslané (a většinu času stejně se tvářící) herce, tak vás na další sledování ani ty holé zadky nenalákají.

Plakát
Fleming

10. února 2014

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Fleming

Ian Fleming si vás v tomhle seriálu prostě získá natolik, že vám nebude vadit, že jsou dějiny i jeho životopis tu a tam přikrášleny, aby měl seriál ten správný říz.
A komu se stýská po Irene Idler nebo Clarice Orsini, může si Laru Pulver vychutnat v její další skvěle zahrané roli femme fatale.

Plakát
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Death Comes to Pemberley

Převážně kvůli nepříliš dobrému zpracování postav (měla jsem pocit, že jsou tam jen proto, že tam prostě podle předlohy nejspíš musí být) na mě seriál celkově působil mdlým dojmem. Respektive ze dvou třetin.
Kdyby to byla "jednodílná" minisérie obsahující právě a jen ten třetí díl, hodnotila bych naprosto jinak.