Miyu
OFF-LINE

  • Jméno
  • Věk
  • Bydliště
  • ICQ
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
The Carrie Diaries

15. února 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Before there was sex or the city..

Skvělý seriál na odreagování. Zavede nás do dob, kdy Carrie byla na pouhém začátku svého psaní a své dlouhé cesty do výšin ve městě, ukáže nám, jak a s kým vyrůstala, dokonce nás zavede i k mladé Samanthě Jones.

Co se mi trošku nelíbilo, jsou mezery, co se týče verze Sex in the City a Carrie Diaries (jako obvykle). Pokud jste koukali na Sex, popř. četli i knihy, mohli jste si pár nedostatků všimnout. Tyto nedostatky ovšem nijak nekazí dojem, co se seriálu týče.

Občas mi bohužel děj přišel až moc nudný, neměl žádný ráz a dalo se předvídat. Pokud jste ale milovníci Carrie Bradshaw, nijak vám to zážitek nepokazí.

Plakát
Scream Queens

15. února 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Chanel No.5

Seriál mě, stejně jako mnohé tady, zaujal už jen z toho důvodu, že se na něm podílel Ryan Murphy. Byla jsem zvědavá, jaká bude jeho tvorba, která není tak úplně spojená s AHS a rozděluje se i žánrově.

Ze začátku jsem se bála typické zápletky 'vraždy v sesterstvu', které byly ale pojaty i z vtipné stránky, díky čemuž jsem se snad v každé epizodě mohla něčemu zasmát, nejspíše i proto, že postavy byly vyobrazeny jako typické 'barbie sestry', ať už vzhledem, nebo inteligencí. Emmu Roberts jakožto herečku mám ráda a díky této roli mě opět přesvědčila, že je jako chameleon. Nejoblíbenější pro mě byla určitě Trojka a její úžasně klapky na uši.

Na druhou sérii jsem byla zvědavá a doktorské prostředí mě nezklamalo, hlavně tedy co se týče dodržování různých předpisů apod., uniformy a rozpuštěné vlasy na sále jsou 100% nezávadné.

Co mě ovšem nezklamalo vůbec, je název seriálu. Občas jsem přemýšlela, proč to bude zrovna Scream Queens a poté, co jsem zjistila, že scénáře 3/4 hereckého obsazení zahrnují výkřiky a podobně, do sebe vše krásně zapadlo.

Pokud někdo hledá komedii, u které se často zasměje, doporučuji všemi deseti. Postavy jsou často jednoduché, podobně jako dialogy a jejich řešení různých situací, ale pochybuji, že by někdo v něčem takovém hledal logiku.

Plakát
Shadowhunters

28. ledna 2016

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Démoni mají rádi blondýny.

Knihy jsem sice nečetla, ale viděla jsem film, který mě docela zaujal a byla jsem nadšená z toho, že seriál vyjde. Bohužel, spolu s pilotem se snesla vlna negativním komentářů a já po traileru moc nevěděla, jestli to stojí za to a stále to odkládala. Nakonec jsem na doporučení kamarádky řekla, že tomu dám šanci. Po prvních minutách seriálu jsem věděla, že mi hlavní hrdinka Clary vůbec nepřiroste k srdci a nebudu ji mít ráda - pro mě typické vyobrazení uječené teenky, která potřebuje zachraňovat. Jace měl nejspíše být něco jako lamač dívčích srdcí, působil ale spíše dojmem 'na tohle jsem moc hustý a drsný'. Co mě potěšilo, stejně, jako spousty jiných lidí, byla Isabelle s Alecem a Magnus. Přijde mi, že tihle a další troška herců si svojí roli opravdu užívají.

Seriál mi zatím přijde docela zmatený, některé části jsou trošku nevysvětlené a tudíž se divák musí zamyslet, co tím chtěl vlastně autor seriálu naznačit a dokázat.. Nicméně, po třech epizodách ještě nechci seriál pouštět k ledu, doufám, že dostane nějaký hezký rozjezd a příjemně nás všechny překvapí.

Plakát
Hra o trůny

21. března 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Fire and blood.

Moje slabina. Seriál, na který nedám dopustit. Je to něco tak neskutečného, že bych jen těžce hledala lepší fantasy seriál, ve kterém je tolik vražd, intrik a sexuálního harašení. A draci, mají draky!

U každé epizody tajím dech a čekám, čím mě překvapí tentokrát. U knížek vysedávám do noci a občas tajně čtu ve škole pod lavicí, jelikož mě dej stáhne a nedovolí mi vylézt do reálného světa.

Horší je, že v takových seriálech člověk nemůže mít oblíbenou postavu, jelikož.. No, však vy víte :)

Osobně opravdu nechápu, jak si někdo dokáže takto dopodrobna vytvořit svůj svět, své rody, svá pravidla, prostě všechno a přesto vždy přijde s další a další věcí, kterou nečekáte. Opravdu, NEČEKÁTE! Ruku na srdce, kolikrát jste koukali s otevřenou pusou ještě půl hodiny po skončení seriálu?

Osobně jsem velice zvědavá, jak to všechno dopadne, na druhou stranu se ale bojím toho, kdy tento legendární seriál skončí a můj život ztratí smysl.

Plakát
Elfen lied

21. března 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Nyu? Nyuu.

Elfen Lied řadím k anime, na kterých jsem začínala a ne nadarmo je jedno z mých nejoblíbenějších. Ráda vyhledávám tento žánr, kde se krví a brutálními scénami nešetří, tudíž není žádné překvapení, že po této stránce mě EL mile překvapilo. Z doslechu mi občas přišlo, že lidé přehánějí, ale opravdu nepřehánějí.

Velice se mi líbila také propracovanost příběhu, kdy jsme postupně zjišťovali skrytou stránku Lucy / Nyu, bohužel mi občas přišlo, že už je to moc VKV.

Trošku mě zklamal otevřený konec, ale soundtracky v anime jsou naprosto úžasné.

Plakát
Pravá krev

29. srpna 2012

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

They wanna do bad thingz with U.

Ani nevím, proč jsem tak dlouho odsunovala shlédnutí TB. Asi jsem se bála, že to bude něco na styl TVD a podobně. Ale omyl, ono to bylo něco naprosto jiného, šokujícího, úchvatného, monstrózního a s tímhle bychom mohli pokračovat donekonečna.

Musím sice říct, že na začátku jsem byla zklamaná ze Sookie, ale tohle ihned opadlo poté, co se na scéně objevovaly další a další postavy. Jsem ráda, že se režie nedržela jen upírů, ale nahlédla více do světa nadpřirozena a každou sérii dokázala obohatit něčím novým. Doufám, že se máme ještě hodně na co těšit.

Co mě ale zklamalo - český dabing, jako vždy. To ale nemění nic na hodnocení.

Plakát
Prolhané krásky

1. července 2012

86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Got a secret, can U keep it?

PLL patří k mým nejoblíbenějším seriálům, ale přeci mi tam něco chybí. Četla jsem i knížky od kterých se seriál odráží a nemohu si pomoci i přesto, že si mě seriál získal, to není ono. Ano, je přímo nabitý vším, čím by měl být - napětí, strach, emoce a podobně. Bohužel ale nastaly i chvíle, kdy jsem se nudila nebo chvíle, kdy se dalo předvídat a tím z mé strany seriál utrpěl menší ztrátu hodnocení. Moje začáteční nadšení dokonale strhlo vyvrcholení série druhé a začátek třetí. Co ještě dodat, hudba v seriálu je moje slabina, herce obdivuji, ale i zde se výjimky najdou. Ráda bych dala 100%, ale bohužel mě později seriál zklamal. Nicméně, každý si v tom najde to své co se mu zalíbí i to, co se mu zprotiví.. :)