SiiSii
OFF-LINE

 • Jméno
 • Karolina Rain
 • Věk
 • 22 let (Býk)
 • Bydliště
 • Brno ♥
 • ICQ
 • Jabber
 • Twitter
 • Facebook
 • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Wentworth

13. července 2016

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

No, nevím...

Po dokoukání 4. série OITNB, kterou mám velmi ráda, jsem se pustila do tohoto seriálu. Kromě stejného prostředí jako v OITNB, tj. ženské věznice, mě zaujal jeho australský původ, protože mám australskou filmovou a seriálovou tvorbu dost v oblibě, ale toto bylo spíš zklamání. Neříkám, že je seriál vyloženě špatný, ale určité věci mě tam opravdu iritují a ten až přespříliš umělecký způsob, jakým je vedena kamera, mě nedostal. Nehodí se k obsahu děje. Co se týče hlavní hrdinky Bey, docela mi vadí. Jediné zásadní plus vidím v postavě Franky, která je opravdu vypracovaná a nehorázně sexy a Doreen, která je velmi sympatická a příjemná. :)

Plakát
Taneční akademie

15. července 2014

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Taneční vlna z Austrálie

Ten rozdíl oproti americké či evropské tvorbě je značný. Je to jiné, nedokáži říct, zda pro mě osobně lepší či horší. Velké pozitivum vidím v tom, že představitelé rolí teenagerů jsou tady uvěřitelnější, než v amerických seriálech, to bez debat. Jinak tedy k seriálu, docela mě chytil a jsem mile překvapena, že jej vysílá ČT :D.
K postavám: Některé jsem si zamilovala (Abigail, Christian, Kat), na některé vyhraněný názor nemám, ale kdo mě naprosto irituje je bohužel hlavní hrdinka - Tara, proto oceňuji, že v dalších řadách už nemá být tolik v popředí, protože mě vážně štve, už tím svým výrazem, natož chováním :D
PS: Velké, VELKÉ plus za tu hiphopovou předělávku Bizetovy Carmen, ta je úžasná! :)

Plakát
Předstírání

28. května 2014

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Poměrně překvapivé :)

Alespoň na tvorbu MTV :D Jasně, není to žádný zázrak ani žádný silný příběh/silné téma, ale o to je seriál zajímavější. Dlouho tu nebylo (či bylo snad vůbec někdy?) něco s touto tématikou vytvořené takto nadneseně a pohodově. Navíc hlavní hrdinky jsou opravdu krásné a strašně bych je chtěla spolu :3 A má oblíbená "Ginny" z Bunheads tomu dodává tu správnou šťávu :)

Plakát
Deník doktorky

13. ledna 2013

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Gretka

je prostě božííí! Takové sympatické nemehlo :) A mimochodem, kilo sem kilo tam, je hrozně krásná :)) A jejich milostný trojúhelník je plný překvapení a sebevíc hořký osud přichystá, stále se nezvrhává do telenovelových prvků, ale ponechává si svou originalitu, vtipnost a ironii.

Plakát
Lip Service

12. ledna 2013

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Milé překvapení ze Skotska :)

K tomuto sriálu jsem se NIKDY nechtěla dostat, neb to jeho posuzování s L Wordem, který pro mě vždy byl, jest a bude sdcovou záležitostí, mě vytáčelo :D Ale kvůli nudě jsem se k němu odvážila a teď toho vůbec nelituji, protože mě začal fakt bavit ;) Hlavně Frankie, která je úžasná, i roztržitá Tess, jediná, která mi tam totálně leze na nervy je Cat svou přemoudřelostí, i když není zlá, tak mě tím podstatně štve :D A 100% dávám i přes svou tálou lásku k L Wordu hlavně pro to krásné britské prostředí, které miluji :)

Plakát
Skins

13. října 2012

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

První generace...

Více jsem zatím shlédnout nestihla. První díl mě osobně moc nezaujal, dalších pár jsem sledovala pouze pod záminkou, že se z toho SNAD něco vyklube, jak mi slibovala kamarádka. A taky že jo, jakmile jsem viděla´několik prvních dílů, vžila se do toho britského života a osobností těch lidí, rázem jsem si tn seriál zamilovala :) Jinak co se oblíbených postav týče, tak je to u mě Maxxie, Tony, Jal, Cassie, docela i Chris; naopak Michelle mě nijak moc nezaujala, Sid mě často vyloženě štval, ale hlavně opravdu nesnesu Anwara :D Ale jako v životě, nemůžeme mít rádi všechny lidi, že :)

Plakát
Glee Project, The

25. srpna 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Zvláštní...

tak bych asi ohodnotila tento počin. Rozhodně bych jej nezavrhovala, protože když si člověk zvykne na přehnané reakce amerických puberťáků a občas nepochopitelné úsudky jak poroty, tak soutěžících, není to špatné. Na druhou stranu, samozřejmě, samotnému Glee se to rovnat nemůže, ale na jakousi talentovou show dobrý :)
Viděla jsem jen druhou sérii a co se soutěžících týče:
Michael, Blake, Abraham, Dani, Nellie - úžasné, zajímavé hlasy a osobnosti, které jsem si fakt zamilovala.
Charlie, Taryn, Tyler, Max - nijak extra mě nezaujali, ale ani mi nevadili.
Shanna, Ali, Aylin - Jak na houpačce, někdy mi připadaly jakž-takž v pohodě, jindy jsem měla chuť je odtamtud sama vykopat.
Lily Mae, Mario - Svým chováním mi přišli absolutně nesympatičtí a chtěla jsem, ať už konečně vypadnou :X

Plakát
Prolhané krásky

10. července 2012

70 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

K čemu mi byl přestup na jinou střední?

K tomu, abych tam v hodinách anglické konverzace objevila PLL! I když je mi jasné, že se děj potáhne dál a dál bez objevení A jen proto, aby to mohlo pokračovat, nutno říct, baív mě to :) Víc než bych čekala od partičky na první pohled hloupoučkých americých puberťaček :D Co se hlavních hrdinek týče:
Aria - Tak tuhle holku tam absolutně nemůžu vystát, připadá mi mezi všemi úplně nejtupější, taková ta přeslazená hodňoučká holka a nechápu, co na ní všichni mají, brr :X
Spencer - Někdy ji nemusím, jindy mi nevadí. Vzhledově hodně zvláštní herečka, povahou postava také.
Hanna - Takže, jsem na blondýnky, což jí u mě dává velké plus :D Ne, vážně, docela mě její postava baví, hlavně její problémy s krádežemi a záležitost s bulimií dodávají její postavě šťávu :)
Emily - Je hodně krásná, s Mayou úplně nádherný pár a připadá mi z těch čtyř i jako nejlepší postava, nejupřímnější a nejvíc svá :)
Další postavy které mám ráda jsou určitě Maya, taky Samara, Caleb a Toby (žeru jeho úsměv) :)

Plakát
Xena

10. července 2012

57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Gabrielo, néé!

Ten seriál je svým způsobem docela o ničem, jediní, kdo tam za něco stojí vzhledově jsou Callisto - hmmm kočka a Ares - já chci znát nějakého takového boha! :D Ale bavil mě, i když Gabrielu vážně, vážně, vážně nemám ráda, kromě toho, že mi připomíná vzhledově mou bývalou třídní, tak se podle mě chová jako naprostá tupka a k ničemu té Xeně není. (Ale to sexuální napětí mezi nimi je docela cool :D)

Plakát
O.C.

10. července 2012

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Sexy? To rozhodně!

Olivia Wilde a Mischa Barton - tak to je ten asi nejkrásnější pár, co jsem kdy viděla! Jsou úžasné! A i když jinak mě děj moc nepohltil, díly s těmahle dvěma totálně. A tak jsem nějak přelouskala i ten zbytek :))

Předchozí