Dahllia
OFF-LINE

  • Jméno
  • Ina
  • Věk
  • Bydliště
  • Praha
  • ICQ
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Lucifer

6. března 2016

92 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
92 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Samaniel

Po dlouhé době seriál, který každý týden nedočkavě očekávám. Herec, který ztvárňuje Lucifera, je neskutečně vtipný, přitažlivý a prostě celkově ďábelský. Po prvním díle jsem si říkala, že je to konečně seriál na úrovni. Spoustu vtipných scén, ironických poznámek a herci, co mají charizma. Komiksovou předlohu neznám, nikdy jsem po tom neprahla, takže nemůžu srovnávat. Jen mi je líto, že se to podobá hodně normálním kriminálkám. Chtělo by to více toho "pekelnictví", ale i přesto si mě seriál obmotal kolem prstu.

Plakát
Zpátky do školy

6. ledna 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Community

Dokoukala jsem teď poslední díl, 5. série. Na 6. sérii se nechystám, neboť si chci uchovat vzpomínku na seriál, který má říz a ne na ten, který opadá.

Nejvíce mě bavil děkan a hlavně jeho skvostné převleky, Jeff, bývalý právnický žralok, který je v partě ten, co jí rádoby drží a přitom bez ní neumí být a Abed... Už jen proto, že je Abed. Super... Super, super!

Děj je jednoduchý a možná proto, jsem seriál zhltla během týdne. Paintbolové díly, či jejich večírky, nemají chybu.

Pokud se chcete pobavit a nečekat složitý děj, mrkněte na to. Za mě jeden velký palec nahoru!

Plakát
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nova?

Když jsem viděla seriál Gympl, musela jsem se sama sebe zeptat, jestli je to vážně seriál z Novy. Jako vážně? Nova je pro mě tragická, proto jsem byla překvapená, že mohu dát seriálu tak vysoké hodnocení.

Bavilo mě herecké obsazení, hudba, texty, scénář měl taky hlavu a patu a nemyslím si, že by tam bylo něco přiškrcené a utažené až tak moc, že by se na to nedalo koukat.

Debaty s Brzobohatým a Benešovou, mě nenechaly na pochybách, že každý škola má svého škůdce. Révai mi udělal velikou radost, protože jeho poslední pro mě herecký výkon mě zaujal kdysi dávno, kdy jsem viděla poprvé Rebely. Jandová i Leichtová byly pro mě v seriálu stejně sympatické, jako kdykoliv jindy, kdy je možnost je vidět. Dalo by se říct, že celkové herecké obsazení bylo vážně dobře vybrané.

Proto si myslím, že je to jeden z nejlepších seriálů jak TV Nova, tak celkově z české produkce.

Plakát
Jak vycvičit draky

31. července 2013

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Bezzubka

Ten, kdo má rád film Jak vycvičit draka, bude mít rozhodně rád i seriál. Je to svižné navázání na film, který je rozhodně koukatelný, vtipný, akční. Ano, pár věcí tam je jiné. Ve filmi byla animace přesnější a vypracovanější, ale to nemění nic na tom, že je to jeden z nejlepších animovaných seriálů, co jsem kdy viděla. Nehledě na to, že Bezzubka je naprosto dokonalý.

Plakát
Princezna Sissi

31. července 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Sissi

Jako malá jsem koukala na princeznu Sissi ráda. Teď už mě neláká. Asi je to tím věkem, i když přiznávám, že některé animáčky sleduju ráda do teď. Není to nic tragického, nebo urážejícího, jen si říkám, že to postrádá hlavu a patu, ale zase když si vezmu, že cílená skupina je kolem 6ti let, asi to stačí.

Plakát
Mr. Bean

31. července 2013

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
22 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Jedno velké NE!

Klidně mě ukamenujte, ale já to nikdy neměla ráda. Nepřijde mi vtipný, ani ničím zajímavý. Nikdy jsem nešla s davem, proto se nebojím ohodnotit tento "kult" nulou. Jak seriál, tak filmy mi přišly absolutně trapné, ničím nezábavné. Omlouvám se, pane Fazole, ale jsem ráda, že to nemám povinné.

Plakát
Hitlerovi muži

31. července 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Dokument

Asi nejlepší série dokumentů co znám. Pro toho, kdo se zajímá o druhou světovou válku a chce se dozvědět něco více o nacistických pohlavárech, je to ideální (a podle mě i nejlepší) volba.

Plakát
Hitlerovy ženy

31. července 2013

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Dokumenty

Veškeré dokumenty o Hitlerovi mám ráda. Ať už Hitlerovi děti, ženy a já nevím co ještě. Myslím, že pokud někdo nemá rád období druhé světové války, asi tomu nepřijde na chuť. Za sebe dávám poměrně vysoké hodnocení, protože mi to přijde po obsahové stránce jako vrcholem tvorby.

Plakát
WWE Raw

22. července 2013

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

WWE

Přiznám se, že jsem nikdy nebyla fanouškem wrestlingu, či jiného sportu, kde se lidi mlátí až stříká krev. Ale po shlédnutí pár ukázek jsem musela uznat, že to má něco do sebe. Někdo říká, že je to předem vymyšlené, ale kdo ví. Já se ráda kouknu. Sama mám své oblíbence, ať už starší generaci, nebo nováčky. Jako oddechový pořad, kde nemusím pořádně sledovat děj, je tenhle sport parádní.

Plakát
Nevinné lži

22. května 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Brala bych další...

Už jen z toho důvodu, že díly měly smysl. Nejvíce si musím vynachválit díl Druhý dech. Langmajera mám ráda a to opravdu. Každý díl měl něco do sebe. Člověk se kolikrát zamyslí, jaké další problémy může člověk mít. Ať už bankrot, nevěra, lež v podobě zneužívání. Kdyby se natočila další řada, s chutí se do ní pustím.

Předchozí