Barulie
OFF-LINE

 • Jméno
 • Barbora
 • Věk
 • 19 let
 • Bydliště
 • Písek
 • ICQ
 • Jabber
 • Twitter
 • @barulie99
 • Facebook
 • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Haters Back Off

31. října 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Miranda Sings

Musím říct, že Mirandu jsem z Youtube znala, ale její tvorbu nějak pečlivěji nesleduji...návrh na seriál mi učinil samotný Netflix, zaujal mě nápad narafičit 'reálnou' osobu do reálného světa. No tady ten bezva nápad končí. Všechny postavy včetně Mirandy jsou úsměvné, jak jsou hloupé. Všechny situace a problémy jsou dětinské a dětinsky řešené. Asi je v tom pointa seriálu, asi se na to američané rádi koukají, ale pro mě to byl první dvě epizody průšvih. Nakonec jsem stěží dokoukala první řadu a řekla jsem si 'Ono to vlastně asi tak špatný nebude.'

Plakát
Městečko Twin Peaks

28. června 2015

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Kdo zabil Lauru Palmerovou?

Lynch je úplný génius nebo neprostý blázen. Jinak neví m, jak to vyjádřit. Obě série jsou napínavé od začátku do konce (houby nějaký pokles sledovanosti, jen Američani jsou vybíraví) a dnes je to již naprostý kult. Hudba, herci, výkony, prostředí to všechno vytvořilo seriál, který mě nutil koukat na poslední epizodu v 2:40 ráno.

Musím teda trošku vytknout, že je v půlce druhé série odhaleno, kdo zabil Lauru a za to deset procent dolů. Snad už budeme jen doufat, že chystané pokračování bude mít stejnou kvalitu.

A David Duchovny v dámských šatech a Kyle MacLachlan jako typický maloměstský balík, to je pokoukáníčko.

Plakát
Městečko Pines

24. května 2015

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Do NOT leave Wayward Pines

Po druhé epizodě naprostý skvost. Před delší dobou jsem četla i knižní předlohu k seriálu a od knížky jsem se nemohla odtrhnout dnem i nocí. Zatím to platí i u seriálu. Z celého prostředí městečka na vás vyzařuje pocit bezmoci i přes obrazovku monitoru. Hlavní postava je tady trochu až moc vykreslována hystericky, oproti knížce, kde Ethan vše řeší s chladnou hlavou. I děj mi přijde trochu uspěchaný vůči knížce. Ale zatím thumbs up.

Plakát
Glee

5. března 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Maybe this time..

Ihned po prvních pár epizodách jsem si musela říct: WAU! Seriál jak má být pro naší generaci, řeší se aktuální témata, příjemní herci, přijatelný herecký výkon, líbezné charaktery, ale hlavně ty úžasné písničky. Občas trochu komické a nelogické závěry a jednání. Prostě a jednoduše, první série byla úžasná, s každou další sérií kvalita jen klesala. Druhá se ještě dala snést, třetí jsem stěží dokoukala a koukat na čtvrtou sérii jsem už nezačala. Na tak ze začátku dobrý seriál trochu zklamání.

Plakát
Batesův motel

21. února 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Mom, I became a killer...

Úžasné drama, které mě chytlo ihned při první epizodě a nepustilo po celou sérii. Bohužel po první epizodě druhé série se něco ztratilo. Řekněme si upřímně...podle tohoto seriálu je v každém sebemenším městečku v Americe mafie a každý má na krku alespoň jednu vraždu. A kdo nikoho nezbil, ten bude zabit.

Je to úžasné předdoplnění filmu Psycho od Hitchcocka, obsazení je naprosto perfektní (nevím jaký jiný herec než Freddie dokáže být v jedné vteřině perfektní syn a ve druhé vyšinutý psychopat) a Vera Farmiga vlastně taky ujde. Pokud nepobíhá po domě a nekřičí na celé město "NORMAN!".

Po zklamání se ve druhé sérii jsem, ale bohužel nemohla pokračovat a dokoukat...

Plakát
Broadchurch

3. února 2015

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Druhá série už příchází

Vím proč jsem si tenhle seriál zamilovala. Když jsem byla v Anglii, zamilovala jsem si pobřežní městečka. Zamilovala jsem si Davidův akcent, skvělé obsazení a výkony. Víc zachází do pozadí případu, do pocitů oběti a ne jenom do forenzního vyšetřování a papírování místní kriminálky. A nakonec i odhalení vraha bylo vcelku překvapivé.Rozhodně se budu koukat i na pokračování.

PS: Úžasný soundtrack opomenout nejde :P

Plakát
Selfie

29. října 2014

18 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
18 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Nikdy nedávej na hlavní hrdinky...

Nebýt v hlavní roli herečky Karen Gillan, tak se seriálu zdaleka vyhnu. Jedině ona a John Cho se snaží utáhnout tuhle slátaninu o fenoménu posledních měsíců. Dle mého seriál, který nemá budoucnost pro více jak jednu sérii.

Plakát
Hranice nemožného

10. ledna 2013

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Fringe

Když jsem si seriál před dvěma lety pustila, moc mě nenadchnul. U pilotního dílu jsem vydržela sotva pár minut a pak jsem ho vypla. Dívat jsem se začala až, když seriál dávali na Fandovi až od druhé série. A tak jsem se poctivě každý týden dívala a vydržela. Seriál mě velice nadchnul, a když ho zrušili tak jsem byla mírně smutná, ale seriál jsem si našla online a během pár dní jsem zkoukla všechny série. Teď jsem někde uprostřed 5. série a tam to podle mě začalo trošku upadat. Seriál má těžkou hlavní linii na pochopení, tak se musím pozorně dívat, aby mi neunikl žádný detail. Jen je poté opravdu těžké někoho nalákat a vysvětlit mu o co v seriálu vlastně jde.

Plakát
V

4. ledna 2013

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Přicházíme v míru...

Originální sérii jsem neviděla takže jí nemohu porovnávat, ale seriál se mi díky tomu, že mám ráda sci-fi velice líbil a proto si ho nemohu vynachválit. Jediným problémem pro mě je, že ve druhé sérii je až moc informací nacpáno do jedné epizody a tak je všechno takové přeplácané a podle mě zbytečně složité. A ani s tím koncem jsem nebyla moc spokojená...

Plakát
Akta X

22. srpna 2012

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

X files

Seriál jsem začala sledovat minulý rok kdy se začal vysílat na Prima COOL a zcela mě uchvátil. Lepší herce do rolí Muldera a Scully něž Davida Duchovnyho a Gillian Anderson ani vybrat nemohli. Hudba od Marka Snowa je opravdu okouzlující a do temné atmosféry patří jako ulitá. Nikdy nezapomenu na epizodu Bad Blood o upířím městečku :)