UkuleleMagoria
OFF-LINE

 • Jméno
 • Mona
 • Věk
 • 25 let
 • Bydliště
 • Mordor
 • ICQ
 • Jabber
 • Twitter
 • Facebook
 • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Chirurgové

13. září 2013

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Velký šéf

Občas jsem v televizi zahlédla díl, ale nikdy jsem seriál nevyhledávala. Až když jsem dokoukala House a Scrubs, potřebovala jsem nutně další doktorský seriál na úrovni. A pak se mi otevřela brána nebeská v podobě Grey's Anatomy.
Seriál mě nadchl od samého začátku, kdy se postupně představují postavy a jejich příběhy. Seriál je vtipný, ale zejména dramatický, kdy jsem netrpělivě hltala další vývoje příběhu. Brečela jsem, smála jsem se a jsem vděčná za devátou řadu, na kterou se opravdu těším.

Plakát
Bylo, nebylo

13. září 2013

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Here and now

Seriál jsem pustila a nepřestala od samotného začátku jeho vysílání, první série se neskutečně povedla a druhá jí byla hned v patách. V druhé polovině druhé série začal ale můj zájem opadat a chytla jsem se až v posledních dvou dílech, kdy se seriál vrátil do svých kolejí a nedočkavě vyhlížím třetí řadu. Na dodat seriálu Once Upon a Time in Wonderland se těším a hlavně jsem zvědavá, jak se vyvrbí.
Seriál doporučuji všem, kteří mají rádi napínavé příběhy, dobrodružství a pohádky. Jedná se o originální seriál se spoustou postav a příběhů.

Plakát
Hra o trůny

13. září 2013

63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Valar Morghulis

Všichni o tom mluví, internet je toho plný, kdo se nedívá na Game of Thrones jako by nebyl. Zdráhala jsem velice dlouho, než jsem se opravdu začala dívat. První díl dobrý, ale opravdu jsem se do toho dostala až někdy od čtvrtého dílu, kdy jsem se do seriálu plně ponořila a jedním velkým maratonem se podívala až na konec třetí série. Můj názor? No ty vole! Paráda. Jenže třetí série právě skončila a další bude za rok? Nemůžu přece čekat rok. Ale co když mě seriál, ze kterého jsem tak nadšená, po přečtení zklame? No way! Knihy mám ve své knihovně, všechny přečtené a prozkoumané a seriál si jen povýšil! Asi nejlepší zpracování knih jaké jsem viděla!
Přehršel postav, charakterů a příběhů vás donutí najít si své oblíbence i ty, které chcete mrtvé (a že to je docela pravděpodobné), pořád se něco děje, stále jsou zde dluhy, zrady, porážky a sem tam i výhry. Knihy jsou pro mne pokladem, seriál kultovním zážitkem, který všem doporučuji.

Plakát
The Carrie Diaries

2. března 2013

13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
27 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Na-ah

Čekala jsem alespoň náznak Sexu ve městě - nulový. Příběh jako takový mi příjde o ničem. Slušné obsazení, ale nulový děj. Zklamaná.

Plakát
Guys with Kids

31. ledna 2013

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Líbí

Jediná věc, která mě rozčiluje, jsou diváci. A možná předvídavost, ale to je věc kladná. Tenhle sitcom je sitcom ve správném slova smyslu. Není to nic náročného, pobaví, obsazení je velice sympatické a jejich postavy skvěle zahrané. Mám je ráda a sledovat ho budu i nadále. ))

Plakát
2 $ocky

13. listopadu 2012

45 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
91 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

If you wanna view paradise

Tomuhle jsem propadla. Vůbec jsem netušila o co jde a hned od prvního dílu jsem se zamilovala. Naprosto brilantní vtip, sarkasmus, kritika, postavy tak rozdílné, okouzlující (v různém slova-smyslu) a jejich příběhy. Nezapomnělo se na nikoho.. afroameričany, asiaty, cizince, bohaté, chudé.. hipstery. Neuvěřitelně vtipné příběhy a co díl, to řada hlášek. V pozadí děj, ve kterém holkám fandíme.

Plakát
Nová holka

13. listopadu 2012

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Zooey

Já tuhle slečnu zbožňuji už léta. Tak nádherná, sympatická a hlavně šikovná slečna. Seriál je vtipný, dějově trošku kolísá, mám ráda, když se v pozadí seriálu odehrává hlavní děj. V půlce první série jsem trošku zaostala, ale druhá půlka mě pak naprosto nakopla. Postavy mi přirostly k srdci a nenechávám si ujít nové díly. Doufám, že to seriál dotáhne daleko.

Plakát
Krása se skrývá uvnitř

13. listopadu 2012

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Eric Forman is beauty inside.

Jeden z nejlepších webseriálů vůbec. Mizérie člověka, který nezná svou pravou identitu a jeho "záchrana" láskou. Moc krásné, zajímavý, nevídaný námět. Myslím, že délka byla akorát, tvůrcům by pak nejspíš docházely nápady a skončilo by to špatně. Takto seriál skončil v tom nejlepším. Nadchnul mě a stojí za to.

Plakát
Lovci duchů

7. listopadu 2012

88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Baby

První série utekla jako nic, každý díl jel sám za sebe, co díl, to krátký horor. To jsem se do kluků zamilovala. Poté už se hlavní dějová linie začla rozšiřovat a mně se seriál líbil čím dál tím víc. A že to dalo zabrat, podívat se na všech 7 sérií dá se říci, za dva týdny. Výkon herců je perfektní, jsou nadaní, dokáží zahrát jakoukoli situaci, jsou hezky koukatelní a přátelství je mezi nimi znát. S nástupem Castiela jsem seriálu zaprodala svou duši, tam kdesi na křižovatce. Bála jsem se, brečela jsem, smála jsem se, měla jsem radost a byla jsem naštvaná. Už jen ten fakt, že při sobě tyhle postavy tak stojí. Zrady, podrazy, přesto si odpustí a jedou dál. Bobby, Cas, Ellen, Ash, Jo, Dean a Sam. Mezi nejzapamatovatelnější díly nejspíš patří díl se zaječí packou, Deanovým strachem, televizními seriály a alternativní realitou v zákulisí seriálu Supernatural. Seriál chytne za srdce a nepustí.

Plakát
Scrubs: Doktůrci

10. října 2012

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Eaaagleeeee

Složka s názvem Scrubs mě hypnotizovala už několik měsíců, pořád jsem neměla k tomu se podívat. Pak jednou, jen tak, z nic nedělání, jsem si pustila první díl. A několik dní na to jsem neměla na nic čas, jelikož jsem koukala na jeden díl za druhým. První rozjezd, kde se postupně seznámíte s charakterem jednotlivých postav. Kdy vás v prvním díle většina překvapí. Keslo má dva palce a vůbec nic ho nezajímá kromě muffinů. Elliot je blázen, ale my ji milujeme. Dr. Cox, ačkoli se snaží tak nevypadat, je dobrák od kosti. Jordan, která je mrcha jak se patří (a já ji zbožňuji) je milující žena a matka. Bezkonkurenční Ted, ke kterému snad ani nevím co dopsat - dokonalost. Údržbář, který, no... Génius, opravdový génius. Carla, která je asi nejvíc vyšinutě rozumný člověk v celé nemocnici. No a potom Turk, jehož láska k JDmu, doufám, nikdy nevyhasne. Nejvíce na seriálu jsem zbožňovala právě tenhle vztah. Vanilla bear, Chocolate bear, Black whale, Black Whale a samozřejmě - Eagle. Co nás asi nejvíce bavilo, byly JDho představy. V seriálu je spousty postav a proto nikdy nebylo málo příběhů a ačkoliv ohraná situace JD x Elliot nám už ve čtvrté sérii lezla na nervy, byli jsme rádi, že spolu skončili. Přece jen, při poslední scéně jsem brečela jak nikdy. A poté znovu. A znovu.

Předchozí