UkuleleMagoria
OFF-LINE

 • Jméno
 • Mona
 • Věk
 • 25 let
 • Bydliště
 • Mordor
 • ICQ
 • Jabber
 • Twitter
 • Facebook
 • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Zlatá sedmdesátá

10. října 2012

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

My foot in your ass.

K tomuhle seriálu jsem se dlouho přemlouvala. První díly mě ani nijak nenadchly, ale asi o dva dny později jsem za sebou měla již tři série a nemohla přestat. Seriál, jenž se odehrává na gauči ve sklepě, mě pohltil. Je tady plno různých charakterů. Od Kutcherova Kelsa, kterého prostě musíte milovat, Lea, který je prostě super, man, i přes Boba, který opravdu musí mít nějáké tajemství. Sedmá série podle mého pokulhávala, ale zbytek si nemůžu vynachválit. Seriál skončil tak, jak by měl. Byl to seríál o partě teenagerů a o tom, jak jejich život vypadal ještě před tím, než doopravdy začal.

Plakát
Červený trpaslík

6. října 2012

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Comeback.

Nevěděla jsem, zda mám britský humor ráda. Při větě "Všichni jsou už mrtví, Dave." mi došlo, že ano, mám. Na trpaslíka můžu koukat znova a znova a neomrzí mě. Všechny díly jsem viděla nesčetněkrát a kluky z trpaslíky zbožňuji. A proto jsem ráda, že můžu říci.. Kluci z Trpaslíka jsou zpět a jsou takoví, jaké si je pamatujeme.

Plakát
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Solidní druhá.

Ze začátku jsem k seriálu byla dosti skepitcká, protože jsem v něm viděla jen a jen Přátele. Postupně se mi ale vkradl do srdce a už jej pár let sleduji. Seriál už dávno přestal být o Tedovi a záminka "Jak jsem poznal vaši matku" je jen tahounem příběhů Lily a Marshalla, Robin a Barneyho. Na seriálu si cením jeho "zasvěcených" vtípků. Ono i člověku, který všechny díly viděl nejméně 5x, se vkrádá myšlenka, kdo ona matka vlastně je. U seriálu se směji i pláču a ačkoliv je už dosti přetahovaný, nevykládejte mi, že se na nové díly prostě nepodíváte? Musíte a o tom to je. :)

Plakát
Přátelé

6. října 2012

89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

I'll be there for you.

Pamatuji si, jak jsem je každý den sledovala v televizi jako malá. O pár let později jsem se rozhodla, že si tento slavný seriál shlédnu celý. A že ano. Jednou, dvakrát. Později jsem přešla od dabingu k originálu a znova jsem koukla na celé série znova. Vracím se k nim když je mi smutno, když potřebuji vyřešit nějakou část svého života, když je mi veselo. Pouštím si je při vaření, při učení, při usínání. Tímhle stylem mě Přátelé doprovázejí již řadu let. Myslím, že mě nikdy nepřestanou zajímat. Je tady spousta postav, příběhů, u kterých jsme se smáli a plakali. A ano, od vysílání Přátel vzniklo spoustu dalších, kvalitních seriálů, které jsem si také zamilovala.. Ale mou jedničku stále zůstává tato New Yorská šestice přátel, kteří se poflakují v kavárně.

Následující