zuzka176
OFF-LINE

  • Jméno
  • Zuzana
  • Věk
  • 28 let
  • Bydliště
  • ICQ
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Astronaut wives

Tento seriál jsem začala sledovat po přečtený recenzí,, že je podobný Zoufalým manželkám, který mám velice ráda, ano ze začátku tam nějaká podobnost byla, každá manželka měla nějaké to tajmenství, naštětsí jsme nemuseli čekat moc dlouho aby jsme se ho dozvěděli. Seriál mapuje život manželek a jejich manželů astronoutů jak žili, prožívali lety do vesmíru. Seriál nemá hluchá místa člověk se nenaděje a 40 minut uplyne jak voda. Pro mě zajímavý, pohodový i romantický seriál podle skutečných událostí, kde se dozvíme jak lety probíhaly, nechybí ani emoce (i ta slza ukápla). Za mě jsem ráda, že se našla rolička i pro Wilson "Wade" Bethel.

Plakát
The Royals

7. května 2015

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

královská rodinka

Na tento seriál jsem se podívala ze zvědavosti a když jsem se dozvěděla, že bude další řada myslela jsem že to bude dobré, ale opak byl pravdou, je to velká nuda, všechno už jsme viděli v jiných seriálech jen je to z královské rodiny. Hlavní postav mi nepřijdou zajímavé až na Eleanor,která jediná tam má zajímavou linku. Ophelii nemusím už od dob kdy hrála v Ravenswodu, je to herečka jednoho pohledu a nebaví mě čekat jestli bude s princem nebo bude s klukem, kterého bere jako kamaráda. A strýček se svými dvěma dcerami to si snad dělají srandu? To je jak z nějaké parodie na pohádku, protože jinak si nedokážu představit, protože tak primitivní snad nikdo není. Jestli ony měli udělat seriál komický tak se to nepovedlo. Viděla jsem 5 dílů a stačilo, nudila jsem se u nich a pořád čekala, že se tam stane konečně něco velkého.

Plakát
Nashville

5. května 2015

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nashville

Asi jsem se zamilovala. Viděla jsem zatím jen prvních deset dílů, ale úplně mě to dostalo, krásná hudba ( koho odrazuje country, tak to není ta country co se hraje u nás) perfektní herci a zajímavý děj, nejvíc mě baví Julliet, ale ani Rayna není špatná, jsem velice zvědavá kam to povede a jaké tajemství postavy mají.

Po shlédnutí všech 3 serii, jsem stále velice nadšená, nové zápletky, nové postavy a pro mě to nemá klesající kvalitu jako ostatní seriály, už se těším na 4 serii, jen tak dál.

Plakát
One Big Happy

31. března 2015

38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

One big born

Vydržela jsem se dívat 5 minut. Bylo mě hrozně trapně za ty herce k čemu se to upsali? Toto, že má být sranda? Za těch pět minut mluvili pořád vtipně, až na to, že mě to vtipný nepřišlo a to nemluvím o tom jaký házely ksichty. Tento seriál ani známé tváře nezachrání.

Plakát
Nebezpečný flirt

11. února 2015

38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

EYE nuda

No nevím, kdyby po mě šel vrah určitě nejsem já nebo mí kamarádi vysmátí jak lečo a jen řešicí milostný vztahy. Čtvrtý dí pro mě absolutně ztráta času, úplné vybočení z děje jen aby scénaristé měli co nejvíce epizod. Začíná to být pěkně nereálná nuda, dokoukám jen proto, že chci vědět kdo to nakonec dělal.

Plakát
The Flash

28. listopadu 2014

57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Flash

Barry Allen, rychlí jak blesk se snaží zachránit celé město proti zločinu. Je tajně zamilovaný do své nejlepší kamarádky, která o jeho schopnostech nemá tušení. V jedom dílu ztratí svoje schopnosti, tak mi připadne, že už to tady všechno bylo, v seriálu Smallwile. Flash má určitě potencinál, ale postrádá originalitu Uvidíme třeba v dalích dílech překvapí více. Po shlédnutí celé serie musím říct, že se hodně zlepšili od kopírek jiných seriálů se vyklubalo něco originálního a těším se jak to bude pokračovat dále.

Plakát
Pod kupolí

31. ledna 2014

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
44 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Pod kupolí

Under the dome, po přečtení knihy a srovnání s seriálem musím řct, že je škoda že velký Jim je v seriálu až skoro dobrák který myslí hodně na lidi a né jen na svůůj prospěch a Juniora je mi až líto, že není s Angie. Taky mě vadí, že vynechaly postavy s dobrým příběhem, jako je Samantha Bushey, Phil Bushey, Andrea Grinnell. Připadne mě to, že se scénaristi bojí uděat nějaký pořádný zvrat a rozpad společnosti. To, že tam přidali Maxine a její dooupě, už úplně přehnali. Všechny postavy, jsou tak hodné a chtějí být sympatické, kde je nějaký fakt záporný, zvrácený, na drogách atd?...Jestli tvůrci hodlají nechat pod kupolí lidi x let, tak to bude jedna velká pohádka...

Plakát
Hannah Montana

21. prosince 2013

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Hanna Montana

Sice už mi není náct, ale na Hannu se ráda podívám, přijde mi to hodně zábavné a předtsvitelé jsou tak sympatičtí. Podle mě je to skvěle natočené. A na zlepšení dne jak dělané. Pro mě Hanna Montana bude z jeden z nejvtipnějších seriálů od Disney.

Plakát
The Crazy Ones

21. prosince 2013

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

šílení

Na tento seriál jsem se hlavně začala dívat, protože tam hraje moje oblíbenkyně S.M Gellar. Začátek seriálu mě vůbec nenadchnul, ale postupem času jsem si na humor zvykla a musím říct že je to dobrá, šílená zábava, přesně to co seriál sliboval. Sice Robin to tam občas dost přehání, ale ostatní představitelé jsou výborní.

Plakát
Trophy Wife

21. prosince 2013

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Manželka

Seriíl se mi líbí.Sice to není nic u čeho by se člověk smál od začátku do konce, ale je to dobrá oddychovka. Některé scénky jsou fakt povedené. Já tomuto seriály dávám šanci a doufám, že si udrží stejnou hladinu.

Předchozí