Ella88
OFF-LINE

 • Jméno
 • Pavla
 • Věk
 • 22 let
 • Bydliště
 • Česká Republika
 • ICQ
 • Nemám
 • Jabber
 • Twitter
 • @Pajulinda
 • Facebook
 • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Jane the Virgin

14. prosince 2014

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

A miracle? Maybe

Původně jsem neměla v plánu se na Jane the Virgin vůbec dívat, ale zvědavost mě přemohla, takže jsem se podívala na pilot a ihned po něm jsem seriál zavrhla. Pořád jsem ale četla, jak je seriál úžasný a když získal nominaci na Golden Globes, rozhodla jsem se, že mu dám ještě jednu šanci.

Musím uznat, že když si člověk trochu zvykne na to, že je to telenovela, není to tak strašné a dokonce jsem se několikrát přistihla, že se směju. Holt je to CW a nic na "úrovni" očekávat nemůžeme, ale rozhodně jsem viděla i horší seriály.

Ale je jedna věc, za kterou jim musím dát palec nahoru čeština. Koukala jsem na to s očima dokořán, protože narozdíl od The Vampire Diaries, kde jako češtinu použili ruštinu smíchanou s polštinou a nějakým divným mumláním, tady tomu jde opravdu rozumět, takže smekám.

Plakát
Nová holka

25. května 2013

22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Who's that girl..It's Jess

Proč se dívat na New Girl? Zooey Deschanel. V tomto seriálu je nepřekonatelná a nedokážu si představit, že by tam nebyla. Zooey asi nikdy neměla úplně normální roli, ale k ní se ti prostě hodí. Seriál to není nějak detailně promyšlený, ale pobaví. Ještě se enstalo, že bych se u nějakého dílu vyloženě nudila.

Plakát
Pomsta

25. května 2013

42 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Story about Revenge

Hodně jsem se nudila tak jsem projížděla nějaké seriály, na které bych se mohla podívat. Narazila jsem na Revenge, tak jsem si řekla, že to zkusím. Už při prvním dílu jsem si ten seriál zamilovala. ABC to má dokonalé promyšlené, nikdy nevíte co se stane, herecké obsazení je vynikající. Rozhodně to všem doporučuju, protžoe je to momentálně jeden z mých nejoblíbenějších seriálů.

Plakát
Kráska a zvíře

14. dubna 2013

40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Beauty

Na Beauty and the Beast jsem se na začátku dívala ze zvědavosti. Zajímalo mě, co s tím CW udělá. Jak jsem učekávala, nedopadlo to dobře a po pár dílech jsem to vzdala. Kdyby hlavní obsah měl být kriminálka, tak dobrý. Neoriginální, ale dobrý. Ale jejich děj mimo je bohužel docela nezáživný.

Plakát
Tisíc a jedna noc

30. března 2013

14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

OMG

Propadák číslo jedna. Neznám zas tak moc seriálů, na které by se vyloženě nedalo koukat, ale tento tam zaručeně patří. Ale holt jiný kraj, jiný mrav. Možná že v Turecku se to ldiem lidí, u nás to rozhodně nezabodovalo.

Plakát
Simpsonovi

30. března 2013

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Žlutá legenda

Kdo by neznal Simpsonovy. Klasický animovaný seriál, na který se jen tak nezapomene. Hlášky jako "Ty jeden mrňavej..." budou bavit ještě další generace. Žlutá rodinka je prostě nesmrtelná.

Plakát
Jessie

30. března 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Disney

Jeden z těch lepších seriálů od Disney. Námět sice nijak originální, ale Debby ryan v hlavní roli není nikterak strašná a docela to zvládá. I dětské výkony jso udocela překvapivé. Na Disney je to docela slušná práce.

Plakát
Hannah Montana

30. března 2013

14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Dětská pohádka

Hannah Montana je opravdovým seriálem pro malé děti. Ti starší si v tom nic nenajdou, mohou jenom kritizovat. Scénář se nepovedl, herecké výkony jsou velmi bídné. Rozjařená Miley cyrus v hlavní roli nebyla dobrá volba. Přiznávám, že sjem se v průbehu seriálu párkrát od srdce zasmála, ale nebylo to moc často. Bohužel na to máme jiný pohled než ty malé holčičky, které Hannah Montanu obdivují.

Plakát
Teorie velkého třesku

30. března 2013

29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Sheldon Cooper

Fyzika v trochu jiném podání. Rozhodně jeden z nějlepších projektů stanice CBS. I když mě seriál nepřiměl milovat fyziku, mám na ní aspoň jiný pohled. Sladká a nevinná Penny, šílený Sheldon a jeho zvláštní přátelé. Rozhodně dávám palec nahoru.

Plakát
Chůva k pohledání

30. března 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Fran Fine

Další z mých klasických seriálů. Kdo tenhle seriál nezná, jako by nežil. Na Chůvu jsem jako malá koukala střídavě s Friends. Seriál je vtipný a Fran Drescher v hlavní roli nemá chybu. Není to ani zbytečně natahované, skončilo to přesně tam, kde to skončit mělo.