Adalberthew
OFF-LINE

  • Jméno
  • Vojta
  • Věk
  • 19 let
  • Bydliště
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Pozůstalí

17. prosince 2014

91 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Milovat VS. Nenávidět

Tenhle seriál prostě musíte buď milovat nebo nenávidět ;) jiná možnost není. Ze začátku je to chaos a to doslova vůbec nevíte oč tam běží, a hlavně vám bude unikat hlavní myšlenka. Pak po pár epizodách zjistíte, že nemá smysl v tom hledat smysl, že potřeba se zorientovat není důležitá a že si máte vymyslet vlastní hlavní myšlenku. Ke konci série si seriál naprosto zamilujete a budete hltat každý moment, najdete si vlastní pointu. Hodně emocionální seriál, u kterého musíte trochu přemýšlet a domýšlet. Já si moc užil a teším se na další sérii.

Plakát
Chirurgové

17. prosince 2014

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Nejlepší ...

Tento seriál jsem začal sledovat teprve před nedávnem ale už se pomalu stává jedním z mých nejoblíbenějších. Je to podle mě asi nejlepší lékařský seriál. Nejlepší je, že to není pouze případ týdne, ale taky se to hodně dobře proplétá s osobními životy chirurgů. Dále jsou výborné choroby a operace, neopakující se množství. Pak jsou výborný takový ty special epizody ty miluju :D. Dále musím pochválit výborně vybranou hudbu. Postavy výborně zahrané i napsané.
Doufám, že seriál neztratí na kvalitě po těch 11 sériích a ještě chvíli vydrží ;)

Plakát
Skladiště 13

14. července 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Bomba..

Tehle seriál je podle mě taková nenápadná bomba. Obsahuje tolik překvapení (reálných i nereálných ;) ) pak taky výborné postavy. Z nichž bych chtěl vyzdvihnout snad všechny. Obzvláště zajímavá byla tajemná postava paní Frederikové, o které jsme zprvu nic nevěděli a až v posledních sériích jsme se něco málo z jejího života dozvěděli. Vztah mezi Peetem a Mykou, Claudie a její smysl pro humor, Artie, a taky jedna z nejemočnějších scén, které jsem kdy viděl(Claudie a Steve...) to všechno je strašně povedené a mě to naprosto nadchlo. A celé téma je už zlatou krabicí od velké bonboniéry :D.

Doporučuji určitě asi nebudete litovat ;)

Plakát
Pod kupolí

11. května 2014

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Velké překvapení

Tento seriál mě velice velice překvapil. Myslel jsem, že to bude nějakej průmernej seriál, ale mýlil jsem se. Výhodou je, že má 13 dílu, tudíž žádné stereotypní epizody, ale kontinuální děj.
Přirovnal bych to k Lost (překvapující kontinuální děj) nebo k Eurece (malé město, stále stejná poměrně malá skupina lidí)
Doporučuji a těším se na druhou sérii.

Plakát
Kyberagent

20. ledna 2014

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

No uvidíme...

Po prvním dílu jsem si říkal, že to asi nedokoukám, ale přemohl jsem se a kouknul jsem se i na 2 epizodu. Téma má v sobě určitě velký potenciál, ale zpracování není nic moc. Osobně si myslím, že se po první maximálně po druhé sérii zruší. Je to škoda, téma s čipem v hlavě je aktuální a zajímavé :(
PS: Pořád si nemůžu odmyslet Sawyera z Lost :)

Zatím 70%

Plakát
Mentalista

1. prosince 2013

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Úžasná hlavní postava

Tento seriál byl jeden z prvních, které jsem začal sledovat.
Má 2 velké plus:
1. Výborně vymyšlené charaktery hlavních postav
2. Historka s Red Johnem, která diváky nutí se na seriál koukat dál

A s tím souvisí 2 velké mínus:
1. Drtivá většina dílů, po dílech se zmínkou o RJ, se potom vůbec RJ nevěnují. Jako by se nic nestalo.
2. Spousta dílů jsou jen jakési vycpávky do série (To je ale problém většiny seriálů s více sériemi; oproti Flashforwardu v tomto ohledu hodně zaostává.)

I přes to dávám 90%. A doporučuji zhlédnou, už jenom kvůli Janeovým schopnostem :)

Plakát
Dokonalý podraz

21. listopadu 2013

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Dokonale naplánované

Tento seriál neoslní ani až tak hereckými výkony, nebo prostředím. Jeho největším plus jsou dokonale vymyšlené a naplánované epizody. Každá je jedinečná, proto seriál neomrzí. Některé epizody fakt bomba. V seriálu je dostatek humoru, ale ne příliš. Až budete mít volnou chvíli, určitě doporučuji zkouknout :).

Plakát
Heuréka - město divů

20. listopadu 2013

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Úvod do světa seriálů

Tohle byl můj vůbec první seriál, na který jsem koukal. Velmi dobrý nápad, místy docela nudný, ale někdy dokáže docela překvapit. Jeho kvalita neustále klesá a stoupá, některé epizody lepší jiné horší. I přes to velice doporučuji, je to taková oddychovka.

Plakát
Ztraceni

20. listopadu 2013

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Povedený příběh

Velice dobrý seriál a to z vícero pohledů. Hudba je naprosto úžasná. V žádném jiném seriálu jsem neviděl, že by hudbě daly tolik prostoru a udělali ji tak kvalitně. První 4 série jsou úžasné, ale poslední 2 trošičku pokulhávají s příběhem. Připadalo mi to, že se epizody trochu slévají do sebe a příběh není tak vyrýsovaný. Jinak hodnotím pozitivně. Jeden z nejlepších seriálů