Boučis
OFF-LINE

  • Jméno
  • Martin Bouček
  • Věk
  • 26 let
  • Bydliště
  • Železný Brod
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Lidé zítřka

22. října 2013

42 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Kopírka, kopírka, kopírka.......

No tak po prvním díle jsem byl optimista a můj optimismus se po zhládnutí druhého dílu vytratil. Po přečtení ostatních názorů jsem ujištěn, že nejsem sám kdo v Tomorrow People vidí něco co už tu bylo. Tvůrci kopírují jiné seriály, filmy a to není pěkné. Alespoň děj kdyby za něco stál, ale ten už jsem taky někde viděl.

Jediné plus jsou velice povedené efekty ! Ale na tom nemůžete stavět celý seriál.

Plakát
Smallville

30. srpna 2013

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Greatest Hero !

Smallville je prostě nezapomenutelnou součátní mého školního života. Ty časy, kdy jsem spěchal domů a čakal až SM začne byly krásné. Později už jsem nechtěl čakat na další části a tam jsem sednul k počítačí a začal SM hltat v originále.

Nebýt Smallville neznal bych Supermana tak jako ho znám teď. Díky SM jsem si Supíka zamiloval.

Nechci tady zmiňovat negativa. Seriál jich má určitě spoutu, ale vem to čert mě po dobu všech dílů bavil. Kvalita jednotlivých řad, kolísala, ale u kterého seriálu se tohle nedělo/neděje. Ale vůbec jsem si nemyslel že se tvůrcům povede po 8 letech přijít s tak parádní 9 a 10 řadou, které řadim mezi TOP.

Seriál mého dětství ! Nemůžu hodnotit jinak než plným počtem bodu ;-)

Plakát
Nikita

3. června 2013

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

I holky umějí rozdávat tvrdé rány ........

Nikita je kvalitní špionážní seriál. První řada má spád zajimavý děj, akce je požehnaně.Parádní záporák Percy. Problém mám s Maggie Q a Lyndsy v bojových scénách jim nevěřím ani jednu pěst či kop do protivníka, ale zvyknul jsem si. Herci jsou sympatičtí hned jsem se je oblíbil.
Michaela Birkhoff patří mezi moje oblíbené.
Druhá řada nijak nevyčnívala ani nepřekvapila. Přišla mi že se pokračovalo v zajetých kolejích první řady dostaňme Percyho ať to stojí co to stojí.
Třetí řada už je o poznání horší odstranění Percyho jako by seriálu sebralo štávu a bohužel tvůrci nebyli schopni Percyho adekvátně nehradit.

1.řada - 90%
2.řada - 90%
3.řada - 70%

Plakát
Bylo, nebylo

3. června 2013

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Vzhůru do pohádek .....

Parádní pohádková oddechovka. Propojení pohádkového světa ze světem reálným je dobrý nápad a tvůrci to zvládli bravůrně. Pohádkový svět je určitě zajímavější, ale postupem času jsem si oblíbil dějovou linku i ze Storybrooke. Je příjemné sledovat jak jde seriál (první řada) dál a dál a jak divák objevuje všechny chybějící kousky dějové skládačky.

Co se týká obsazení tak s ním nemám žádný problém. Sympatičtí herci, hned jsem si je oblíbil.
Lana Parrilla, Robert Carlyle jsou úžasní. Jediný kdo mi postupem času začal vadit je Henry. Myslel jsem, že by ho tvůrci mohli nenásilně odstranit, ale po zhlédnutí posledního dílu druhé řady je vidět že s Henrym počítají dál.

Hodnocení:
První řada 100%
Druhá řada měla (aspoň pro mě parádní rozjezd) bohužel poté se pohádkové kouzlo vytratilo.....a z nějakých dílů jsem byl vyloženě zklamán ....80 %

Plakát
Da Vinciho démoni

28. května 2013

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Takhle opravdu ne .......

Už podle trailerů jsme věděl, že seriál nebude pro mě.
Dal jsem tomu šanci a pustil si první díl. Bohužel po 20 minutách jsem seriál musel vypnout. Velice nesympatický hlavní hrdina do role se vůbec nehodí. Toho geniálního umělce na kterho si hraje mu prostě nežeru. Myslím si že kdyby Leonarda vyobrazili podle historické předlohy bylo by to lepší. Leonardo si ve Florencii rozhodně nehrál na assassina a neproháněl holky :D Jediné co chválím je spracování Florencie.

Plakát
Arrow

13. března 2013

62 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
62 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

The CW se trefilo do černého......

Nový Oliver je cool. Rád rozdává rány a je to mnohem uvěřitelnější zelený lukostřelec než ten ze Smallville.

Úvodní díly mě nijak nenatchly. To ale nemůžu říct o vzponínkách na ostrov. Zatím jsou mnohem zajímavější než děj ze součastnosti. Postupem seriálu se vše mění a obě dějové linky začínají nabírat na obrátkách. Velice chválím tvůrce, že do seriálu obsazují i komixové záporáky i když někdy jen na episodu. Seriál se povedl a já se těším na finále první řady. A troufám si říct, že CW našla náhradu za Smallville.

Plakát
Lovci lebek

22. ledna 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Americké věznice jsou opravdu tolik k smíchu ?

Chtěl jsem napsat svůj názor až se podívám na kompletní první řadu, ale vůbec nevím zda celou první řadu dokukám. Připadá mi, že tvůrcu si dělají srandu z amerických věznic. Lupiči, vahové a úchyláci z nich utíkají jako po másle. Čekal jsem třeba útěk vězně a jeho dopadení se protáhne na celou první řadou, ale zatím je to ve stylu ÚTĚK-VYŠETŘOVÁNÍ-DOPADENÍ a pořád dokola. V dílech mi chybí zvrat, nečekaná událost někdy i akce.