Luteka
OFF-LINE

  • Jméno
  • Lucka
  • Věk
  • Bydliště
  • Praha
  • ICQ
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
UnREAL

22. července 2018

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Welcome to Everlasting!

Rachel, Quinn, Chet, Madison, Jay, Tommy ... To jsou ti opravdoví hráči, intrikáři zajímající se jenom o svě blaho. Když už si v jedné epizodě myslíte, že jste je prokoukli, vysmějou se vám do ksichtu a udělají něco, co od nich nečekáte. Sem tam to vypadá, že snad mají i svědomí, ale naštěstí to vzápětí hned zase popřou. Soutěžící se mění každou sezónu, ovšem pravé jádro kolektivu tvoří Rachel a Quinn a jejich vztah je tak pokřivený jako celý koncept Reality TV ... Takže směle do toho a svůj judgment nechejte přede dveřmi.

Plakát
The Hills

13. července 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Guilty pleasure

Těžké popsat tuto show. Na jednu stranu je to výborná oddechvka, je velmi jednoduché si oblíbil Lauren, Whitney nebo Lo, jelikož vám přijde, že stojí nohama pevně na zemi. Na druhou stranu o žádné kvalitě nemůže být řeč, z 90% se tam řeší nesmysly a kraviny. Ale takové nesmysly a kraviny, které vás ke konci zajímají a baví :) Pro mě je to jasné guilty pleasure, trošku se za to stydím, ale určitě si to za pár let pustím znovu :D

Plakát
Guild, The

2. prosince 2012

20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

I'm the One (that's cool)

Seriál, který zaujme nejenom geeky (já jsem toho důkazem :D).
Seriál z herního prostředí o strastech a slastech dívky Cyd s přezdívkou Codex. Doprovází jí naprosto geniální partička s asociálním šetřilem Vorkem v čele. Dále si pobavíte s neuvěřitelně nestarající se matkou Clarou, vychytralou Tinkerbellou, pubertálním Bladezzem a oddaně milujícím a nepraktickým Zabooem.
Celá partička je velice impozantní a 5minutové díly naprosto vtipné a záživné.
Vřele doporučuji!

Plakát
Zoufalé manželky

19. listopadu 2012

40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Life on the Wisteria Lane

Drama z předměstí? Komedie o matkách? Pravdivé příběhy žen?
Ani jedno, ale vše dohromady!
Zoufalé manželky nejsou vůbec zoufalé. Jsou vtipné, akční, svérázné a každopádně vás zabaví na řadu let :)
Jeden z nejlepších seriálů, kde najdete zábavu a zápletku, a kde tyto dvě věci dohromady opravdu fungují.
Každý si zde najdete svojí oblíbenkyni. Zmatkářku Susan, pečlivou Bree, utahanou Lynnet nebo sexy Gabrielle? To už nechám na Vás, jdu se dívat :)

Plakát
Breaking Pointe

17. června 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Demi-plié, Pas de Chat, Round de Jamble ...

Vždycky vás zajímalo jak to vypadá v zákulisí opravdového baletu? Už nemusíte snít, můžete shlédnout tuto baletní sérii. Odehrává se to v prostředí opravdového baletního souboru s reálnými tanečnicemi a tanečníky. Postavy vesměs sympatické, občas mrchy (to se mi líbí :D), jindy zase klaďasové ... Sem tam nějaké to hluché místo, ale který reality seriál to nemá, že. Pokud vás baví se dívat na životy reálných lidí se zajímavým "zaměstnáním", určitě jděte do toho :)
Edit po závěru série: No dobře, tak reálné to není, ale to nemění nic na tom, že se mi to líbí. Ke konci je těch hluchých míst bohužel více, ale pořád je to koukatelné.

Plakát
Město žen

27. května 2012

88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

The Cul-de-Sac Crew

40 na krku? Vypadá to jako zábava, alespoň dle Cougar Town :)
Víno, manželství, víno, přátelství, víno, rodina, víno, výchova, víno, práce, víno, hry, víno, penny can, víno, sex, víno, láska, víno ... Jeden z nejvtipnějších nových seriálových počinů. Zbožňuji prostořekost Jules, mluvu Bobbyho, závazků neschopného Graysona, vztah Laurie a Ellie, vztah Andyho a Ellie, zbožňuji Ellie :) Jeden z mála seriálu, kdy jsem se řehtala tak nahlas, že mě přišel zkontrolovat bratr, jestli jsem v pořádku. Nenechte si ujít!
EDIT: Bohužel ani tomuto seriálu se nevyhnul úpadek kvality během následujícíh sérií ... Ovšem za mě do 3.série stále super seriál, další série jsem shlédla tak trochu z povinnosti. Dnes, 1.4.2015 jsem skoukla poslední díl a ten byl tak krásně nostalgický, že mi i slzička ukápla. Za mě stále nadprůměrný sitcom a díky za pěkné ukončení :)

Plakát
Simpsonovi

27. května 2012

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

"D'oh!"

Tuto žlutou rodinku zná každý, kdo nežije v kompletní izolaci a ignoraci. Nikdy by mě nenapadlo, že by mladí, dospělí, staří, těhotný, pracující, školou povinní atd. mohli hromadně ujíždět na animovaném seriálu.
Ale je to tak!
Dvacetimutová chvilka relaxu, smíchu a zábavy. To nemůžeš nemít rád :)

Plakát
Baby Looney Tunes

26. května 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Babies :)

Roztomilý seriál o mrňouscích Looney Toones a o jejich babičce. Baby Duck rocks :)

Plakát
Třída číslo 402

26. května 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

402

Můj oblíbený seriál z Jetixu (nyní pravděpodobně Disney Chanel?). O skupince spolužáků, kteří vyvádějí neplechy. Měla jsem tam své oblíbence, neoblíbence i človíčky, kteří mě naprosto iritovali. Z tehdejší tvorby Jetixu tento seriál patřil mezi ty lepší :)

Plakát
Super drbna

5. dubna 2012

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
92 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Inside

Z počátku super seriál o dalších zbohatlých teenagerech, které netrápí jenom barva jejich nového porsche či nepovedená plastika jejich nosu, ale také blogerka jménem Gossip Girl. Po první dvě série měl seriál šťávu, drive, prostě radost pohledět ... Ale nyní? 5 série a jeden větší blábol než druhý. Proto bych nové diváky ráda odradila, aby si užili první dvě, tři série a pak to s radostní vypnuli. Já toto neudělala a budu dlouho litovat.