FunnyDeath89
OFF-LINE

  • Jméno
  • Tomáš
  • Věk
  • 30 let (Vodnář)
  • Bydliště
  • Rychnov nad Kněžnou
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Hra o trůny

11. června 2013

69 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
69 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Pohádka s ne-šťastným koncem

Knižní sérii mám pročtenou skrz na skrz a přesto si seriál neskutečně užívám a bývám často (ne)mile překvapen. George R.R. Martin napsal a stále píše jeden z nejlepších příběhů historie od dob J.R.R. Tolkiena. Nejen svojí propojeností světa a všemožnými propletenci, ale hlavně tím, že popírá klasické vyprávění fantasy žánru. Zde nevítězí láska a pravda nad lží a nenávistí a hrdina vždy nedojde ke šťastnému konci. Zde je každý dobrý skutek po zásluze potrestán a vyhrává ten, kdo má lepší konexe, více peněz a méně svědomí.
Člověk si vybuduje k postavám sympatie a bum, už si můžeme hledat jinou postavu, kterou budeme milovat, abychom o ni mohli opět přijít. Jakékoli city se tu neodpoští.
Brečeli jste u Lvího krále? Tak tohle si rozhodně nepouštějte. Po tomhle si budete chtít podřezat žíly (v tom lepším případě). Jen pro opravdu silné povahy!

Plakát
Las Vegas: Kasino

17. února 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Vážně nevážně

Málo komu se povede skloubit drama, krimi a komedii. Tady se to povedlo na výbornou. Snad až na pár těch jejich vychytávek, které jsou až neuvěřitelné (opravdu jde korigovat něčí hrané pajdání? apod.).

Plakát
Grimm

16. února 2013

90 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
85 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 20 lidí

Staré nové pohádky

Krásné pojetí klasické mytologie, pohádek bratří Grimmů a propojení se současností. Sem tam nějaká ta chybička, která však nikterak nezarazí a nekazí výsledný dojem Snad až na to, že po pár dílech už každé nové "monstrum" vypadá dost podobně jako to předchozí. Pro mě jako milovníka výše zmíněného je to však jasná volba.