Saffyy
OFF-LINE

  • Jméno
  • Věk
  • Bydliště
  • ICQ
  • 442-427-218
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Strážce duší

28. dubna 2009

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

ujde

Tenhle seriál docela ujde. Jeho magické prostředí z něj dělá česky originál. Napínavé záhady a nevysvětlitelné příhody jsou prostě super. Mě se tenhle seriál líbí. Akorát ten Suchařípa mi trošku vadí, na roli strážce duší se moc nehodí.

Plakát
Desáté království

16. dubna 2009

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

hustý

Tak tenhle seriál byl hodně hustej. Člověk si sice řekl, to je jenom pohádka, ale vážně, tohle nemělo obdoby. Příběh zaskletého prince ze středověku (psa) a holky z města, kteří se spolu vrátí do království, aby všechno napravili...super.

Plakát
53 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
87 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

mazec

Tohle je můj hodně oblíbenej seriál. Hned, jak jsem viděla první díl, věděla jsem, že tohle je vážně bomba. Tohle je úplně jiné než ostatní seriály a sitcomy. Vždycky mě úplně dostane Sheldon, jak pořád používá fyzikální výrazy a nechápe sarkasmus a metafory. Každá postava v tomhle sitcomu má něco do sebe. Leonard, chytrý Sheldon, kočka Penny, Howard a Rajesh, který nemůže mluvit se ženami. Tenhle seriál je vážně super.

Plakát
Ulice

1. března 2009

38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

nic moc

Jako musíme si přiznat, že tohle se Nově moc nepovedlo...ze začátku to byl fajn seriál, něco úplně jiného, než na co jsme byli zvyklí. Ale v poslední době mi připadá, že se děj točí pořád kolem toho samého. Prostě mi připadá, že je to pořád stejný. A občas jsou některé epizody moc přeplácané a u jiných by člověk okamžitě usnul. Ne, tenhle seriál mě fakt nebaví.

Plakát
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

okay

Tenhle seriál mi připadá opravdu hodně originální. Postavy jsou fajn, případy taky i prostředí není přeplácané. Charismatický Gibbs tomu dodává šťávu. Jako tenhle seriál byl a bude můj třetí nejoblíbenější seriál.

Plakát
Kriminálka New York

20. února 2009

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

fajn

Taky fajn CSI, ale jak říkám: Na Miami nemá. Bohužel se mi zdá nejnudnější ze všech CSI. Mám tam dva své oblíbené vyšetřovatele, ale Mac je hrozně nudný...a nesympatický. Nevím, jestli bych se na tenhle seriál mohla dívat pravidelně.

Plakát
Kriminálka Las Vegas

20. února 2009

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

ujde

Je fakt, že tenhle seriál byl první z řady CSI, takže musí být nejoriginálnější. Ano, tenhle seriál je sice hodně jiný, než jiné CSI, ale prostě mým oblíbencům z Miami se to nevyrovná. Taky si myslím, že Las Vegas je o hodně drastičtější a strašidelnější než ostatní. A to je právě jeho originalita.

Plakát
Dr. House

20. února 2009

17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

LOL

Tenhle seriál je opravdu výbornej. Nemocniční prostředí, herci i všechno je úžasný. Hugh Laurie je výbornej herec a zdá se mi, že mu role Grega sedí. Prostě tohle je seriál, kterej nemá obdoby.

Plakát
Česká soda

31. ledna 2009

20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

nej

Na svojí dobu to byla bezvadná satira...teď si možná někdo řekne: ,,Pche, Česká sodu, to je pro babičky", ale tenhle seriál je nadčasovej. TELE-TELE sice bylo občas vtipný, ale je fakt, že na Sodu to nemá.

Plakát
Kriminálka Miami

22. ledna 2009

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Super

Tenhle seriál je můj nejoblíbenější. Nejlepší prostředí, herci, postavy, hlášky. Prostě všechno na tomhle seriálu je super. Líbí se mi nečekané dějové zvraty, třeba postřelení Erica, zabití Tima, vyhození Ryana, odchod Alexx a podobně. Myslím se ale, že tenhle seriál je skoro celý o Horatiovi. Což je docela škoda.