Natoun
OFF-LINE

 • Jméno
 • Natálie
 • Věk
 • 27 let
 • Bydliště
 • Heraltice
 • ICQ
 • Jabber
 • Twitter
 • Facebook
 • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Protiúder

20. května 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Strike Back

První série výborná, druhá a třetí mě donutily snížit hodnocení za celý seriál. Ti dva noví bouchači mi tam prostě nesedí a mobilní velín, no nevím, nevím.

Plakát
Generation Kill

20. května 2013

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Stay frosty

Jsem na tom podobně jako missB. Musela jsem seriál vidět 2x abych pořádně pochopila kdo je kdo a co si to vlastně říkají. Dost mi pomohly titulky, ve kterých byly některé vojenské zkratky a podobné vyrazy alespoň jednou vysvětleny.
Strašně oceňuju to, že v dílech není žádná hudba na podkreslení. Všechno je tak realističtější, zvlášť když si vojáci sami začnou zpívat. Kdo to nedělá, že?
Akce sama mi nechyběla, naopak se mi líbilo, že se tvůrci spíše zaměřili na jednotlivé vojáky a "sondu" do jejich života při akci Iraqi Freedom.
Jen doufám, že takových jako Trombley není většina. :D

Plakát
Láska v bílém pekle

20. května 2013

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

I believe I have seen the hell... It is white. Snow white...

Dopředu říkám, že nemám ráda Jane Austenovou a cokoli tomu podobné, ale toto mě opravdu chytilo za srdce. Celkově jsou postavy sympatické a dobře napsané a vy panu Thorntonovi prostě přejete, aby řekla ano. :D

Plakát
Pravá krev

20. května 2013

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Friends don´t let friends drink friends

K seriálu jsem se dostávala docela dlouho. Kdysi jsem ho viděla v televizi a po pár minutách jsem přepínala program. Před rokem jsem ho viděla znova a už mě to nepustilo. Ze zvědavosti jsem četla i knižní předlohu a je to snad poprvé, co jsem ráda, že se jí seriál nedrží. :)
Nejlepší postavy: Russel, Pam, Lafayette a Erik.
Co mi na TB trochu vadí je opravdu hloupá Sookie a celkově 5. serie. Na upírskou politiku vážně moc nejsem. A vždycky rozesmějí ty jejich tesáky. Ať už ten divný zvuk při vy/zasunování, nebo to, že jsou to dvojky. Upíři s nimi vypadají jako rozzužení králíčci.
Každopádně doporučuju každému, kdo bych chtěl vidět pořádný seriál (nejen) o upírech. Ale rozhodně bez dabingu, je to zlo!

Plakát
Hemlock Grove

20. května 2013

30 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Takže...

Ač mám tento žánr ráda, tak jsem od seriálu moc nečekala. Pak přišel zlom a už jsem se vezla a sérii dokoukala během dvou dnů. V obsazení není výjimečně nikdo, kdo by mi lezl na nervy a Famke Janssen ty potvory prostě sedí. :D You must make your heart steel a snad bude i druhá řada.