Bája
OFF-LINE

  • Jméno
  • Věk
  • Bydliště
  • ICQ
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

I love everyone in this bar. And we love you, drunk Ted.

S HIMYM už trávím nějaký ten pátek a těch pět postav, co se scházejí v tom jednom baru prostě zbožňuji. Musím ale uznat, že poslední řady opravdu nejsou už to, co bývaly.
Ale stejně vždy, když chci zlepšit náladu, epizoda s ananasem rozesměje pokaždé.
Osmou sérií se seriál už pomalu posunul ke konci, ale strašně mi vadí, že předtím než Ted potká Matku, scénáristi se neustále vrací k tématu Ted miluje Robin. A tak jsem zvědavá, jak to vše v deváté závěrečné sérii ukončí a těším se, až Ted opravdu potká tu svou osudovou ženu.

Plakát
Merlin

24. ledna 2013

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

No young man, no matter how great can know his destiny...

Merlina jsem si zamilovala hned od první epizody, nejspíš v tom okamžiku, kdy se Merlin poprvé setkává s Artušem. Jen jsem si říkala, že Artuš je hrozný spratek a jak z něho vůbec někdy může být ten velký král Camelotu... A tak to všechno začalo. A právě Merlin a Artuš jsou důvod, proč jsem si Merlina tak oblíbila. Tihle dva mi vždycky dokázali zvednout náladu a za to vše můžou jejich představitelé pánové Colin Morgan a Bradley James, chemie mezi nimi je totiž prostě neskutečná a snad je ani nejde nemilovat. Bavilo mě sledovat, jak se pomalu naplňuje jejich osud a jak se vyvíjí vztah mezi nimi.
Nikdy mě nemrzelo víc, že nějaký seriál skončil a asi jsem nikdy ani žádný seriál tolik neobrečela :). Merlin mi prostě přirostl k srdci.
Long live the King!

Plakát
American Horror Story

24. ledna 2013

43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

The world is a filthy place, it's a filthy goddamn horror show.

Jelikož nejsem žádný velký fanoušek hororů a celkově strašidelných příběhů, byla jsem překvapená, že si mě tento seriál tak získal, ale jakmile jsem začala koukat, tak už jsem nemohla přestat. Na první sezónu jsem se podívala během pár dní a byla jsem nadšená, ne všichni herci a jejich postavy mi byli sympatičtí, ale i přesto mě zajímaly jejich příběhy odehrávající se v murder house. Mrzelo mě, když jsem zjistila, že druhá sezóna AHS bude o něčem jiném, připadalo mi, že chybí vysvětlení, co se se všemi postavami stalo. I tak jsem se na ni ale začala těšit, už jen podle ukázek byla jasně temnější a drsnější než ta první. Asylum. Musím říct, že při sledování této sezóny jsem byla občas znechucená - vrah bloody face, experimenty na lidech, samotné prostředí Briarliffu a jeho pacienti - nic hezkého na pohled, ale o to vlastně šlo, úplně odlišné od první sezóny, ale pořád s výbornou Jessicou Lange - sister Jude a scéna, kde zpívá Name Game, nezapomenutelná. Těším se na to, s čím Ryan Murphy přijde ve třetí řadě.