jackpv
OFF-LINE

 • Jméno
 • Petr
 • Věk
 • 24 let
 • Bydliště
 • Praha
 • ICQ
 • Jabber
 • Twitter
 • Facebook
 • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Království

8. února 2014

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Dokonalý první dojem

Naprosto neplánovaně jsem viděl jen kus dílu, ale okamžitě mě zaujal. Hned mi bylo jasné, že jakmile to bude jen trochu možné, chci shlédnout celý seriál, těžko říct co mě uhranulo nejvíce. Nejspíš jsem byl až šokován neuvěřitelně zdařilými, do detailu propracovanými kostýmy doplněnými fantastickými výkony herců. Zkrátka, v podstatě není ani tak důležité co konkrétně to bylo, neboť vše dohromady vytváří jedinečný komplet, jež zaručeně stojí za shlédnutí.

Plakát
Ulice

26. listopadu 2013

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Jiná krevní skupina

Lhal bych kdybych tvrdil, že jsem se na tento seriál nekoukal když začínal. s čistým svědomím však mohu říct, že šlo jen o několik epizod a to ani ne za sebou jdoucích. Řekněme, že na můj vkus se jednalo až o moc obyčejně podané všední starosti. Tak skvělému seriálu jako jsou například Friends nikdy nesahal ani po paty. Neviděl jsem žádný důvod proč ztrácet čas u tak nudně podaných osudů, jež život nabízí. Popravdě, myslím si, že každý má svých starostí dost a koukat na další po večerech se mi nezdá jako nejlepší volba. k tomu zpracování si připočtěme onu známou nekonečnost a máme tu nádherný exemplář, jak nemá vypadat dobrý seriál.

Plakát
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Slušná podívaná

I přes fakt, že jsem fanda spíše osobních automobilů vyšší střední třídy, klasické americké trucky mě nepřestávají uchvacovat.
Narazil jsem na tento seriál docela náhodou, to když jsem zase jednou přepínal programy. Jednoduše řečeno jsem na zůstal zírat na tu neuvěřitelnou cestu, jež měli jet. Byl to myslím pátý díl, v Kanadě. Nedokázal jsem si představit jak bych po té cestě jel s osobním vozem, natož s truckem vezoucím tak velký náklad. I když mi všichni účinkující úplně nesedí, smekám před jejich řidičskými schopnostmi.
Od toho dne jsem se těšil až se budu moci podívat na další díl. Jsou zde k vidění místa o kterých jsem mnohdy ani neslyšel, místa na kterých pravidelně riskují život desítky statečných řidičů. Místa jež mě uchvátila, fascinující scenérie, a k tomu nechybí špetka napětí.
Za shlédnutí to určitě stojí, doporučuji hlavně fandům trucků.

Plakát
Glee

17. listopadu 2013

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Kvalita o níž jsem neměl zdání

Na tenhle seriál mě přivedla má kamarádka, do té doby jsem jen věděl že něco takového snad dávají na prima cool. Podívat se, to mě nenapadlo.
Obrovská chyba, takový odpočinek, legraci a pohodu jakou pociťuji když se na tento seriál dívám, jsem už dlouho nezažil. Většina songů zde použitých je lepší než originály. Dokonce, většinu z nich bych ani od původních autorů sám od sebe neposlouchal, ale když jsem je slyšel v Glee, nemohl jsem se jich nabažit. Jsem zatím(je mi hanba) u první řady, ale nepochybuji o tom, že si povede na výbornou i nadále.

Plakát
Takešiho hrad

17. listopadu 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Pár dílů k údivu stačilo

Naprostá šílenost. Mé hluboké uznání mají všichni soutěžící co do toho šli. Většina z nich má neskutečnou fyzickou přípravu, navzdory tomu jak mizerné podmínky k tréninku měli. Stále jsem čekal až někdo vyhraje, ale marně, pak mně to čekání již přestalo bavit.
Jedny z nejnáročnějších tratí, docela dobrý nápad, ale na dlouhou dobu to tedy nevidím.

Plakát
Tuningové války

17. listopadu 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Jak to vidím já

Jeden z nejlepších seriálů pro ty, jež alespoň trochu zajímá tuning v praxi.
Já sám jsem se dozvěděl spoustu postupů, které mně velmi zajímaly. Milovníkům tuningu, a hlavně těm kteří jsou začátečníci v tomto ohledu, vřele doporučuji. Jedinečná příležitost vidět vše naživo.