Ančí
OFF-LINE

  • Jméno
  • Anna
  • Věk
  • 21 let
  • Bydliště
  • Praha
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Nejsem do tebe blázen

18. července 2016

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Zklamaná a v šoku

You're the Worst... Podle názvu jsem si říkala, že to bude konečně seriál, kde to nebude tradičně kluk+holka se zamilují a hrozně moc spolu budou chtít být, ale samozřejmě se objeví nějaká zápletka, proč spolu nemohou být... Ze začátku to i vypadalo že to tak bude. A pak BUM! Holka má pořád nějaký problémy, proč s ním nemůže být a on se pořád snaží s ní být a chvíli spolu jsou a pak se hádají... No prostě trapná nudná klasika. Zpočátku zábava a teď jen monotonní nuda.

Plakát
Mladí a hladoví

18. července 2016

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Relax

Seriál, kde člověk nemusí moc přemýšlet. Prostě jenom koukat a bavit se nad jednoduchým humorem. Na páteční večer po těžkém týdnu naprostý ideál!

Plakát
Penny Dreadful

18. července 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Horor? Nemyslím si...

Po zhlédnutí první série se mi seriál opravdu líbil a většinu času jsem se i bála, i když se jednalo spíš o chvilkové "lekavé" scény. Musím ocenit, že v druhé sérii je zcela nová zápletka a netáhne se pořád to stejné drama, jako například v Pretty little liars, ale hororem bych to opravdu nenazvala. V první sérii jsou ještě jakési hororové scény, ale druhá série je spíše romantická, vztahová, občas se stane něco rádoby děsivého. Nejevětším a nepřekonatelným problémem je pro mě herecký výkon Evy Green. Podle mého neuvěřitelné přehrává, do role Vanessy Ives se absolutně nehodí. Ale když to vezmu kolem a kolem tak seriál špatný není. Koukat se na něj dá, zpracování starého Londýna je povedené.

Plakát
Bitten

16. února 2015

88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Tragédie za tragedií

Zkrátím to a rovnou řeknu, že seriál stojí za nic. Od začátku se všichni tváří jakoby měli za 5 minut umřít. Jakmile se objeví problém, je během toho stejného dílu vyřešen. Je tam až moc nevysvětlených věcí. Proč jsou zrovna této smečce ti, co jsou a ostatní mají titul "podvraťáků"? To se nedozvíme. Herci až zbytečně moc přehrávají. Je až otravné, jak se tváří spíše znuděně než nešťastně. Ve druhé sérii jsem čekala, že nastane nějaká změna. Bohužel je to možná ještě horší. Nápad byl zajímavý, ale obsazení a celé ztvárnění to úplně zazdilo. Těch 20% dávám jen za ty hezké vlky, protože ti se n atom snad jediní povedli.

Plakát
My Mad Fat Diary

17. května 2014

86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Originál

S takovým seriálem jsem se ještě nesetkala. Očekávala jsem ufňukanou holku, která si jen stěžuje na to, že je tlustá a nemůže si najít kluka.
Skrývá se v tom ovšem o dost víc než to. Po prvním dílu jsem prostě musela vidět víc. Po druhém jsem už nedokázala přestat.
Seriál vás pobaví, ale i vás dojme. Donutí vás i přemýšlet.
Originální námět s originálním zpracováním a originálními herci.
Jediné, co je na seriálu opravdu příšerně, je to, že má tak málo dílů. :)

Plakát
Hra o trůny

17. května 2014

78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Prostě bomba!

Znáte takové ty seriály, kdy stále víte co se stane? Tak GoT mezi ně rozhodně nepatří. U žádného dílu nemůžete zůstat klidní, jelikož nikdy nemůžete vědět, co přijde. Když už si říkáte, že to bude v klidu "BUM!" a přijde nečekaný zvrat.
Pokud jste četli knížky, možná budete trochu zklamaní, jelikož se tvůrci ne vždy drží přesně předlohy, ale i tak to je opravdu povedený seriál.
A pokud nemáte rádi krvavé a drsné erotické scény, asi vám nezbude nic jiného, než si zakrývat oči, neboť by byla vážně škoda si kvůli těmto scénám nechat ujít tak úžasný seriál.

Plakát
Switched at Birth

17. května 2014

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Odpočinkový ideál

Switched at birth je seriál, který od první chvíle dokáže zaujmout.
Příběh se netočí jen kolem 2 dívek, ale kolem celé rodiny. Každá postava se postupně vyvíjí. Nejde pouze o život na růžovém obláčku plném šťastných situací. Přicházejí i různé komplikace a to dělá seriál reálným.
Skvělý na oddych.

Plakát
Prolhané krásky

17. května 2014

57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Čím delší, tím horší.

PLL sleduji od úplného začátku a shlédla jsem naprosto každý díl, některé i několikrát.
U 1., 2. ba i 3. série jsem byla naprosto nadšená. Spoustu zápletek a šokujících situací.
Pak přišla 4. série a byla jsem naprosto zklamaná. Děj tak trochu postrádal smysl a v určitých fázích byl v rozporu s předchozím jednáním postav.
Pokud chcete sledovat seriál, spíše raději skončete u 3. série a předstírejte, že žádná další neexistuje.

Plakát
Doktorka z Dixie

17. května 2014

86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Chcete si odpočinout? Ideální volba!

K tomuto seriálu jsem se dostala úplnou náhodou a jsem za to opravdu ráda. Hned po prvním dílu jsem byla nadšená. Není nijak napínavý, ale přesto vás upoutá, možná dokonce uchvátí.
U tohoto seriálu se potvrzuje, že v jednoduchosti je krása.
Pokud chcete relaxovat a při tom se pobavit, ideální volba pro vás.

Plakát
Předstírání

17. května 2014

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
61 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

Nenadchne a ani neurazí...

Námět se mi opravdu líbí a osobně jsem se s podobným tématem v seriálu ještě nesetkala. Některé scény mi přijdou trochu přehnané, ale budiž.
Co mě opravdu neuvěřitelně vytáčí, je vypípávání sprostých slov. Pokud tvůrci chtěli "slušný seriál", tak radši měli sprostá slova úplně vynechat, jelikož je to neuvěřitelně otravné.
Seriál je hned po pár minutách docela předvídatelný, takže já osobně jsem nebyla prakticky z žádných rozhodnutí hlavních postav nějak šokovaná.
Každopádně je to celkem fajn seriál na odpočinek. :)