kecinzer
OFF-LINE

  • Jméno
  • Petr Řezníček
  • Věk
  • 36 let — narozeniny slaví za 269 dní (Rak)
  • Bydliště
  • Děčín
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Westworld

19. října 2016

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Nářez

Do tohoto seriálu jsem šel se strachem, protože jsem se někde dočetl, nebo si špatně vyložil, že se jedná o prequel k jurskému parku :). O to větší bylo mé překvapení po shlédnutí prvního dílu. Zůstal jsem jen tupě zírat. Pro mě po 3 dílech zatím naprostá pecka. Po dlouhé době seriál, který skutečně hltám. Už jen úvodní znělka má něco do sebe. Nemohu se dočkat dalších dílů.
V tomto případě se skutečně nebojím dát 100% :).

Plakát
Živí mrtví

28. listopadu 2011

54 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
62 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Zombie mě pronásledují i ve snech

Již dlouho se nenašel seriál, který by mě takovým způsobem vtáhl do děje, jako Walking Dead. Už při prvním díle mi tuhla krev v žilách. Myslel jsem si, že zombie téma je zcela vyčerpané, a nemá čím překvapit. Tento seriál mě zcela vyvedl z omylu.
Nevím jakým způsobem to dělá, a zda takto působí jen na mě, ale připadá mi šíleně uvěřitelný. Celé prostředí je tak skvěle vyvedeno a zombie děsiví, že když sleduji jednotlivé díly, připadá mi, jako bych byl mezi postavami a měl stejný strach.
Několikrát mě dokonce oživlí mrtví pronásledovali ve snech.

Plakát
Falling Skies

21. června 2011

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
42 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Zklamání

Na tento seriál jsem se velice těšil. Z pilotu jsem však byl velmi zklamán. Přijde mi to takové nudné a nemastné neslané. Z tohoto tématu dle mého může vzniknout kvalitní film, ale roztáhnout to na seriál? Pak jen vznikne nuda a zase nuda. Bohužel.

Plakát
Hra o trůny

26. dubna 2011

26 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
79 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí

Zatím nemá chybu

Prozatím jsem viděl 2 díly.
Musím říct, že pro mne je tento seriál opravdu skvělý zážitek. Nádherné středověké prostředí, velmi zajímavé postavy (a odpovídající intriky), mystično. Jsem skutečně okouzlen. Teď jen doufat, že se kvalita nadále udrží. Nemám však důvod myslet si něco jiného.

Plakát
V

22. listopadu 2009

70 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

U mě dobrý :)

Pro mě je to přesně žánr, který mám nejradši, takže jím jsem i dosti ovlivněn, a můžu jen říct, že se mi seriál hodně líbí.
E. Mitchell se mi líbila už v Lostu a tady mi sedí, takže nemám výhrad. Též ostatní postavy mi sedí a působí na mě dobře. Musím konstatovat, že je mi velice sympatická Laura Vandervoort :).

Mám jen strach z toho, aby se nezačala atmosféra seriálu vytrácet, jako u FlashForward.

Normálně bych dal 90%, ale ze strachu jak to bude dál zatím tedy 80%.

Plakát
Dům loutek

23. září 2009

63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Brilantní

Skvělý seriál, který má sice slabší rozjezd, avšak o to lepší průběh a naprosto brutální závěr první sezóny. A to nemluvím o nevysílaném 13. díle, který mi doslova vyrazil dech.
Všem milovníkům jemného sci-fi, mysteriózna a lehké detektivní tématiky musím jen doporučit. Nenechte se ovšem odradit prvními díly serie. Od 6. dílu totiž začne ten pořádný nářez.

Plakát
Dead Set

17. dubna 2009

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Totální nášlap

Nejspíš nejlepší mini-seriál jaký jsem kdy viděl. Nápad dát zombíky do seriálu se dokonale povedl. Celou serii jsem zkouknul v podstatě najednou a nenechala mě ani chvilku chladným. Brutalita zde opravdu nezná mezí. Troufnul bych si říci, že tento skvost překonává i většinu celovečernách zombie filmů. Doporučuji všem fanouškům této tématiky. Rozhodně nebudete zklamáni.

Plakát
Hranice nemožného

16. března 2009

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Hodně dobré

Po shlédnutí prvních dílů jsem byl doslova nadšen. Fringe mě vtáhl do světa, kde nic není nemožné. Balancováno je zde na kraji paranormálních jevů, resp. na hraně vědy a technologií, které jsou za hranicemi běžného chápání.
Čekal jsem nějakou větší návaznost epizod, avšak seriál se vydal tou cestou, kdy se v každém díle řeší nějaký samostatný "problém" a návaznost je jen okrajová.
Pro mě to tedy bylo mírné zklamání, ale i tak se mi Fringe velice líbí.

Po shlédnutí první série musím dodat, že se to s návazností trochu vylepšilo a hlavně se začaly vyvíjet postavy a jejich vzájemné spojení. Rozhodně se těším na další sérii a celkové hodnocení jde o 10% nahoru.
V podstatě souhlasím i s názorem, že se jedná o takové modernější Akta X.

Plakát
Za rozbřesku

8. března 2009

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Překvapení

Jeden z mála seriálu, ne-li jediný, který má pouze jednu kratší sérii a je řádně ukončený.
Pro mě jedna z perel, která se však díky zmiňované délce, někam zakutálela.
Perfektní, i když ne originální nápad, se stále se opakujícím dnem, ve kterém je hlavní hrdina obviněn z vraždy, kterou samozřejmě nespáchal. Během toho samého dne se pokouší všemu přijít na kloub.
Skvělá kamera, překvapivé zvraty a hlavně napětí.

Plakát
New Amsterdam

6. února 2009

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Prima

Tento seriál mě hodně zaujal, jelikož mám rád vše tajmné, nevysvětlitelné, mysteriozní atd. Nápad o nestárnoucím detektivovi byl pro mě nový, ojedinělý a zalíbil se mi na tolik, že jsem jednotlivé díly doslova hltal.
Bohužel jich ovšem nebylo moc, a kvůli malé sledovanosti byl seriál zrušen :(. A tak se nikdy nedozvíme, jak to s Johnem dopadne.

Předchozí