Biskin
OFF-LINE

  • Jméno
  • Michal Bernát
  • Věk
  • 32 let (Štír)
  • Bydliště
  • převážně Brno
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Continuum

11. září 2012

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Zábava na sobotní ráno

Svým zpracováním se to netváří lacině, jako jiný webseriály a první řada se dá zhltnout "u snídaně". Epizody mají kolem 5 minut a téměř v každý je na konci nějakej cliffhanger, takže vás to jen tak nepustí. První řada není uzavřená, čili ideální stav je, pokud začínáte sledovat v době, kdy už je druhá řada vysílána (což bohužel nebyl můj případ).

Plakát
Cena za lidskost

9. března 2009

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

podařené dílko

Povedený seriál, který kloubí dohromady humor i tajemno. Spojení vlkodlaka, upíra a ducha v jedné domácnosti. Po první řadě můžu říct, že jsem to slupnul jako jednohubku a klidně bych si přidal. Škoda, že ty britské seriály mají jen 6 epizod.

Plakát
Kyle XY

14. února 2009

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

První řada dobrá...

Seriál jsem začal sledovat prakticky hned od vydání prvního dílu. Projel jsem postupně celou sérii a vždycky jsem se těšil na nový díl. Ve druhé řadě jsem ale po zhlédnutí dvou dílů usoudil, že ten seriál jde jiným směrem, než bych chtěl. Naivní, hloupé postavy a nezábavný děj. Vzalo mi to veškerou chuť na další sledování.

Nedávno jsem u spolubydlícího na půl oka pozoroval nějaký díl ze 3. série, a to mi jen potvrdilo, že jsem udělal správně. Spousta nesmyslů a klišé...

60% - ovšem to jen s přilepšením 1. řady