Airasza
OFF-LINE

 • Jméno
 • Karolína
 • Věk
 • 25 let (Rak)
 • Bydliště
 • Česká Republika
 • ICQ
 • Jabber
 • Twitter
 • Facebook
 • Google plus
 • Poznámka
 • Kdybyste něco potřebovali, napište mi do zpráv. Já se ozvu.
Facebook Twitter E-mail
Plakát
O krtkovi

2. června 2013

57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Krteček vede

Krteček spolu s Pohádkami o mašinkách je podle mě jeden z nejlepších večerníčků vůbec, viděla jsem ho snad milionkrát a nikdy mě neomrzel. Když jsem byla musela jsem mít doma všechny knížky, mimochodem Jak krtek ke kalhotkám přišel byla první knížka, co jsem kdy přečetla.

Ve večerníčku se sice moc nemluví, ale to vůbec nevadí, spíš naopak. Za mě dostává 100%, protože nižší hodnocení mu vážně dát nemůžu :)

Plakát
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Povinnost pro všechny

Výborný seriál, který jednoduchou a zábavnou formou seznámí s tím, jak funguje lidské tělo.

Já jsem tenhle seriál sledovala na základní škole a hodně jsem se z něj naučila. Rozhodně jsem si toho zapamatovala víc než ze školní lavice. Nemluvě o úvodní písni, která se nedá zapomenout.

Později k tomuto seriálu přibyly i další tituly, ale pro mě je Byl jednou jeden život nejlepší. Dokonce i teď se na něj někdy podívám a rozhodně ho doporučuji všem, kteří neměli příležitost ho shlédnout. Za mě 100%.

Plakát
Upíří deníky

17. května 2013

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
47 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Střední cesta

Když tento seriál srovnám s poněkud drsnější True Blood nebo s roztahaným Stmíváním, musím říci, že se tvůrcům podařilo najít "zlatou střední cestu".
Postavy jsou pěkně propracované, každá má své kouzlo. Ať už jde o impulzivní Caroline (převážně v první řadě) nebo o lehkomyslného Damona, všechny postavy projdou vývojem a nakonec k sobě najdou cestu.
Je pravda, že se čtvrtou řadou, respektive její druhou polovinou seriál upadá. Děj se točí jenom kolem Eleny a jejího vztahu k bratrům Salvatorům, což mi po několika dílech přišlo poněkud otravné, tedy až na pár výjimek.
Celkově se mi tento seriál velmi líbí, takže mu hlavně kvůli 4. řadě dávám 90%.

Plakát
Zaklínač

30. dubna 2013

20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Skvělá kniha, špatný seriál

Ságy o Zaklínači jsem četla mnohokrát. Bohužel jsem udělala tu chybu, že jsem shlédla i tento seriál.
Je pravda, že není jednoduché zfilmovat dílo, kde se prolíná spousta dějových linií a "skáče" se tam z místa na místo. Ale ani v těch nejhorších snech bych nečekala, že to dopadne takto.
Seriál mě vůbec nezaujal, spíš naopak, dokonale se mi znechutil po druhé epizodě. Postavy jsou nemají šťávu a děj se v místech podivně táhne, stejně jako žvýkačka přilepená na botu, která se ne a ne odlepit.
Tohle brilantní dílo by si zasloužilo víc než tenhle nevydařený seriál.

Plakát
Červený trpaslík

30. dubna 2013

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Skvělý sitcom

Kultovní Britský sitcom s vysoustruženými postavami a gagy. Lister, vtipný neandrtálec s hygienickými návyky prasete. Arnold "Jidáš" Rimmer, ambiciózní polyp na pozadí lidstva. Módou posedlý kocour závislý na rybách. Kryton, sanitární android s poškozenými obvody nadevše milující žehlení kapesníků a povlečení. S příchodem Kochanské sice kvalita seriálu upadá, ale stále si udržuje notnou míru vtipnosti. Co si víc přát, je to jedna z nejvtipnějších věcí, co kdy byla natočena.

Plakát
Hra o trůny

30. dubna 2013

45 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
55 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Game of Thrones

Když jsem zjistila, že se bude natáčet Hra o trůny, nevěřila jsem, že to dopadne dobře, ale můj omyl mi byl vyvrácen hned prvním dílem.
Je pravda, že tvůrci si některé události a postavy poupravili, ale rozhodně to seriálu neubírá na kráse, spíš naopak. Některé postavy, které jsou v knížce nesmírně nudné, jako například Daenerys, která mě v knize vůbec nezaujala, se podařilo příjemně oživit.
Tento seriál splňuje všechno, co si dnešní publikum žádá. Ať už to je skvělá hudba, výprava, kostýmy nebo herecké výkony. Nemůžu hodnotit jinak než 100%. Jen tak dál.

Plakát
Darované srdce

30. dubna 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Darované srdce

Pod rukama mi prošlo hodně seriálů s různou tématikou. Mezi ně patří i několik telenovel. Nejsem zrovna fanoušek tohohle vymývání mozků, kde se stále opakují stejné zápletky, ale musím uznat, že tenhle počin je mnohonásobně lepší než slavná Tisíc a jedna noc nebo nedávno dovysílané Velkolepé století. Musím se přiznat, že jsem to shlédla celé a uznávám, že si to nějaké procenta zaslouží.