pedolka
OFF-LINE

 • Jméno
 • Petra
 • Věk
 • 36 let
 • Bydliště
 • Vzdálenost je pouze geografický problém...
 • ICQ
 • Jabber
 • Twitter
 • Facebook
 • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Pravá krev

25. března 2018

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

50 odstínů sexu

+ neokoukané zajímavé tváře, odvážné scény plné sexuálních radovánek ať už upírů, lidí, vlkodlaků..., dynamický děj, úvodní znělka

- poslední série, očekávala jsem i jiný konec

Ambivalentní pocity: Sookie jednoznačně mě z ní občas tekly nervy a když Eric v jednom díle pronesl že je to "čůza" jedním slovem shrnul vše co si o ní myslím :)

Celkově bych seriál shrnula tím, že viděla jsem lepší seriál, ale jednoznačně i horší... Určitě se k True Blood, při nějaké dobře načasované chřipce znovu vrátím :)

Plakát
Hrdinové

2. února 2018

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Heroes

Tak jako u některých seriálů se člověk loučí s posledním dílem a přeje si pokračování, tak Heroes se měl ukončit po druhé sérii, v tom případě by mé hodnocení bylo 100%, druhá série hmm dejme tomu, ale pak byl děj už tak překombinovaný že jsem měla co dělat abych jej dokoukala do konce... Za mě tedy 70% pouze za originální nápad.

Plakát
Doktoři

6. ledna 2018

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Zajímavý dokument z lékařského prostředí

V každém dílu se odehrají tři příběhy od tří našich předních lékařů. Neurolog, kardiolog a plastický chirurg. Náhled na jejich každodenní činnost v nemocnici ale i soukromý život. Seriál je poučný v rámci zajímavých případů a cení se i pohled do reálného života našich lékařských expertů.

Plakát
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

40 % ale jen za první řadu

První řada dobrý, zajímavá šou, příjemná změna oproti všem hudebním seriálům jako například Superstar. Další série mi už připadají opět jako klasické parazitování českých "hvězd", aby se za jakoukoliv cenu udrželi na české scéně. Možná změna aktérů by prospěla, kdyby každá série měla úplně jiné obsazení, byla bych ochotná se znovu podívat.

Plakát
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

(H)euréka

Ano, ano a zase jenom ano!
Nejprve se mě do tohoto seriálu tak nějak nechtělo, ale jakmile jsem začala koukat, doslova jsem odkoukala všechny epizody v tahu a potom ještě jednou. Vynikající kombinace geniálních vědců a Cartera, který svým common sense, odvrátí každou hrozící katastrofu.
Víc takových seriálů.

Plakát
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Postupné zklamání...

Ze začátku se mě tento seriál líbil, vše vypadalo poutavě a tajemně. Ale musím říct že když jsem viděla víc a víc dílů, postupně mě hlavní hrdinka začínala vytáčet svým přeslazeným a věčně "uplakaným/vyděšeným" vzezřením. Nicméně oceňuji že každý díl nese svůj vlastní příběh.

Plakát
Forever

25. dubna 2015

44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Za mě rozhodně ano ;)

Zajímavá kombinace patologie + nesmrtelnost, jednotlivé případy opravdu nejsou nijak originální, ale podobnost hlavního hrdiny s Sherlockem nelze popřít, dobré obsazení, sem tam i dobré hlášky, tedy za mě určitě ANO :)

Plakát
Mezi životem a smrtí

30. prosince 2014

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Příjemná změna

Tento seriál byl pro mě příjemnou změnou. Většina lékařských seriálů je si dosti podobná ale pravidelné pondělní schůzky, které zde pořádá primář, kde se řeší umrtí pacientů a chyby lekařů, dodávají seriálu velice zajímavou originalitu.

Plakát
Hra o trůny

3. července 2013

38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

uvedení v úžas...

Seriál mě naprosto uchvátil... Dlouho se mi nestalo že bych do rána valila jeden díl za druhým a s očekáváním nemohla usnout...
Seriál je, oproti většině, předem nečitelný a pokud člověk nečte knihy a nebo nekouká po ději dopředu, bude stejně vyšokovaný jako já a s údivem sledovat některé činy a osudy hlavních postav...Nemluvě o nádherném prostředí... Takže za mě -> šup s další serií