LadyD
OFF-LINE

  • Jméno
  • Adele Caught Willow
  • Věk
  • 26 let — narozeniny slaví za 94 dní (Střelec)
  • Bydliště
  • Jiřice u Miroslavi 32
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Esmeralda

12. září 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Chybami se člověk učí ...

Když se na to dívám zpětně, nechápu jak jsem mohla u tohoto seriálu vydržet sedět. Asi jsem jako malá byla dost zblblá na to, abych koukala na telenovely :D .... no, teď už bych tu stejnou chybu znova neudělala.

Plakát
Hry bez hranic

12. září 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nikdy neomrzí ...

Ou jou, tak tohle mě hafo bavilo :D ... nepropásla jsem jediný díl, vždycky jsem byla přilepená k televizi ... mohly by to zase jednou zopáknout, klidně bych to zkoukla znovu ..

Plakát
Hromkočky

7. září 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

A jsou tu Hromkočky :)

Jééj to už je doba ... Teď nedávno jsem objevila tento seroš zahrabaný v domácím archivu, pár dílů mi ještě zůstalo v počítači a pěkně jsem si zavzpomínala ... jen škoda, že už je v telce nedávají ... hned bych se koukala znova, pěkně od začátku .

Plakát
Gumídci

7. září 2015

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Super hvězdy :D

Kdybych mohla dám milión hvězdiček, protože na tomto seriálu ujíždím ještě dnes :D ... jeden z nejlepších seriálů mého dětství :D ... vzpomínám si, když jsem netrpělivě čekala před televizí a čekala, na úvodní znělku :) ... prostě skvělý seriál :D

Plakát
Šmoulové

7. září 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Prostě Šmoulové ...

Kdo by neměl rád malé modré mužíčky, jejich velkého šéfa taťku Šmoulu a také jejich úžasnou Šmoulinku, jedinou ženu mezi všemi těmi muži ?? :D ... prostě Šmoulíci jsou Šmoulíci :D co víc k tomu dodat :)

Plakát
Poslové

23. června 2015

56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Devil is my favorite ...

Ano, jak už píšu v nadpisu, velice jsem si oblíbila postavu samotného ďábla. Byla jsem velmi zvědavá, o co se vlastně jedná, když jsem se o seriálu dozvěděla. Po zkouknutí pilotu jsem nebyla úplně přesvědčená, jestli chci seriál sledovat, ale teď jsem ráda, že na něj koukám. V posledních dvou epizodách to vzalo pěkný spád, co se děje týče a já jsem z toho vyloženě nadšená! Ikdyž nejsem zrovna fanoušek náboženské tématiky, tento seriál je jeden z mála takových, který mě baví hlavně kvůli tomu. Těším se, jak to dopadne. A hlavně, prostě Ďábel je můj favorite :)

Jediné co mě mrzí je fakt, že seriál po první sezóně končí :-(

Plakát
The 100

24. března 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Shlédnuto za dva dny

Ač jsem se tomu dlouho bránila, jelikož jsem si nebyla jistá, zda je to seriál pro mě, nakonec jsem se prokousala ne moc přehledným pilotním dílem. Po shlédnutí jsem měla lehce smíšené pocity, ale hlavně jsem měla v hlavě takový zmatek, že jsem potřebovala spoustu vysvětlení. Tak jsem si pustila další díl a pak další a zase další, až jsem nakonec zhlédla celé dvě řady a to za pouhé dva dny :D Stanice CW prostě nikdy nezklame. Jsem velmi zvědavá, jak to bude vypadat ve třetí sérii, která by měla dorazit v léte, tedy pokud se nepletu :) .

Plakát
Hemlock Grove

7. prosince 2014

40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Nevím co říct ...

Tak na tento seriál jsem byla docela zvědavá a chtěla jsem ho sledovat, ale nakonec jsem na něj v návalu těch skvělých nových i starých seriálů pozapoměla. Vyhrabala jsem ho ve watchlistu nedávno, s tím, že to teda zkusím a upřímně - nevím co říct. Rozhodně bych měla podotknout, že ve většině případů seriál není pro slabší povahy, což dokazuje o množství krvavých a jiných scén tohoto typu. Nadruhou stranu se mi líbí, že to není žádný takový ten "slaďák", těch už je myslím dost.
Jensen a Skarsgård - ty jsem si velmi oblíbila, úžasné a uvěřitelné výkony.
Budu se zřejmě opakovat, ale hudba mě uhranula.
Bohužel zůstávám pořád na 50%, protože si stále nejsem jistá, zda je mi sympatický. Uvídime, přece jen ještě mám před sebou pár dílů :)

Plakát
Red Band Society

7. prosince 2014

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Příjemné překvapení ...

Jsem velmi ráda, že jsem překonala můj prvotní strach z tohoto seriálu. Ne proto, že by byl špatný, ale proto, že jsem slabá povaha, pokud se jedná o děti v nemocnici. Bála jsem se, že to nebudu psychicky zvládat, ale nakonec jsem byla velmi překvapena a jsem naprosto okouzlena. Romantika, humor i nějaké to drama si dokonale získá diváky. A musím pochválit i skvěle napsané postavy, trošku mi připomínají časy, kdy které jsem sama strávila v nemocnici ... prostě skvělý seriál. Určitě všem doporučuji.

Plakát
Lidé zítřka

22. ledna 2014

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Supernatural Teenagers ...

Tomorrow People .. tak jak začít ? V hodně věcech musím souhlasit s Meera, Cara nepatří mezi moje oblíbenkyně. Příběh mě ještě neomrzel, v každém díle mě někdo nebo něco překvapí. Musím se přiznat, že každou chvíli čekám na to, že se strejda Jedekaiha přidá na stranu Tomorrow people a společně se Stephenem přivedou zpátky taťku. Já nevím, většina z vás se mnou asi nebude souhlasit, protože jako záporák je strejda super, ale pořád v něm vidím ten kousek dobra :) Z hlavní trojice, jak už jsem řekla nemám ráda Caru. Stephen mi taky nijak zvlášť neučaroval, ale nevadí mi.John je mi nějakým způsobem sympatický, strašně moc mi někoho připomíná, ale pořád jsem nepřišla na to koho :) Jsem opravdu zvědavá, jak to bude dál. Mě osobně se příběhy o nadpřirozených Teenagerech nikdy neomrzí, takže zůstávám věrná a všem seriál doporučuji :)