LadyD
OFF-LINE

  • Jméno
  • Adele Caught Willow
  • Věk
  • 26 let — narozeniny slaví za 34 dní (Střelec)
  • Bydliště
  • Jiřice u Miroslavi 32
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Smrtící posedlost

2. ledna 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Celkem zajímavá podívaná ...

Já, jakožto fanoušek nadpřirozena a tudíž i seriálu Po stopách duchů, jsem byla na toto poměrně zvědavá. Neočekávala jsem od toho nic extra, ale byla jsem příjemně překvapená. Už jsem se dřív, prostřednictvím TV nebo internetu, setkala s některými věcmi o kterých se v seriálu mluví. A opět jsem se dozvěděla něco nového.
Ráda bych uvítala pokračování, tak třeba se dočkám.

Plakát
Po stopách duchů

2. ledna 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Duchové to je moje ...

Jsem velký fanoušek nadpřirozena, takže jakmile se někde mluví o duchách a jim podobných, nesmím chybět.
Ze začátku jsem si říkala "Sakra, to zas bude nějaká falešná podívaná." ale pak jsem byla příjemně překvapená. Několikrát jsem se přistihla i při tom, že se opravdu bojím.
A kolikrát se nestačím divit, co jsem schopná vidět a slyšet na obrazovce mojí televize.
A navíc mě neskutečně baví Aaron. A nejvíc mě baví to, když Zac Aarona někam pošle a oni se pak vzájemně pošťuchují. Prostě skvělá parta.

Hodnotím plným počtem, protože jsem viděla už nespočet podobných pořadů, ale tento mě zaujal nejvíc. :)

Plakát
Exorcista

7. července 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Ďábelské zklamání ...

No, co bych tak k tomu řekla, nadpis mluví za vše. Jakožto fanoušek původního filmu jsem se vážně těšila a byla dost zvědavá, ale jaksi jsem neočekávala, že to bude až takové zklamání. Po pilotu jsem vážně uvažovala nad tím jestli se do toho vůbec pustím, ale nakonec jsem to zkoukla. Líbil se mi jak otec Thomas, tak Marcus. Propojení s filmem bylo celkem fajn, tak trochu jsem to očekávala.
Celkově seriál celkem fajn, ale chtělo by to trochu vylepšit. Uvidíme co přinese další řada, tedy jestli najdu elán se na ni podívat.

Plakát
Red Band Society

7. prosince 2014

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Příjemné překvapení ...

Jsem velmi ráda, že jsem překonala můj prvotní strach z tohoto seriálu. Ne proto, že by byl špatný, ale proto, že jsem slabá povaha, pokud se jedná o děti v nemocnici. Bála jsem se, že to nebudu psychicky zvládat, ale nakonec jsem byla velmi překvapena a jsem naprosto okouzlena. Romantika, humor i nějaké to drama si dokonale získá diváky. A musím pochválit i skvěle napsané postavy, trošku mi připomínají časy, kdy které jsem sama strávila v nemocnici ... prostě skvělý seriál. Určitě všem doporučuji.

Plakát
Stranger Things

7. června 2017

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

I need more!

Konečně zase jeden z těch seriálů, po jehož shlédnutí zůstávám čučet s otevřenou pusou a hlavou mi probíhá moje typické "What the hell...". Nechápu, že mi trvalo tak dlouho, než jsem se k seriály dopracovala. Pořád jsem shlédnutí odkládala a odkládala, ale pak jsem měla dlouhou chvíli a shlédla jsem to v jeden den. Sice pro mě trochu pomalejší rozjezd, ale potom díl od dílu poutavější a zajímavější. Až mi těch 8 dílů uteklo neuvěřitelně rychle. Prostě potřebuju víc epizod! Teď už jen netrpělivě vyčkávat na podzim.

Plakát
Pippi dlouhá punčocha

12. září 2015

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Můj vzor

Stejně jako na knížkách, ujížděla jsem i na seriálu. Tehdy byla Pippi můj vzor, nosila jsem culíky vyčesané jako ona :D ... klidně bych tento seriál zkoukla znovu ..

Plakát
Poslové

23. června 2015

56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Devil is my favorite ...

Ano, jak už píšu v nadpisu, velice jsem si oblíbila postavu samotného ďábla. Byla jsem velmi zvědavá, o co se vlastně jedná, když jsem se o seriálu dozvěděla. Po zkouknutí pilotu jsem nebyla úplně přesvědčená, jestli chci seriál sledovat, ale teď jsem ráda, že na něj koukám. V posledních dvou epizodách to vzalo pěkný spád, co se děje týče a já jsem z toho vyloženě nadšená! Ikdyž nejsem zrovna fanoušek náboženské tématiky, tento seriál je jeden z mála takových, který mě baví hlavně kvůli tomu. Těším se, jak to dopadne. A hlavně, prostě Ďábel je můj favorite :)

Jediné co mě mrzí je fakt, že seriál po první sezóně končí :-(

Plakát
Království

13. ledna 2014

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Páni, tak tohle mě dostalo ...

Musím říct, že jsem byla velmi natěšená, když jsem se dozvěděla o natáčení seriálu. Už jen kvůli Adelaide, kterou jsem si opravdu oblíbila. Trošku jsem se bála zklamání, ale žádné se nekonalo. Nádherně zpracovaný příběh Mary Stuart si mě získal. Troufám si říct, že se divák díky seriálu dozví o historii mnohem víc než ve škole.
Všechny díly jsem hltala plnými doušky a pochybuji, že to bude u nadcházejících dílů jinak.
Jako důkaz naprostého fanatika je fakt, že jsem všechny doposud odvysílané díly viděla 12krát.
Jen tak dál ...

Plakát
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Celovečerní posezení ...

Tak tohle je moje srdcovka. Nejsem žádnej fanoušek válečných filmů nebo seriálů, ale tento mě chytnul za srdce. Rodiče si pouštěli první díl doma na DVD, tak jsem se zvědavě přidala k nim a nemohla jsem odtrhnout oči od obrazovky. Každý jeden další díl jsem hltala plnými doušky. Neuvěřitelně krásně popsaná historie. A ta atmosféra je narosto dokonalá. Nestydím se ani za to, že jsem u tohoto seriálu brečela, a to hodně. A brečím pořád. Měla jsem celou sérii shlednutou za jeden večer a měla jsem touhu ho zkouknout hned znova. Opravdu jeden z nejlepší válečných seriálů, které jsem měla tu možnost vidět. Všem doporučuji .. a pokud jste takové vnímavé citlivé duše jako já, připravdte si kapesníky ...

Plakát
Lidé zítřka

22. ledna 2014

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Supernatural Teenagers ...

Tomorrow People .. tak jak začít ? V hodně věcech musím souhlasit s Meera, Cara nepatří mezi moje oblíbenkyně. Příběh mě ještě neomrzel, v každém díle mě někdo nebo něco překvapí. Musím se přiznat, že každou chvíli čekám na to, že se strejda Jedekaiha přidá na stranu Tomorrow people a společně se Stephenem přivedou zpátky taťku. Já nevím, většina z vás se mnou asi nebude souhlasit, protože jako záporák je strejda super, ale pořád v něm vidím ten kousek dobra :) Z hlavní trojice, jak už jsem řekla nemám ráda Caru. Stephen mi taky nijak zvlášť neučaroval, ale nevadí mi.John je mi nějakým způsobem sympatický, strašně moc mi někoho připomíná, ale pořád jsem nepřišla na to koho :) Jsem opravdu zvědavá, jak to bude dál. Mě osobně se příběhy o nadpřirozených Teenagerech nikdy neomrzí, takže zůstávám věrná a všem seriál doporučuji :)