SaNcHeZ
OFF-LINE

  • Jméno
  • Lukáš
  • Věk
  • 29 let (Lev)
  • Bydliště
  • Olomouc / Únanov (Znojmo)
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Vinaři

10. září 2014

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Tak takhle teda ne

Tak tohle tedy vážne ne. Klasická televizní komedie české produkce, která se snaží kombinovat "kvality" Ulice a filmových Bobulí a Kameňáků, nezvládá téměř nic než jen pár povrchních vtípků. Solidní herecký ansámbl přehrává, scénář má k plynulosti a uvěřitelnosti daleko, plus si celou tu linku s hloupýma chudýma moravákama beru docela osobně. Nemluvě o tom, že ona snaha profitovat na všem co je odlišné, tvůrcům absolutně nejde. O to víc mě výsledek mrzí, když se podívám, kdo to za seriálem jako tvůrce stojí.

Ale jak se říká, každé zboží má svého kupce.

Plakát
Pán času

17. března 2013

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
87 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

The Doctor

Ať už napíši co chci, stejně to nemá smysl. Tohle jde buďto zažít, nebo člověk nemá nejmenší představu. Totálně ujeté, absurdní, chvíli vážné, chvíli žoviální ale ve většině případů fantastické. Pokud propadnete kouzlu největší britské seriálové klasiky, váš svět už nebude nikdy stejný. "I'm The Doctor. Run for your life... "

Plakát
Black Books

1. prosince 2009

22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

klenot

Tohle je jeden z nejlepších sitcomů vůbec a klenot britské televizní tvorby. Naprostá povinost pro fanoušky britského humoru.

Plakát
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Way to go..

Osobně jsem se na tenhle seriál těšil, jako fanda SG1 a hlavně atlantisu. Už ale od prvních dílů ale bylo jasné, že tenhle seriál některé skalní fanoušky naprosto otráví. Nicméně za mě, po shlédnutí prvních 5ti dílů musím konstatovat takto : Uvěřitelná atmosféra, opravdu solidní herecké výkony a celkově je ten seriál až nadmíru koukatelnej i když tam jde v podstě jen o přežití.

Je celekem jasný, že seriál dříve či později sklouzne do stereotypu a kvalitativně se dá čekat celkem propad. I když kdo ví, u atlantisu považuju první řadu za naprosto nejhorší tak uvidíme.

Plakát
Californication

19. července 2009

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Seriálová pecka

Musím uznat, že do tohohle seriálu se mi moc nechtělo a dělal jsem opravdu velkou chybu. Tohle je jeden z největších klenotů současné televizní tvorby, vřele doporučuju pro ty kteří mají rádi osobitý humor podávaný narovinu.

Plakát
Lékařské záhady

25. května 2009

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Fajn pokus

Tenhle seriál jsem sice viděl jen pár epizod ale rozhodně mě zaujal, jelikož se jedná o celkem zajímavě pojatý koncept kriminálek a člověka dokáže oslovit.

Plakát
Scrubs: Doktůrci

25. května 2009

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Check this out!

Tohle je jeden z nejlepších komediálních seriálů vůbec. Osobně se mi do něj vůbec ale vůbec nechtělo, a jednou sem shédl pilot a nějak mě to nezaujalo.

Dal jsem tomu druhou šanci a musím říct, že takhle mě zase dlouho nic nezaujalo. Výborná komediální porce dávkovaná ve velké míře, podaná způsobem, který se jen tak nevidí.

Plakát
Zmije

21. května 2009

40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Seriál mého dětství

Osobně tenhle počin jsem měl jako malej moc rád. Bylo to sice celkem nereálný ale co už. Zaujalo to a dalo se na to koukat :)

Plakát
Joey

20. května 2009

57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Joey

Spin off trochu zjednodušil humor, zaměřil se na styl humoru který dodával do přátel Joey. Rozhodně není na škodu a svými dvěma sezonami se jedná o povedenou pohodovku která neurazí ;)

Plakát
Svatyně

2. května 2009

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
11 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Slabý průměr

Celkem nadějně vyhlížející seriál, zkoukl jsem prvních pár dílů a dávám ruce pryč. Postavy jsou sice některé zajímavé ale seriál sám o sobě mě vůbec nezaujal a u každého dalšího dílu, jsem horko těžko vydržel jeho celou metráž.

Předchozí