Werie
OFF-LINE

  • Jméno
  • Veronika
  • Věk
  • 21 let — narozeniny slaví za 255 dní (Lev)
  • Bydliště
  • ICQ
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Shadowhunters

4. února 2016

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Shadowhunters

Popravdě nevím co si mám myslet. Četla jsem knihy a viděla i film a jen tak mimochodem, ten mě dost zklamal. Myslela jsem si, že v seriálu se tedy budou snažit vyvarovat stejných chyb, které se objevily ve filmu, ale asi jsem se zpletla. Herci mi do rolí vůbec nesedí (možná svým způsobem Alec). A co mě dostalo nejvíc je Valentýn a Černobyl(to teda sorry, ale wtf?). Jako pozitivum vidím upíří motorku, která byla v knize popsána a ve filmu se vůbec neobjevila (nebo aspoň ne jako ta upíří). Každopádně, asi tomu dám ještě šanci, ale moc nadšená nejsem.

Plakát
64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
55 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

The Shannara Chronicles

Já jsem spokojená. MTV vybrala dobře. Podle mě je to zatím zajímavý příběh, efekty jsou super, hudba je fajn a sedli mi i herci. Miluju fantasy a když jsem viděla tuhle novinku, tak jsem si řekla že to nevypadá špatně a zkouknu to. A dobře jsem udělala zatím se mi to moc líbí a těším se na další díly. Jen je škoda, že jsem nikdy neslyšela o této knižní sérii, ale teď přemýšlím, že si ji asi přečtu.

Plakát
Bezohlední

26. března 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Reckless: Právníci protistran

Osobně jsem tento seriál měla ráda, takže jeho ukončení mě velice zklamalo. Je to taková kriminálka podaná přes soud, kde proti sobě nejčastěji stojí dva nejlepší právníci ve městě. Trošku jsem měla strach z volby hlavních hrdinů, ale nakonec mě tento výběr mile překvapil, Roy a Jamie byli dokonalí. Jiskření mezi nimi bylo super a pokud by seriál měl i druhou sérii myslím, že by to bylo ještě lepší. Bohužel fanoušků nebylo dost.

Plakát
Top Gear

5. června 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Stig

Tyhle tři týpky prostě zbožňuju hlavně ty jejich vtípky. Top gear je hlavně zábava a auta. Obdiv mají určitě tvůrci za stále nové nápady, protože v žádném dílu se nic neopakuje. Je to geniální oddechovka. Je to sice o autech ale rozhodně tohle nadchne i lidi kteří autům vůbec nerozumí nebo se o ně nezajímají. Prostě líbí se snad každému a rozhodně nikdy neomrzí.

Plakát
Čarodějky

20. dubna 2014

20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Dokonalost

Tenhle seriál miluju. Miluju Prue, miluju Piper a miluju Lea. Prostě tři čarodějky, co se snaží žít obyčejným životem a při tom stále musí porážet démony a zachraňovat nevinné životy. V seriálu je spoustu úžasných bytostí a to jak zlých tak i dobr ých. Ten příběh je senzační a všichni ti nepřátelé čarodějek. Jediné co mě naštvalo když vyměnily jednu ze sester. Tak nějak mi to tam úplně nesedělo. A nejednou se zázračně objevila další.

Plakát
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

K.I.T.T.

Tenhle seriál jsem si zamilovala. Mike je dokonalej a jeho scény se Sárou byly jedinečný. Začátek seriálu byl prostě super. Potom ale začali všechno měnit...herce, příběh...a pak už se seriál rychle potápěl ke dnu. Takže se ani nedivím že ho předčasně ukončili. Každopádně pro ten skvělej začátek dávám vysoké hodnocení.

Plakát
Láska ve hvězdách

20. dubna 2014

29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Mimozemšťani

Mimozemšťani? Tak to je to co mi ve watchlistu chybělo. Když jsem viděla promo tak jsem si řekla že tomu dám šanci. A dobře jsem udělala. Herci jsou skvělí a příběh je zajímavý. Líbí se mi i nápad, že tetování pod vodou září - no proč taky ne? Podle mě dobrý seriál.

Plakát
The 100

20. dubna 2014

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Překvápko - seriál s velkým potenciálem

Překvapilo...nejdřív jsem tomu moc velkou šanci nedávala ale teď se mi to začalo moc líbit. 100 delikventů na Zemi. No proč ne. Spoustu vecí k zamyšlení a hlavní hrdinka?...nejdřív jsem si myslela že je otravná ale s dalšími díly jsem si ji víc a víc oblíbila :D takže si myslím že seriál má velký potenciál a dávám vysoké hodnocení.

Plakát
Sběratelé kostí

27. listopadu 2013

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Booth a Kůstka

Na seriálu se mi líbí jak Booth a kůstka neustále řeší nové případy a jek se v každé epizodě něco semele. Byla jsem, ale překvapená jek se tyto dvě hlavní postavy dostali k sobě blíž než jen jako spolupracovníci a přátelé. Tak dlouho očekávaný okamžik, kdy se ti dva do sebe zamilují a ono nic. Bylo to tak zničeho nic a najednou, že jsem to ani pořádně nepobrala. I tak, ale stále dobrý seriál.

Plakát
Doktorka z Dixie

26. listopadu 2013

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Parádní pro odpočinek

Na začátku nic moc, ale potom mě tento seriál začal hodně bavit. Doktorka z New Yorku v malém městečku jak se snaží začlenit, přizpůsobit a řešit jejich problémy. Tento seriál ale nepopisuje jen ji, ukazuje životy všech těchto lidí z malého města a to je to co mě baví. O každém je tam něco a sledovat to je prostě super na oddech a odpočinek. Jen mi tam v té 3. sérii moc teď nesedí Joel, ale jinak bezva seriál.

Předchozí