Kačka Svatoňová
OFF-LINE

  • Jméno
  • Kačka
  • Věk
  • 18 let — narozeniny slaví za 3 dny (Střelec)
  • Bydliště
  • Trmice
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Franklin a Bash

17. listopadu 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

....

Skvělý seriál, který mě dostal hned po prvním díle. První dvě řady jsem shlédla asi za dva dny a k třetí jsem bohužel ještě nedostala. Jeden z mála seriálů, na který můžu koukat pořád. Hned mě zaujala spolupráce mezi Franklinem a Bashem. Zábavný seriál z právnického prostředí, který nemůžu jinak, než doporučit.

Plakát
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

...

Seriál jsem poprvé zahlédla v televizi. Celkem mě zaujal a já si prostě musela zapamatovat vysílací čas. Podle mě nejlepší seriál vůbec! Super hlášky, vynalézavé řešení případů a naprosto dokonalé postavy. Vždycky mě dokáže rozesmát Tony a jeho respekt z Gibbse. Tenhle seriál si musí zamilovat snad každý komu se alespoň trošku líbí kriminálky. Těm co seriál neznají nebo ještě neviděli doporučuji co nejdříve z kouknout.

Plakát
Smallville

16. listopadu 2013

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

....

Seriál si mě dostal už po prvním díle a bylo mi celkem líto, když skončil. Začala jsem na něj koukat o prázdninách a všech deset řad jsem shlédla cca za 15 dní možná ani ne. Myslím, že byl dobrý nápad popsat dětství supermana a všechno čím si musel projít (od vypořádání se se svými mimozemskými schopnostmi až po lásku). Nevím proč, ale více se mi líbili díly od 4. řady výše. Takže seriál mohu jedině doporučit a věřím, že se do děje zažerete tak jako já.:)

Plakát
Naruto Shippuden

16. listopadu 2013

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Doporučuji:)

Tento seriál mohu jedině doporučit. Je jeden z mála seriálů, který bych si mohla pouštět pořád dokola. Nechybí tu napínavý děj a zvraty. Seriál nepostrádá ani spousty vtipných hlášek, ale stejně tak i spousty dojemný okamžiků. Občas mě dokázal i rozbrečet (např. u epizod 119-120 jsem řvala jako malá). Hned od začátku jsem si zamilovala charaktery některých postav (nejvíce asi Kakashiho, Minata a samozřejmě kdo by si nezamiloval Naruta). Takže ještě jednou vřele doporučuji tento seriál i těm, kteří si myslí, že anime je pouze pro malé děti (s čímž rozhodně nesouhlasím).