proobacz
OFF-LINE

  • Jméno
  • Věk
  • 45 let (Vodnář)
  • Bydliště
  • ICQ
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Ostré předměty

13. září 2018

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Ostré předměty

Největším počtem bodů asi ohodnocuji seriály, které krom toho, že mají dobrý námět, jsou dobře zahrané a jsou uvěřitelné, také dokáží vyvolat silné emoce. Ať už je to spontánní smích nebo když mám nervy našponované k prasknutí. Tento seriál se nezdál, rozjíždí se pomalu, ale jak se díky flashbackům nabalují znepokojující momenty, divák tuší něco neblahého. A popravdě řečeno, při posledním díle už mi bylo na zvracení a poslední záběr to dorazil. Jediné, co bych vytkla, je až přílišné předvádění tajné konzumace vodky u Camille, myslím, že to všichni pochopili, že s tím má kapku problém. Dávám však maximální ohodnocení, tohle z hlavy jen tak nedostanu.

Plakát
Quacks

9. dubna 2018

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Quacks

Budu doufat, že dají tomuto dílku další sérii, po prvním díle u mne skončil mezi zamilovanými seriály. Je tedy pravdou, že začátek mne trochu zaskočil...pohled na obecenstvo s dychtivostí očekávající veřejnou amputaci nohy a chirurg, který se kasá, že překoná svůj rekord v rychlosti zákroku, aby pacient nemusel tak dlouho trpět. Zajímavý náhled, bez anestezie, když pacient křičí, aspoň poznáme, že je ještě naživu. Druhý lékař je zubař a ve volných chvílích experimentuje s různými druhy drog a omamných látek. Někdy na sobě, někdy na svém psu, či na komkoli, kdo se namane. V zájmu vědy hledá nejoptimálnější látku a dávkování pro anestezii. Třetí doktor je průkopníkem psychiatrie. Místo mlácení psychicky nemocných se uchyluje k neobvyklým metodám - mluvení s nimi, což není zrovna přijímáno s nadšením. A ten poslední lékař vlastně žádný doktor není, je to žena, která má ambice se lékařkou stát i přesto, že tomu doba není zrovna nakloněna. Seriál sice vyobrazuje tehdejší dobu a metody v medicíně, ale dělá to velmi zábavným a nevybíravým způsobem. Moc nechápu, proč má zatím tak nízké hodnocení, za mě 90 procent.

Plakát
Requiem

25. března 2018

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Od desíti k pěti

První díl jsem si ještě říkala, že se z toho možná něco vyvine a dala hodnocení za 70 procent. Ovšem s každým dalším dílem naděje klesaly a poslední díl to zazdil úplně. Žádná postava mi nepřirostla k srdci, hlavní hrdinka působí jak leklá ryba, kterou občas stihne mánie. Možná kdyby tvůrci odstranili nadpřirozený motiv, který působí trapně a nelogicky, a nechali to jako psychologické krimi. 50 procent jen proto, že jsem zvládla s obtížemi dokoukat do konce.

Plakát
Doktor Martin

15. září 2015

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Donutilův obvoďák

Anglická předloha byla skvělá, proto jsem byla zvědavá, jak si s tím poradí v našich končinách. Rozhodně správnou trefou bylo obsazení Donutila coby doktora Elingera, na tu roli morouse, který má problémy v komunikaci s pacienty, se dobře hodí. Herecké výkony některých dalších herců nejsou nikterak závratné, ale s tím mám problém u většiny českých seriálů. Celkově však na mne seriál působí pozitivně, budu i nadále sledovat.

Plakát
Na lodi

3. ledna 2015

40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Na lodi

Netuším, proč mne tato věc baví. Jsem v půlce druhé serie a neustále se pozastavuji nad jednáním postav. Každou chvilkou se má stát nějaké neštěstí třebas, ale místo aby nastala rychlá akce, všichni se zdlouhavě vybavují, modlí, líbají a řeší jiné prkotiny. Možná je to jinou mentalitou, co já vím...celý ten seriál je kapku naivní. Ovšem hodnotím ho pozitivně, protože zabaví a těším se na další díly, které mám před sebou.

Plakát
Jane the Virgin

3. listopadu 2014

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Jane the Virgin

Je to telenovela i není, tedy v tom klasickém pojetí. Ponejprv jsem po prvním díle dávala 50 procent, ale tento seriál si dělá sám ze sebe legraci, hlavně v třetím díle mi to konečně došlo, takže zvyšuji hodnocení na 70 procent. Při natáčení této epizody nebyla zraněna žádná světluška, tohle mne odrovnalo.)

Plakát
Jeeves a Wooster

9. října 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Wodehouse

Wodehouseovy humoristické romány čtu již od dětství, ale teprve teď, díky Serialzone, jsem zaznamenala seriál na námět oblíbených příběhů o Jeevesovi. A k tomuto překvapení přišlo ještě větší, poté co jsem shlédla Hugha Laurieho v roli Bertieho Woostera. Nemám co vytknout, tvůrcům se povedl zachovat stejný styl humoru, jako v knihách.

Plakát
Království (1994)

7. října 2014

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Riget

Království bylo hodně zmiňované, s dobrým ohodnocením, tak jsem se do něj pustila. Úvodní předmluva a hudba k titulkům je neotřelá, šokující, upoutala mne. Se samotným dějem a postavami to zprvu bylo horší. Ale spíš šlo o to, že jsem si na tento druh humoru musela zvykat. Pak mi vnikl pod kůži a hltala jsem jeden díl za druhým. A i když bohužel seriál nebyl dokončen a nedozvíme se, co a jak dopadlo, byl to "zážitek".

Plakát
Hellfjord

7. října 2014

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Hellfjord

Je to šílenost. A třebaže si vůbec nejsem jistá, zda tento seriál nehraničí s debilitou, dávám vysoké hodnocení, dlouho jsem se tak nezasmála. Postava policisty Salmandra hází úžasné výrazy, Hellfjorďan Kobba je týpek, který mi hned tak z paměti nezmizí.

Plakát
Hit and Miss

23. srpna 2014

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Hit and miss

K této sérii mne přitáhla hlavně herečka Chloë Sevigny, kterou jsem obdivovala za její výkon v seriálu Those Who Kill. Ani zde nezklamala, její postava transsexuála, který se již od dětství potýká s nepochopením a hledá si své vlastní místo v životě, je zahrána velmi přesvědčivě a otevřeně. Ale je pravda, že přes první díl jsem se musela prokousávat, než jsem tomu přišla na chuť. Dost mne vytáčelo vkládání názvu seriálu do děje, to bylo jako studená sprcha. Nicméně, přes všechny chybky a občasné nelogičnosti je Hit and miss seriálem, který vás nenechá chladným.