proobacz
OFF-LINE

  • Jméno
  • Věk
  • 45 let (Vodnář)
  • Bydliště
  • ICQ
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Doktor Martin

15. září 2015

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Donutilův obvoďák

Anglická předloha byla skvělá, proto jsem byla zvědavá, jak si s tím poradí v našich končinách. Rozhodně správnou trefou bylo obsazení Donutila coby doktora Elingera, na tu roli morouse, který má problémy v komunikaci s pacienty, se dobře hodí. Herecké výkony některých dalších herců nejsou nikterak závratné, ale s tím mám problém u většiny českých seriálů. Celkově však na mne seriál působí pozitivně, budu i nadále sledovat.

Plakát
Na lodi

3. ledna 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Na lodi

Netuším, proč mne tato věc baví. Jsem v půlce druhé serie a neustále se pozastavuji nad jednáním postav. Každou chvilkou se má stát nějaké neštěstí třebas, ale místo aby nastala rychlá akce, všichni se zdlouhavě vybavují, modlí, líbají a řeší jiné prkotiny. Možná je to jinou mentalitou, co já vím...celý ten seriál je kapku naivní. Ovšem hodnotím ho pozitivně, protože zabaví a těším se na další díly, které mám před sebou.

Plakát
Jane the Virgin

3. listopadu 2014

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Jane the Virgin

Je to telenovela i není, tedy v tom klasickém pojetí. Ponejprv jsem po prvním díle dávala 50 procent, ale tento seriál si dělá sám ze sebe legraci, hlavně v třetím díle mi to konečně došlo, takže zvyšuji hodnocení na 70 procent. Při natáčení této epizody nebyla zraněna žádná světluška, tohle mne odrovnalo.)

Plakát
Jeeves a Wooster

9. října 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Wodehouse

Wodehouseovy humoristické romány čtu již od dětství, ale teprve teď, díky Serialzone, jsem zaznamenala seriál na námět oblíbených příběhů o Jeevesovi. A k tomuto překvapení přišlo ještě větší, poté co jsem shlédla Hugha Laurieho v roli Bertieho Woostera. Nemám co vytknout, tvůrcům se povedl zachovat stejný styl humoru, jako v knihách.

Plakát
Království (1994)

7. října 2014

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Riget

Království bylo hodně zmiňované, s dobrým ohodnocením, tak jsem se do něj pustila. Úvodní předmluva a hudba k titulkům je neotřelá, šokující, upoutala mne. Se samotným dějem a postavami to zprvu bylo horší. Ale spíš šlo o to, že jsem si na tento druh humoru musela zvykat. Pak mi vnikl pod kůži a hltala jsem jeden díl za druhým. A i když bohužel seriál nebyl dokončen a nedozvíme se, co a jak dopadlo, byl to "zážitek".

Plakát
Hellfjord

7. října 2014

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Hellfjord

Je to šílenost. A třebaže si vůbec nejsem jistá, zda tento seriál nehraničí s debilitou, dávám vysoké hodnocení, dlouho jsem se tak nezasmála. Postava policisty Salmandra hází úžasné výrazy, Hellfjorďan Kobba je týpek, který mi hned tak z paměti nezmizí.

Plakát
Hit and Miss

23. srpna 2014

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Hit and miss

K této sérii mne přitáhla hlavně herečka Chloë Sevigny, kterou jsem obdivovala za její výkon v seriálu Those Who Kill. Ani zde nezklamala, její postava transsexuála, který se již od dětství potýká s nepochopením a hledá si své vlastní místo v životě, je zahrána velmi přesvědčivě a otevřeně. Ale je pravda, že přes první díl jsem se musela prokousávat, než jsem tomu přišla na chuť. Dost mne vytáčelo vkládání názvu seriálu do děje, to bylo jako studená sprcha. Nicméně, přes všechny chybky a občasné nelogičnosti je Hit and miss seriálem, který vás nenechá chladným.

Plakát
The Widower

23. srpna 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

The Widower

Tato miniserie si zatím moc diváků nenašla, ovšem po shlédnutí mohu vřele doporučit. Popisek k sérii je lehce zavádějící, Malcolm svou první ženu netrávil celých 13 let. Ne, tak dlouho by nevydržel. Navenek velmi solidní muž, který se při seznamování k ženám chová velmi pozorně, chápavě, roztomile, takový ideál. Při soužití po svatbě se však začínají projevovat jeho negativa. Rozhazuje peníze, je zadlužený a opravdu velmi nemá rád, když to chce žena řešit. Nemá rád natolik, že je přece lepší jí něčím nadopovat, ať nemluví. Nebudu prozrazovat další děj, na každý pád mne tento seriál šokoval. Z pohledu té které ženy bych měla tendence mu vše věřit, je skvělým lhářem, který si emoce nacvičuje před zrcadlem, aby byly dokonalé. Někdy svým lžím i sám věří. Tak jestli máte zájem zjistit, jak vypadá život zas trochu jiného psychopata, směle do toho. Nedávám celých sto procent jen z toho důvodu, že to ve mě zanechalo ošklivé pocity a podezřívavost vůči mužům.)

Plakát
Neranditelní

4. června 2014

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Undateable

Sice mám za sebou jen dva díly, ale bohatě mi stačily, tenhle seriál vzdávám. Najde se tu pár humorných situací, kdy jsem se zasmála, bohužel hlavní postava Danny, je vždy totálně pokazil. Svou nepřiměřenou mimikou, rádoby vtipnými hláškami, střeleností, která snad má být úžasná, ale působí trapně. Nevím, jestli celý seriál hodlají stavět na problémech se seznamováním s něžným pohlavím, asi by s tím nevystačili. Ale nehodlám to zjišťovat, za mě 50 procent.

Plakát
Penny Dreadful

1. června 2014

43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Penny Dreadful

První díl byl fajn, vtáhl rychle do děje, splácání všech možných postav dohromady mi nijak nevadilo, je to jen fikce. Bohužel to začíná mít hluchá místa, kdy jen přemýšlím, jestli ty bláboly vydržím ještě chvilku, či to vypnu. Tak zatím tomu dávám ještě šanci, snad se ten děj někam pohne.