dubakm
OFF-LINE

  • Jméno
  • Denisa
  • Věk
  • Bydliště
  • Český ráj
  • ICQ
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Za svitu měsíce

28. května 2014

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Svit pohasl-bohužel :-(

Tak jsem po pár letech znova zhlédla Moonlight a moje pocity jsou pořád stejné. Seriál se díl za dílem zlepšoval a ještě jednu řadu si zasloužil. Začátek byl takový zvláštní, ale po pár dílech jsem se chytla :-)A souhlasím s channina, taky ve mně evokoval staré dobré detektívky a proklady s Mickově vnitřními úvahami byly úžasné. Navrch romantika, jiskření a humor, no škoda zahozeného potenciálu, hlavně když dnes se prodlužuje kde jaká blbost.

Plakát
Bořek stavitel

13. listopadu 2013

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Bořek s.r.o

Tenhle pohádkový seriál ocení hlavně rodiče prcků, cca od 2 let. Koukat na něj očima dospěláka a očima malého stavěníchtivého lumpíka je dost podstatný rozdíl. Samozřejmě, že dospělého člověka nemůže nadchnout banda ukecaných pracovních strojů, která už po přibití jedného šindelu zvolá, že je střecha opravená. Kděžto malý divák s radostí vníma každé jedno slovíčko a netrpělivě čeká až může zvolat, že je to opravené.Ano, jednoho takového kazisvěta mám doma a tak i u nás Bořek a jeho parta nesmí chybět. Znáte Bořka? :-)

Plakát
Babicovy dobroty

13. listopadu 2013

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Babicovy kulinářské jedy

Další úžasný pořad v českých vodách ( a pak že proč jsou naše vody tak znečištěné). Nevím kdo tohohle maníka pasoval za kuchaře, protože to je opravdu BIG výsměch všem pojídačům jídel. Ovšem jeho agitace na teleshopingové výrobky se u nás jen tak nevidí. To i Ordinace se svojí všudepřítomnou reklamou se od něj může učit. Už mě skoro přinutil jednu pánev zakoupit a jít mu jí omlátit o hlavu. A tá jeho mluva, opravdu je TV Nova na tom tak špatně, že si musí vydržovat takové jelito, kterému se smějí i děti ve školce? Opravdu musí z lidí dělat takové ovce, které se s radostí budou koukat na týpka, který dokáže znechutit i přípravu čaje? Tohle je, milé dámy a pánové, odpad poslední cenové skupiny.Babicu nacpat do kečupu a odeslat do vesmíru.

Plakát
Námořní hlídka

12. listopadu 2013

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Tady australské námořníctvo...

Nejdřív k hodnocení. Kdo mě zná ví, že body nerozdávam jen tak. Dobře, tady jsem to trochu přehnala, asi jsem uniformofil, uff.Nebo mě uchvátla krása lode Hammersley, nevím. Tohle je další z mých tzv. chřipkových seriálů, což jsou vlastně seriály, které podporují zrychlený odchod bacilů pocením a stačí na ně i momentálně indisfunkční hlava.To ovšem neznamená automaticky špatnou kvalitu produktu, jen nemusím u nich šroubovat mozkové závity na maximum. A ještě ten příjemný zvuk šumíciho oceánu, občas tedy doprovázený hlasitým oznámením, že se nacházime v australských vodách. Tak jako tak, koukat se na to dá i když herci moc talentu nepředvedli. Ale co by člověk v chřipkovém opojení chtěl.

Plakát
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

I fekální auto má lepší obsah

Tak tady budu rozhodně kritickejší, než u Ulice.Už vím, proč seriál začínal na gynekologii. Protože teď tvůrci vědí, kde ho mají hledat. Něco tak pitomučkého si novácký televízní divák opravdu zaslouží. Vždyť co může být lepší, než si po 12 hodinové šichtě sednout před televizi a nechat se opečovávat partou mizerných herců (čest výnimkam) s ještě mizernějšíma dialogama. A to zaplavují televizí už několik let, proboha, tohle je vhodné tak na psychiatrii místo šokových impulzů, ale opatrně s dávkováním. Už pár dílů může mít ničivé následky. Uff, jdu si pustit House, ať dostanou mozkové bunky nějakou pořádnou stravu.

Plakát
Ulice

12. listopadu 2013

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Ulice bez konce

Seriál Ulice byl jeden z mála novějších českých seriálů, kterému jsem dala šanci. Dala, opravdu jsem vydržela asi jednu celou sérii. Pak jsem odjela na delší čas mimo ČR a po návratu jsem nevěřila vlastním očním bulvám. Ulice jela v plném proudu (asi po D1) a NIC se nezměnilo.Byla to tá stejná stará ulice se stejnýma starýma problémama. Nevím jestli se TV Nova snaží zapsat do knihy rekordů nejdelším seriálem, ale lepší by bývalo to utnout v rozumný čas. Což chce rozumné lidi, takže vlastně chápu.Ulice rozhodně nebyla v začátcích špatným seriálem, ale tak dlouho ji nadstavovali, že přespala i svůj funus.A teď jede v postmortálnom statusu a podle toho to i vypadá.S babičkou si párkrát do roka osvěžím pamět a zjistím, že jsem vlastně o nic nepřišla, protože děj se posouvá rychlostí couvajíciho šneka.Vivat komerce, ulice bez konce.
Oblíbené osoby: nevím, ale Vilma to nebude

Plakát
Nikdo není dokonalý

12. listopadu 2013

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Krampovoloviny

Moc se omlouvám za název, ale horší pořad budu jen těžce hledat. Tenhle formát zábavné show jsem viděla v několika verzích z různych zemí, ale jen tady z toho udělali One Man Show. On si nemusí ani zvát hosty, vystačí si na vše sám. Sám řekne vtip (nebo co to má být), sám se mu i zasměje, sám položí otázku a sám hodí i duchaplnou odpověď. A ke všemu přidá bonusový smích ala reklama na zubní centrum. Dívat se na Krampovoloviny chce opravdu velkého panáka, no možná raději dva, kdyby chtěl nedajbože přizvat svou manželku.

Plakát
Království

12. listopadu 2013

57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Jak Maruška a František ke štěstí (ne)přišli !

Názor na tenhle seriál jsem nechávala uzrávat počas čtyř dílu a musím napsat, že nakonec celkem ujde. Je to sice typická CW romantická pohádka, ale zatím se na ní dobře kouká. Je tam tedy pár dějových vedlejšáků, které jsou dle mně zbytečné, ale zas je to seriál, třeba ho natáhnout (prosím autory ne moc, aby nedostal ránu od roztržené gumky). Suma sumárum, počkáme a uvidíme.
Tak po 5. dílu zvyšuji na 80 %, uvidíme, jak si povede dál.

Plakát
M.A.S.H.

11. listopadu 2013

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Kuní ksicht :-)

Tak tady se opravdu hned z kraje přiznám, že tohle je můj srdcový seriál. Mám ho zhlédnuty už několikrát, vždy, když z nějakých důvodu potřebuji dobít baterku. Nebudu tady dlouho vypisovat jeho klady, ty si musí každý najít sám. Tenhle seriál totiž není jen o tom jak přežít nějaký čas stovky kilometrů od rodin, známych, přátelů, tady je ukázaná pravá tvář života,se vším co k němu patří. I s tím, co se nám nelíbí, nehodí, nechcem to. Samozřejmě i tady bylo pár slabších chvil, ale byly pak několinásobně nahrazeny. A k tomu všemu suchý humor Hawkeyho, kdo by to nebral:-)
Oblíbené postavy: Margaret-silná žena s duší středoškolské roztleskávačky

Plakát
Ve službách FBI

11. listopadu 2013

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Jen počkej Caffrey !?

Další z mých oblíbených chřipkových seriálů. Ne, vůbec nechci zhazovat jeho kvalitu. To bych si ostatně sama protiřečila, jelikož mám tenhle seriál ráda. Jde jen o to, že narozdíl od jiných supermanských kriminálek je White Collar ve své podstatě oddychový seriál. Žádne náročné celoděnné honění se za po krk ozbrojeným teroristickým komandem. Tady jde vše typickým Caffreyovským stylem, pomalu, vláčně a přímo do cíle. Skoro jako umravněná Vltava uprostřed léta. A možná právě tou dá se říct jednoduchostí si mě tenhle seriál získal. A přidal mi gratis Mozzieho, co víc jsem si mohla přát:-)

Předchozí