Deaneira
OFF-LINE

 • Jméno
 • Deaneira
 • Věk
 • 36 let (Lev)
 • Bydliště
 • Praha
 • ICQ
 • Jabber
 • Twitter
 • Facebook
 • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Charmed

16. října 2018

78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Něco by se předělávat nemělo

Dejme stranou že původní seriál je moje velká srdcovka a hit mého mládí. Tohle je prostě hrůza.kde jen začít naprosto otravné hlavní obsazení a zaporak jako fakt? Chvíli jsem přemýšlela jestli nekoukam na GoT. Jediné co si zasloužilo pár procent jsou efekty ty ujdou. Ale jinak i dej je prostě na nic, chybí mi to jak si na vše musely přijít samy a tady hned světlonoš... Byla jsem odhodlána nenechat se ovlivnit původním seriálem, ale fakt mi to nejde tohle se prostě nepovedlo. Bohužel americké publikum bude mít asi jiný názor. Myslím si, že možná kdyby to vzali jako pokračování v moderní době bylo by to lepší. Určitě by se z toho dalo vytěžit mnohem víc a i reakce skalních fanoušků by byla lepší. No prostě teď když malému rostou zoubky a nespime ani v noci dám si maraton původního seriálu :-D

Plakát
Jetelín

2. srpna 2016

71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Nepovedlo se

Tak já fakt už nevím, jestli si někdo z tvůrců mysli ze vymyslel hit. Opravdu se to nepovedlo, není to vtipné a k otravnosti to má jen malý krůček. Chápu že televize potřebuje nové pořady a tohle asi nemá moc velký nárok na rozpočet, ale to radši netočit nic než tohle.

Plakát
Drazí sousedé

17. března 2016

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

takové nové Počátky

tak jo tomuhle seriálu jsem chtěla dát šanci hlavně kvůli hereckému obsazení. Musím říct že po dvou dílech nelituji, pokud hledáte seriál u kterého se pobavíte a nebude požadovat duchaplný děj tak jsou Drazí sousedé přímo pro Vás. Uvdíme jak to bude pokračovat v dalších dílech a snad se scénáristé vyhnou takovému vyhoření a blbostem jako v Počátcích :-)

Plakát
V.I.P. vraždy

8. února 2016

56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Tak takhle asi ne

Tak jo dokoukala jsem to a po prvním dílu asi končím, možná bych zkusila ještě jeden pokud příští mrtvola bude matka hlavního hrdiny. Na seriál jsem se těšila kvůli hlavní představitelce, moc jsem si ji oblíbila v Policii Modrava, ale prostě Prima fakt krimi seriál udělat neumí. Vykrádačka Castla by fakt mohla vypadat o dost líp.

Plakát
Galavant

6. ledna 2015

63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

skvělé pobavení

musím přiznat že je to přesně takové jak jsem si to představovala, vlastně je to ještě lepší. Už dlouho jsme se u ničeho tak dobře nebavila, pokud se bude hledat nejlepší oddechový seriál téhle sezony, tohle skvělý kandidát. Chytlavé písničky a dobré obsazení. Vážně bych ráda doufala že to dostane druhou sérii

Plakát
Gotham

25. září 2014

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Gotham

Seriál, který má šanci stát se na dlouho stálicí. Skvělé vizuální zpracování, z města je přímo cítit jeho prohnilost a zkorumpovanost, na pár menších výjimek skvělé obsazení. Zajímavý pohled na začátek postav, které už dobře známe. Zatím velká spokojenost doufám, že takto pojede seriál i dál.

Plakát
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

spokojenost

Na nové NCIS jsem se těšila, jsem milovnikem LA, takže od New Orleans jsem si hodně slibovala a zatím jsem nadšená, skvělé vtipy, dobrý obsah a skvělé herecké obsazení v čele se Scottem Bakulou. Doufejme že se seriál udrží a bude se jen zlepšovat.

Plakát
Forever

25. září 2014

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Forever

Zajimave řešené téma nesmrtelnosti, které je dobře zpracované. Na seriál jsem se těšila a zatím plní moje očekávání. Skvělé herecké obsazení je bonusem navíc. Minulost hlavního hrdiny se nám pěkně odhaluje. Doufám že si seriál udrží takto vysokou laťku i nadále.

Plakát
Vinaři

9. září 2014

56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

doufala jsem ve vic

Tak další seriál co zklamal, doufala jsem v seriálové Bobule, ale tenhle seriál nezachrání ani herecké obsazení. Těch 10% je ta hudbu :-)

Plakát
Agresivní virus

6. srpna 2014

46 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
46 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

vyrovná se kniham

Na seriál jsem se velmi těšila, vzhledem k tomu ze mam trilogii přečtenou. Zpracování na velmi vysoké úrovni, konečně poradní upíři. A to ze znám knihy mi jen umožňuje si seriál ještě víc vychutnat.