Deaneira
OFF-LINE

 • Jméno
 • Deaneira
 • Věk
 • 36 let (Lev)
 • Bydliště
 • Praha
 • ICQ
 • Jabber
 • Twitter
 • Facebook
 • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Jetelín

2. srpna 2016

71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Nepovedlo se

Tak já fakt už nevím, jestli si někdo z tvůrců mysli ze vymyslel hit. Opravdu se to nepovedlo, není to vtipné a k otravnosti to má jen malý krůček. Chápu že televize potřebuje nové pořady a tohle asi nemá moc velký nárok na rozpočet, ale to radši netočit nic než tohle.

Plakát
Drazí sousedé

17. března 2016

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

takové nové Počátky

tak jo tomuhle seriálu jsem chtěla dát šanci hlavně kvůli hereckému obsazení. Musím říct že po dvou dílech nelituji, pokud hledáte seriál u kterého se pobavíte a nebude požadovat duchaplný děj tak jsou Drazí sousedé přímo pro Vás. Uvdíme jak to bude pokračovat v dalších dílech a snad se scénáristé vyhnou takovému vyhoření a blbostem jako v Počátcích :-)

Plakát
V.I.P. vraždy

8. února 2016

56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Tak takhle asi ne

Tak jo dokoukala jsem to a po prvním dílu asi končím, možná bych zkusila ještě jeden pokud příští mrtvola bude matka hlavního hrdiny. Na seriál jsem se těšila kvůli hlavní představitelce, moc jsem si ji oblíbila v Policii Modrava, ale prostě Prima fakt krimi seriál udělat neumí. Vykrádačka Castla by fakt mohla vypadat o dost líp.

Plakát
Galavant

6. ledna 2015

63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

skvělé pobavení

musím přiznat že je to přesně takové jak jsem si to představovala, vlastně je to ještě lepší. Už dlouho jsme se u ničeho tak dobře nebavila, pokud se bude hledat nejlepší oddechový seriál téhle sezony, tohle skvělý kandidát. Chytlavé písničky a dobré obsazení. Vážně bych ráda doufala že to dostane druhou sérii

Plakát
Gotham

25. září 2014

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Gotham

Seriál, který má šanci stát se na dlouho stálicí. Skvělé vizuální zpracování, z města je přímo cítit jeho prohnilost a zkorumpovanost, na pár menších výjimek skvělé obsazení. Zajímavý pohled na začátek postav, které už dobře známe. Zatím velká spokojenost doufám, že takto pojede seriál i dál.

Plakát
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

spokojenost

Na nové NCIS jsem se těšila, jsem milovnikem LA, takže od New Orleans jsem si hodně slibovala a zatím jsem nadšená, skvělé vtipy, dobrý obsah a skvělé herecké obsazení v čele se Scottem Bakulou. Doufejme že se seriál udrží a bude se jen zlepšovat.

Plakát
Forever

25. září 2014

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Forever

Zajimave řešené téma nesmrtelnosti, které je dobře zpracované. Na seriál jsem se těšila a zatím plní moje očekávání. Skvělé herecké obsazení je bonusem navíc. Minulost hlavního hrdiny se nám pěkně odhaluje. Doufám že si seriál udrží takto vysokou laťku i nadále.

Plakát
Vinaři

9. září 2014

56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

doufala jsem ve vic

Tak další seriál co zklamal, doufala jsem v seriálové Bobule, ale tenhle seriál nezachrání ani herecké obsazení. Těch 10% je ta hudbu :-)

Plakát
Agresivní virus

6. srpna 2014

46 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
46 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

vyrovná se kniham

Na seriál jsem se velmi těšila, vzhledem k tomu ze mam trilogii přečtenou. Zpracování na velmi vysoké úrovni, konečně poradní upíři. A to ze znám knihy mi jen umožňuje si seriál ještě víc vychutnat.