Tulrika
OFF-LINE

 • Jméno
 • Ulrika
 • Věk
 • 33 let
 • Bydliště
 • Kladno
 • ICQ
 • Jabber
 • Twitter
 • Facebook
 • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Umbrella Academy

12. března 2019

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Skvělá jízda

Od seriálu jsem nic nečekala a dostala jsem nálož skvělého příběhu, hereckých výkonů a parádní hudby. Všechny postavy mi přirostly k srdci - živé i mrtvé. Sheehan hraje dalšího ze svých legendárních magorů a sedne mu to. Pětka byl vynikající. Co říct. Budu si muset přečíst předlohu.

Plakát
Narcos: Mexico

1. února 2019

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

V Mexiku je třeba zasít zelený list....

Tohle je příběh pro mě. Skvěle zahrané, skvěle natočená a tak akorát brutální.Trochu jiné než původní Narcos. Tady jde hlavně o zahradničení a zrod kartelu. Tento příběh není tak provařený jako život Pablo Escobara, takže nemám tušení, co bude dál. Míra korupce je strašná a nikdo si nevšímá toho, že se utváří systém narkomafie. Policista Kiki mi přijde málo charismatický (Pedro Pascal to není no), ale jinak jsem dostala přesně, co jsem čekala.

Plakát
Chirurgové

29. července 2018

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Ach, ty doktoři

Viděla jsem pár upoutávek kdysi v televizi a zaujalo mě to. Po dlouhých letech jsem se pustila do maratonu a vůbec nevěděla, co čekat. Zatím jsem to zvládla do půlky třetí série. Je to kvalitní seriál, ale není pro mě.
Tyhle vztahovky na pozadí každodenního dramatu mi přijdou ubíjející. Jako zdravotník se můžu jen smát partě chirurgů, co sami tlačí postel na CT. Sestry a sanitáři jsou tam opravdu málo a když tam jsou, tak jen proto, aby roznášely syfilidu od lékaře k lékaři. Akutní operace ve výtahu přišla dřív než v jiných seriálech. Doufám, že brzy uvidím i další profláklá klišé jako...
+ hrdinové ohrožováni zbraní(nebo nuceni někoho operovat)
+ někdo bude někde zasypán nebo tak... a možná bude operovat
+ přírodní katastrofa je donutí makat v provizorních podmínkách
+ někdo z doktorů tragicky a hrdinně zemře
+ hrdina bude muset operovat sám sebe
+ dva lidé, co se předtím nesnášeli se osudově zamilují
+ defibrilace pacienta, který má zástavu
+ a nějaká matka určitě bude chtít odložit nebo potratit dítě, ale rozmyslí si to

Nechci seriál hanit, přijde mi docela dobrý. Jen mi přijde stejný jako všechny ostatní jen líp podaný.

Plakát
Bílá princezna

1. července 2017

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Bílá princezna

Seriál se mi líbil pokud se plus mínus držel historické pravdy. Chápu, že občas se musí něco změnit, zatlačit na pilu a vyvolat drama. Ale když se objevila určitá postava, co nikdy nežila a vyvolala konflikt, tak šla kvalita dost dolů. A to mě opravdu mrzelo. Jinak kostýmově i herecky parádně zvládnuté drama.

Plakát
Pevnost Boyard

30. září 2016

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Když dva dělají totéž....

A tak vyhrabali všechny "celebrity", které byly ochotné se válet v blátě a plazit se mezi červy a kopli je zpátky do 80.let. Je to nuda a absolutně bez dynamiky. Jak to jen ti Francouzi dělali? Že to bylo o tolik lepší? Nebo mám asi jen zamlženou skutečnost dětstvím.

Plakát
Gotham

3. září 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Policie Gothamu...

Všechno už bylo napsáno.
Nemůžu jinak než psát v superlativech. Seriál mi padl do oka a vždycky když se zjeví nějaká budoucí známá entita, tak jsem úplně blažená. Výkony jsou vynikající a děj temný.
Postupně se mi velmi začaly líbit části s policií. Nemyslím hlavní hrdiny, ale ty nebohé uniformované policisty. Říkám si, co dožene někoho dát se k policii, kde je polovina lidí zkorumpovaná a spravedlnost neexistuje. Tito bezejmenní hrdinové se během seriálu nechájí střílet, bodat, spálit, mrazit, házet z okem a okousat zaživa. Čest jejich památce.
A taky to gothamské počasí. Na pohřeb vždycky prší...
Myslím, že se může dívat i člověk Batmanem netknutý, ale tolik si to neužije.

Plakát
Angie Tribeca

2. února 2016

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Co to jééé?

Tak já opravdu nevím. Nějak tomu nemůžu přijít na chuť. Má to výborné momenty, ale jindy mi to přijde až zoufale křečovité. Mám ráda parodie, ale tohle je na mě asi až moc brutální. Myslím, že na tuhle šílenost nejde napsat optimální názor. To se prostě musí vidět.

Plakát
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

To je život

Krásně udělané, poučné a pravdivé. Všechno dokonale vysvětleno. Těšila jsem se na to a ani mi nedošlo, že mě to učí. I po všech těch letech ve zdravotnictví si to všechno pořád představuji takhle. Zvlášť ty krvinky s kyslíkem a běhající vzruchy. Dodnes pláču nad hrdinným smrtelným bojem bílých krvinek proti bacilů. Čest jejich snažení.

Plakát
Dobrodruh

14. dubna 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Dobrodruh

Ze začátku mi to přišlo jako bezva nápad. Čekala jsem něco ve stylu Lonely planet, kde cestovatel ukazuje určitou zemi a má k tomu vtipný a poučný komentář.
Ale náš dobrodruh většinu času natáčí, jak se cpe v místní putyce a jak mu vlaje ve větru bradka. V Mexiku nám například chtěl ukázat něco jiného než ostatní a tak se šel potápět do nejvíc turistických míst, co tam mají. Takže skvělé téma i nápad, ale zpracování nic moc. Mám pocit, že v dnešní době má spousta lidí z dovolené lepší a poutavější záběry.

Plakát
Fargo

23. února 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Můj mrazivý Billy Bob

Fargo jsem si pustila jednou večer ze zvědavosti. Na konec jsem ho zkoukla na jeden zátah.
Ten serál má všechno - napětí, mrazivé počasí i humor a tak skvělé obsazení, že je paráda koukat i na titulky. Vůbec herecké výkony jsou úžásné, děj překvapivý. Nemám nic co bych proti tomu řekla.
Billy Bob jako zabiják je vynikající a já z něj mám husí kůži. Jsem ráda, že jsem si nechala poradit a Fargo mě neminul. Je to seriálová lahůdka.