Anduska
OFF-LINE

  • Jméno
  • Andrea
  • Věk
  • 18 let (Váhy)
  • Bydliště
  • Opava
Facebook Twitter E-mail

Seriálová a filmová fanynka, knihomolka, majitelka dvou roztomilých chlupáčů, milovnice sci-fi a fantasy, pojídačka čehokoliv, chytrolína a ta, které nevadí ani černý humor. That's me.

Nejraději mám sci-fi, dále fantasy, komedie a nekonečné kriminálky. A nejlépe s trochou romantiky, násilí a nějakých bizarností (ty se objevují čím dál častěji) . Před nějakou dobou jsem také podlehla kouzlu anime, takže tak.

Jinak je hudba určitě součástí mého každodenního života - rock, instrumentální písničky, trochu dubstep, trochu pop, většinou kombinace. Co se mi líbí, to stahuju. Jak prosté, Watsone!

Knihy - hlavně fantasy žánr, z rozečtených sérií třeba Zaklínač nebo Skleněný trůn. Klasiky jako Odkaz dračích jezdců a Narnie z mých mladších let ani nemusím zmiňovat (a stejně jsem to udělala...). Sem tam detektivka, sem tam se snažím číst i něco k maturitě (bohužel, Pán prstenu není na seznamu..!). Sci-fi mě baví povídky. Časem bych se ráda dostala k Hře o trůny, ale kdo ví.

Oblíbené, suprové, nejlepší - jsou tady všechny
Ach, ta škola! Kéž by byl zvláštní předmět zaměřený na seriály. A domácí úkoly by zahrnovaly koukání na nejnovější epizody :))

Ještě něco bys rád věděl? Se nestyď a napiš, ale předem upozorňuju, že nejsem ten typ člověka, co začíná konverzace. Tak zatím!

MŮJ LEVEL

15
Cool jako: Christopher Turk

MOJE TROFEJE

You can't FACE the problem if the problem is your FACE.

MOJE OBLÍBENÉ STRÁNKY