Anduska
OFF-LINE

  • Jméno
  • Andrea
  • Věk
  • 20 let (Váhy)
  • Bydliště
  • Opava
Facebook Twitter E-mail

Seriálová a filmová fanynka, knihomolka, majitelka dvou roztomilých chlupáčů, milovnice sci-fi a fantasy, pojídačka čehokoliv, chytrolína a ta, které nevadí ani černý humor. That's me.

Nejraději mám sci-fi, dále fantasy, komedie a nekonečné kriminálky. A nejlépe s trochou romantiky, násilí a nějakých bizarností (ty se objevují čím dál častěji) . Před nějakou dobou jsem také podlehla kouzlu anime, takže tak.

Jinak je hudba určitě součástí mého každodenního života - rock, instrumentální písničky, trochu dubstep, trochu pop, většinou kombinace. Co se mi líbí, to stahuju. Jak prosté, Watsone!

Knihy - převažuje fantasy a sci-fi, jinak různá další témata, která mě uchvátí v knihkupectví. Nejnověji doporučuju přečíst Ready Player One, což je opravdu čtivá, dobrodružná knížka, která mi prostě přirostla k srdci (film zatím neviděn a podle traileru se tento status v nejbližší budoucnosti nezmění)

~~~~~~~~~~~~~~~~~[ Ty nejlepší - ať už z minulosti či současnosti ]~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~[ Pořád stojí za to koukat ]~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ach, ta škola! Kéž by byl zvláštní předmět zaměřený na seriály. A domácí úkoly by zahrnovaly koukání na nejnovější epizody :))

Ještě něco bys rád věděl? Se nestyď a napiš, ale předem upozorňuju, že nejsem ten typ člověka, co začíná konverzace. Tak zatím!

MŮJ LEVEL

18
Cool jako: Kocour

MOJE TROFEJE

You can't FACE the problem if the problem is your FACE.

MOJE OBLÍBENÉ STRÁNKY