everlast7
OFF-LINE

 • Jméno
 • Jakub
 • Věk
 • 32 let
 • Bydliště
 • ústí nad labem
 • ICQ
 • Jabber
 • Twitter
 • Facebook
 • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Strážce pořádku

19. ledna 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

cowboy,pistolník a zákon

Raylan přišel a hned to tam srovná do laťě,tohle chce divák vidět.Líbí se mi jak je svůj,kvér je vždy připravenej a k tomu jeho suchý humor je pastva pro oči.Prostředí Kentucky Vás vtáhne,výkony herců přesvědčí natolik ,že i k záporným postavám budete držet chvíli palce,jen proto ,aby tam aspoň ještě nějakou episodu pobyl.Rodinný vztah je geniální,pobaví a patří ke kostře příběhu stejně jako přátelství v dobách mládí.Seriál ukazuje nejen tvrdého maršala,ale taky jeho lidskost.
Nehledejte ´´béčko´´ s přehnanou akcí,seriál ukazuje kolikrát reálnost,která mnohdy jinde chybí.Deputy U.S. Marshal je zkrátka z masa a kostí.Pokud přemýšlíte nad tím jak Vás téma nevtáhne,tak v táhne.

Plakát
Enlisted

19. ledna 2014

40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

co na to říct

nevím co si o tom mám myslet,na jedné straně skvělé prostředí,dobrý žánr a výborné téma a na druhou stranu jde vidět jak se s tím dá promrhat.Humor je slabounký.
Možná je to slabostí pro toto téma.Zde není nic bráno vážně,banda odpadlíků,která je předurčena k neúspěchu,naprostá anarchie v jednotce a tři bratři a vlastně sympatická seržantka v druhém oddíle.Jsem rád za pouhých 20 minut tohoto seriálu,nevím jestli to má někoho pobavit na frontě jako kdysi MASH nebo je to jen vyplnění času,ale tohle u mě končí u prvního dílu,jen lituji,že jsem neviděl upoutávku.

Abych řekl pravdu,tak jediné co mě pobavilo byl velitel s bejsbolkou:-)

Plakát
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

podobnost?jen to ne!

Jako fanoušek Sherlocka jsem očekával více,bohužel jsem zjistil,že jakákoliv dobrá adaptace tohoto románu končí u produkce BBC,která diváka baví,šokuje a neustále nechává diváka na pochybách,tím nechci hanit Elementary. Egoistický a sarkastický Sherlock nám spíše ukazuje celkem slušnou detektivku,kde mu kryje záda jako vždy věrný Watson.
Pokud by mi někdo řekl po shlédnutí první série,že se jedná o amerického Sherlocka,tak by s tím u mě neuspěl.Neznamená,když rozdáte jména a budete se držet stále stejných či podobných charakterů k postavám předlohy Sherlocka Holmese ,že výsledek bude stejný-nebude,proto se na to tak nekoukejte a berte to jako odreagování,podobenství nehledejte a vychutnejte si koncert Jonnyho Lee Millera,který za to stojí.

Plakát
Banshee

19. ledna 2014

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

žádná ukolébavka..

Děj splynul s prostředím,výrazné charakterové rysy lidí uvnitř toho kolotoče ve velké vesnici tomu přidává slušný zážitek,který neomrzí ani na konci série. Sympaťák Lucas Hood se vymyká jakýmkoliv pravidlům,právo si určuje sám,pro ránu nejde daleko a tolik sexu si snad i dokonce po tom co je neustále zdemolovanej zaslouží.Seriálu nechybí nic,krve je tu spousta,záporných postav taky dost,akce je místy brutální ,ale to dělá tenhle seriál,který i dost pobaví.