Yanek1
OFF-LINE

  • Jméno
  • Yanek
  • Věk
  • Bydliště
  • Praha
  • ICQ
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Forever

3. dubna 2015

22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
11 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Forever

Celou dobu jsem čekal, kdy to přijde. A taky že jo. Jak tvůrci seriálu chytli luft že na to lidi koukaj, tak to nejen genderově (to už bylo) ale i rasově "vyrovnali". Detektiv (bože jak já nesnáčim výraz detektivka!) Martinezová - což je podle jména nejméně čtvrtinová portorikánka - si narazila negra. Teď pomíjím, že v každym seriálu musí bejt nejméně jeden šéf černoch. Prostě namontovali černýho do hlavní dějový linie, aby jim politická korektnost pomohla do další serie. To je svět na zblití.

Plakát
The Returned

26. března 2015

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Po třetím dílu

Zbytečnej seriál. Je to hnaný jen tim, aby to bylo echt emerický. Druhej díl jsem přeskákal, na třetí jen juknul a čtvrtej už nedám.

Plakát
Vesmírná loď Ascension

20. prosince 2014

43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Takže, první část.

Po necelých deseti minutách jsem věděl, která bije (a bude bít). Pravda, mohlo by to bejt tim, že mám s-f dost načteno (začal jsem sci-fi sbírat v r.1970), ale spíš je to slabým scénářem. Uvařili to z vody a grafikou to nezachráněj. 30% za odvahu hodit tak slabou zápletku do televize.

Plakát
Constantine

26. října 2014

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Dost dobrý

Chvilkama malinko přes čáru, ten vnitřní hlas a komiksy, například. Ale jinak moc dobrý.

Plakát
Empire

5. června 2014

16 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
8 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 25 lidí

Nechal bych si líbit....

Docela bych dal hudební seriál. Ale jsem bílej a chtěl bych muziku pro bílý a seriál, kde se nehemžej ty našpulený arogantní držky a špekatý zadnice. Tak trochu očekávám, že se ve státech začne říkat, že komu se to nelíbí je rasista, ale sledovanost to nezvedne. Umře to nejpozději po čtvrtý epizodě.

Plakát
Resurrection

10. března 2014

40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Pilot

Samozřejmě, mít ucelený názor hned po pilotu asi nelze, nicméně tušení už ano. Zaujalo mne to. V první řadě proto, že tvůrci seriálu nepodlehli té módě, či jak bych to nazval, a nezačali ve zběsilém tempu rvát do pilotu od první minuty CGI efekty a nové a nové informace, zápletky a postavy, v zoufalé snaze upoutat. Pozvolné tempo a dobrý nápad jasně vedou. Byť tedy ten nápad je zřejmě ukraden bratrům Strugackým z knihy Piknik u cesty. Jsem zvědav na druhý díl a doufám v to lepší.

Plakát
Láska ve hvězdách

20. února 2014

26 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
23 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 31 lidí

No nazdar!

Jako fanda do SF jsem si nenechal první díl ujít a litoval jsem každé minuty vyjma prvních třech.
Není to sci-fi ale slaďák pro pubescentky, kterým nedošlo, že je jedno, jestli je hlavní hrdina odlišný tím, že je mimozemšťan, vlkodlak, úchyl, duch nebo mrtvola. Pokud by nebyl odlišný nebylo by o čem točit seriál.
Nicméně se domnívám že i přes tuto cílovou skupinu odejde seriál do zapomnění ještě před koncem první série, neb i stupidita pubescentek má své meze a pod určitou mezí inteligence už dotyčná neumí zapnout televizi.
10% za snahu.

Plakát
Profesionál

21. ledna 2014

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Děs a běs

Jak všechny francouzské seriály. Je to zhovadilé. Hned v pilotu můžeme sledovat, jak si příslušník elitní jednotky bere do akce soukromý telefon (sic!) a zatímco se střílí, mluví se standardně francouzsky zpitomělou dcerou.
Takto nastavená laťka pokračuje v dalším díle.
To, že to ihned po uvedení začala dávat i naše TV je snad symptom. Asi nebylo nic zadarmo a tak místo nějakého trháku vzali to, co bylo skoro zadarmo. Hlavně že to je EVROPSKÉ.