Denis Ulmann
OFF-LINE

  • Jméno
  • Denis
  • Věk
  • 23 let — narozeniny slaví za 7 dní (Váhy)
  • Bydliště
  • Hukvaldy
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Sense8

14. července 2015

18 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Jasných 100%

Jasných 100%, pro mě srovnatelné s Mr. Robot, od tvůrců Matrixu se ale nic jiného čekat nedalo, každopádně nic pro dementy.

Plakát
Mr. Robot

8. června 2015

86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Po dlouhé době konečně něco z mého žánru ...

Po dlouhé době konečně něco z mého žánru, v IT dělám a neskutečně jsem hltal každou minutu, každý dialog, prostě super. Co se věrohodnosti týče musím uznat, že autoři vědí, co dělají a co říkají, pochytil jsem sice jen jeden příkaz, který tam do konzole ťukal a to přesně 'ps aux | grep root', který mu poté vypsal spuštěné procesy pod rootem, což je správně! Ve většině seriálech jsou chyby, nesmysly (film Hacker) apod. ale tady se to zatím zdá být věrohodné. Doufám, že si seriál udrží laťku, těším se na další díly.

Btw: Třešničku na dortu tomu dodaly názvy epizod.

Plakát
Stitchers

6. června 2015

45 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
36 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Nevím, co si o tom myslet

Nevím, co si o tom myslet. Téma mi dost přijde jako kopie filmu Zdrojový kód, pilot nic moc extra nenabídl, všichni šli hned na věc a jedno klišé vedle druhého. Asi se ke druhému dílu budu dlouho přemlouvat ...

Plakát
Castle na zabití

30. března 2014

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Nikki Heatová!

Castle, castle.. dlouho jsem tento seriál odmítal - další detektivka, která nenabídne nic navíc, ztracený čas.. opak byl pravdou. Začátek byl naprosto obyčejný, teprve až to začalo mezi Castlem a Beckettovou pořádně jiskřit, tak to začalo být zajímavé. Nejlepší 2 díly seriálu které mě opravdu vtáhly byly tuším někdy na začátku 5. série, kde Beckett pracovala pro tajnou službu. Sleduji vždy nové díly, ale je toho málo a zjistil jsem, že knihy co Richard Castle napsal v seriálu napsal také nějaký autor vystupující pod pseudonymem Richard Castle, což také přidá na tajemnu. Dočetl jsem Heatová a vlna žáru a musím uznat, jsem si při čtení připadal, jako bych se díval na jeden díl seriálu akorát o hodně delší. Nyní tu na mě čeká Heatová a žhavá odhalení, tak uvidíme..

Plakát
Chuck

30. března 2014

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Zatím seriál, který u mě zaujímá první příčku v oblíbenosti

Zatím seriál, který u mě zaujímá první příčku v oblíbenosti, nejspíše kvůli mé slabosti pro Yvonne, každopádně první 2 série naprosto super, komedie habaděj, nic se nekomplikuje a na každý díl se těšíte co se chuckovi zase prožene hlavou (doslova). Další 2 série už jsou zlomové, více dramatu a romantiky a tím pádem méně komedie (díky bohu za Caseyho). Poslední série a především poslední díly už byly hotové emocionální dojičky, seriál jsem viděl asi 4x vždy od první série, avšak si jej pouštím vždy jen do konce 4. série, neboť bych pak měl zase celý měsíc zkažený. Těším se na 24: Live Another Day kde si Yvonnka zahraje, jsem zvědav..

Plakát
Dr. House

30. března 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Seriál oblečený do elegantního doktorského pláště

Seriál oblečený do elegantního doktorského pláště, nepamatuji se, kdy jsem naposledy viděl takhle na míru ušitou roli pro Laurieho. Kradl dalmatiny, co bude dělat jako doktor ve stejnojmeném seriálu říkal jsem si.. opak byl pravdou, seriál mě vtáhl prvními díly - zajímavé a moderní a třináctka ah.. neuvěřitelné, že po zhruba týdnu od doby, kdy jsem viděl poslední díl tohoto seriálu jsem ve škole v hodině angličtiny nalistoval v učebnici stranu na které byla fotka třináctky a téma What would you do if you were a superhero? Co se konce týče, budu asi jako Gott, vůbec jsem to nečekal!