Kolombo
OFF-LINE

  • Jméno
  • Honza Kolumpek
  • Věk
  • 28 let
  • Bydliště
  • Praha
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Stitchers

19. září 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Co se člověku promítne před smrtí?

Pokud je to tvář vraha, tak má Stitchers tým vyhráno a speciální oddělení NSA o vyřešený případ lepší statistiku. Obsazení je postavené na první signální. Všichni jsou velmi sexy, rasově promíchaní, ve věku kolem třicítky a o bradu zpřáteleného detektiva můžete řezat sklo. Většinou mi tenhle korektní přístup vadí, ale tady je chemie mezi postavama prostě dobře napsaná. Z hereckých výkonů tu nejde ani nikoho konkrétně vypíchnout. Je vidět, že se u natáčení všichni bavili.

Co se týče každotýdenních případů, tak díky stitchers technologii jsou neohrané a scénáristé mohli popustit uzdu fantasii dále, než u klasické kriminálky. Linka, která se potom táhne napříš celým seriálem není propagovaná moc, a u případů neruší. Sice by tu slušela 4. série na ukončení všech záplatek, ale i s lehce otevřeným koncem jde o zábavu, kterou lze vřele doporučit.

Plakát
Son of Zorn

11. září 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Může fungovat kombinace animace a živých herců?

Ano může. Při sledování Son of Zorn jsem si přeci jen vzpomněl spíš na Falešnou hru s králíkem Rogerem, než na Looney Tunes. Technická stránka seriálu se tvůrcům daří a naštěstí vtipy nestaví jenom na faktu, že hlavní postava je animák.

Příběh je o něco slabší. Vezmeme válečníka, který celý život sekal hlavy, osvobozoval ostrovy a popíjel víno z lebek svých nepřátel, a vsadíme ho na kalifornské předměstí, aby se víc věnoval svému synovi. Tady už seriál trochu naráží, protože tenhle koncept (mimoň v nestandartním prostředí) se objevuje stále a pořád dokola. A pokud by tam nešlo o animovaného válečníka, tak Son of Zorn zapadne.

Nicméně je to příjemná oddechovka, díly rychle ubíhají a občasné násilí (velmi přehnané násilí) se objevuje nenuceně. Škoda, že se Son of Zorn nedočkal druhé série. Slušela by mu.

Plakát
Blood Drive

7. září 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Krev, pot a benzín

To byla jízda. S těžkým srdcem bohužel byla, protože SyFy oznámil, že první série bude také poslední. To nic nemění na tom, že seriál od začátku sešlápl plyn naplno. A nezastavil. Postavy se hezky vykreslí už v pilotu a fandíte vlastně všem. Show must go on a poslední v cíli je mrtvola. Tak nějak doslova. Epizody mají nápady, gradaci a hlavně velkou porci skvěle bizarního humoru.

Blood drive nebude pro každého. Ale pokud se svíjíte smíchy při hektolitrech krve, hláškách, odhalené kůži a over the top příběhu, pak je Blood Drive vaše krevní skupina.