Tetišeri
OFF-LINE

  • Jméno
  • Věk
  • Bydliště
  • ICQ
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Kapitán Exner

13. listopadu 2017

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Totálně zazděno

Místo aktivního třicátníka jsme dostali unaveného padesátníka (nic proti padesátníkům), který neustále krouží Prahou ve svém veteránu po dědečkovi.

Místo celkem svižného děje jsme dostali tááák strááááášněěěěě rooozvleeeklooouuu stoooryyy, že kdybych u toho nežehlila , tak jsem stopro usnula.

Místo funkčních exteriérů samá vata v podobě Prahy, krásné Prahy, ještě krásnějšího okolí Prahy (nic proti Praze!), zoo, bytu-garáže hlavního hrdiny, kávovaru hlavního hrdiny, oblíbené kavárny hlavního hrdiny...

Místo pořádných dialogů neustále telefonujeme a telefonujeme a telefonujeme...
A shrnujeme, i když není co, protože to už bylo shrnuto Vlčkem a Beránkem nesčetněkrát.

Veliká škoda, že to nesestřihali, jak by si to zasloužilo! Jeden příběh roztažený na dva díly dává znát, že seriál je cílen na seniory a domnívám se, že někteří z nich mohou i pojmout podezření, že si o nich někdo myslí, že jsou to totální hlupáčci.

Herecké výkony? Opravdu si pamatuji pouze dvě herečky v epizodních roličkách: Lucii Vondráčkovou a Annu Polívkovou.

Celkově za B, k žehlení dobrý, i když to vyšlo myší dírou.

Plakát
The Expanse

7. listopadu 2017

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Jsem nadšená!

Po dvou řadách jsem spokojena na nejvyšší míru. Konečně zase jednou plnokrevná sci-fi!!!
Několik napínavých a dobře vystavěných příběhů z různých koutů vesmíru se splétá v jeden, ve kterém už jde o osud celého lidstva.
Úžasné lodě, vesmírné stanice (miluji odletující jiskry z broušení úhlovými bruskami, které navozují tu pravou syrovou atmosféru doků :-)), future-technika je vůbec nádherná, krásně vyvedený vesmír. A ty vesmírné výbuchy! Je na co koukat!
Zdařilé dialogy, trocha morálních dilemat, trocha humoru, hodně odvahy, móře akce, tu a tam nějaká ta love. Mně celkem neznámí herci odvádějí přesvědčivý výkon. Nejvíc jsem si oblíbila Avasaralu - ta ženská není jen krásná a chytrá, navíc je mocnou, ale i morální političkou ( což je také sci-fi). A ten její outfit!
Trošička naivity v jednání některých postav se tu, pravda, vyskytuje. Ale to jen drobná chybička na kráse. V poušti je každý pramínek dobrý a je jisté, že na pořádné sci-fi jsem se něco načekala.
Těším se na třetí řadu!

Plakát
Jesse Stone

24. září 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Jesse,

ten zvláštní chlápek se kterým se život nemazlí? (Já být v jeho kůži, jsem už dávno v nějakém psychiatrickém zařízení :-) ) Jo, tak toho mám na seznamu oblíbenců.
Nízké hodnocení seriálu, podle mého mínění, vyplývá z toho, že se musí trochu přemýšlet, co že se to postavám děje v kebulích a proč.
Rozepsala bych se, ale Enilor to vyjádřila NAPROSTO přesně i za mne.

Plakát
Taboo

29. června 2017

71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Vůbec se mi to nelíbí,

ale je to tak dobré, že musím vědět, jak ten děsnej chlap skončí. Takže trpím při sledování každé epizody. A musím se smát sama sobě, jak jsem se nechala chytit na vějičku. Hnusný Londýn, hnusní lidé, hnusné vztahy - ať v horních nebo dolních vrstvách obyvatel.
Proboha, co na tom vidím? Snad se těším, až je Delaney všechny převeze a toho by nebyl schopen nikdo útlocitný a hodný.

Plakát
Záblesk budoucnosti

29. června 2017

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Zajímavý nápad

Seriál mne zaujal od první epizody. Originální zápletka, překvapivý vývoj, slušné tempo, herecké výkony uspokojivé, hudba přiměřená. Jen mne mrzí, že to skončilo tak nějak nijak. To nemám ráda, proto ubírám procenta

Plakát
Casualty 1909

27. května 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Pokračování

Casualty 1907. A opět nanejvýš zajímavé, velice informativní, bez hluchých míst. Dobře napsáno, dobře obsazeno, dobře zahráno. Jen štipeček humoru by to možná chtělo, ale to je jediná malá výhrada, kterou mám. Jinak A.

Plakát
Casualty 1907

27. května 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Solidní,

zajímavé, poučné. Nemohu říci, že zábavné. Ale vůbec ne nudné. Příběhy sester, lékařů i pacientů, mnohdy překvapivé, se mi zaryly dost hluboko do paměti.
Herecké obsazení vynikající. Dobové reálie velice dobré. Za A.

Plakát
Sběratelé kostí

23. května 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Když si člověk zvykne

na to, že děj se de facto odehrává v márnici, začne na případy nahlížet očima vědců a nic nebrání tomu, aby si tu partu atraktivních geniálních podivínů zamiloval. Proč? Protože jsou to, i přes jejich extravaganci, dobří lidé, kteří mají srdce na správném místě.
Příběhy mají hlavu a patu, spád a napětí. Je až neuvěřitelné, kolik různých historek lze navléct na základní kostru - najde se mrtvola, která se rozebere na molekuly a špičkoví experti ve forenzních vědách pomalu skládají puzzle jejího života a skonu. A ve spolupráci s agenty FBI, též švarnými, chytrými a charakterními, to vyřeší. A doťukne to spřátelená úžasná paní Julianová.
Proplétání profesního a soukromého života je podáno decentně a zajímavě. Charaktery jednotlivých protagonistů, i rozsahem menších rolí, jsou dobře propracované a působí přirozeně. Vypadá to, že je napsal někdo, kdo už něco zažil.
Herecké výkony bez chyb, kdo umí, ten umí.
Hudba výborná. Ta v úvodních titulcích mi navozuje Pavlovův reflex.
Jedním z plusů, které ovlivnily moje hodnocení je fakt, že konečně vím , kde v těle mám jakou kost:-)
Konec seriálu je smutnější, než bych čekala. (Asi už toho měli vážně všichni plné zuby:-) ) Ale tak to v životě chodí: najdete místo, kde se vám líbí, nějakou šťastnou náhodou jsou tam lidé, kteří vám sednou a vy jim, nějaký čas je všechno fajn. A pak se to začne z různých příčin drolit a už nikdy to nebude jako dřív.
A vy se s tím musíte vyrovnat, chvilku smutníte, ale život vás žene dál a vy si uchováte alespoň vzpomínky, které vám nikdo nevezme.
Bones se staly mou srdeční záležitosti a mají moje A.

Plakát
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Vše, co žádá srdce

příznivce detektivek, historie - středověku speciálně, bylinek, britského stylu a pana Dereka Jacobiho. Vše vyvedeno hodnověrně, kvalitní knižní předloha ztvárněna nanejvýš povedeně. Lepšího představitele bratra Cadfaela si neumím představit. Ostatní herecké výkony také skvělé, hudba krásně středověce tajemná, jakožto celá atmosféra. A léta seriálu na kráse neubrala ani trochu. Jen mne mrzí, že nebyl o kapánek delší. Ale dobrého prý pomálu. Jak se říká, nemá to chybu. Veliké A.

Plakát
Profesionálové

12. dubna 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Bodie a Doyle,

jak my je milovali!!! Hltali jsme jejich eskapády, čekali na vysílání do noci, přetrpěli komentář o nastavování zrcadel a pak na pár chvil ochutnávali život za železnou oponou. Koukali jsme na detektivku, ale i na to jak se lidé oblékali, v jakých autech jezdili, jak bydleli...
Proti produkci tehdejší kinematografie a televize to bylo zjevení z nebes.
Dnes se akční detektivky dělají jinak, ale Profesionálové mají stále svůj půvab.
Pro mne srdeční záležitost a jasné obrovské A.