l.e.n.a.88
OFF-LINE

  • Jméno
  • Lenka
  • Věk
  • 20 let (Štír)
  • Bydliště
  • ICQ
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Da Vinciho démoni

30. dubna 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Demons

Na Da Vinciho démony jsem narazila tady na Serialzone. Ze začátku mě zaujal především názvem, a tak jsem si řekla, že se na něj později podívám. Ani ne za měsíc začala premiéra první série na Prima Cool a já viděla konec 3. dílu (The Prisoner). Hned druhý den jsem si Da Vinciho démony začala stahovat a dívat se na něj. Nakonec mě naprosto zaujala originalita, styl, hlavní obsazení i neobvyklý námět seriálu natolik, že jsem se od něj prostě nemohla odtrhnout.

Plakát
Dům loutek

7. srpna 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Dollhouse

Lidské loutky? No, tak tomu říkám originální nápad. Podařilo se i hlavní obsazení postav, což se ne vždy povede. Eliz Dushku v roli Echo si vedla slibně, líbilo se mi, že ji neudělali dokonalou. Přestože byla nejslibnější loutka v domu přeci jen někdy potřebovala menší výpomoc. I loutky by měli mít své chyby. Jediné co bych vytkla tomuto seriálu je smrt Paula Ballarda. Přežít usmažení mozku způsobené loutkou (Alfou), která má v hlavě spoustu osobností a nakonec skončit s prostřelenou hlavou??? Takové práce aby zůstal naživu a nakonec tak jednoduchá smrt. Jinak seriál hodnotím dost pozitivně a doporučuji ho všem. 90% je zasloužené hodnocení.

Plakát
Futurama

7. srpna 2014

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Futurama

Jeden z nejlepších animovaných seriálů vůbec. Nejenom, že se u něj nedá nudit, ale nepostrádá vtipný hlášky, originalitu ani super postavy. Bender se svou hláškou polibte mi můj naleštěnej zadek a neustálím popíjením alkoholu patří rozhodně mezi nejlepší animované postavy. Nejde jinak než dát 100 %.

Plakát
Sběratelé kostí

6. srpna 2014

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Bones

Skvělý seriál, který mě dokázal zabavit i při těch nejnudnějších chvílích. Rozhodně se odlišuje od normálních krimi seriálů. Žádné používání počítačů nebo snad tabulí, tady se preferuje mozek a fakta. Jasně bez počítačů a té techniky se to neobejde, ale tak víte jak to myslím. Narazila jsem na něj asi jako většina v telce, tak jsem si řekla proč ne a začala jsem od první epizody. Jednotlivé díly jsou promyšlené do detailů a jde poznat, že režiséři rozhodně na ničem nešetřili.
Kůstka mě oslovila hned od začátku. Líbí se mi na ní, že se dokáže skvěle bránit a ne jednou už někomu nakopala pořádně zadek. Navíc to, jak dokáže poznat sebemenší detaily pouze z kostí je neuvěřitelné. S Boothem tvoří perfektní pár (chytrost X instinkt), jak se říká, protiklady se přitahují. Tenhle seriál rozhodně doporučuji.