chisko6
OFF-LINE

  • Jméno
  • Kateřina
  • Věk
  • 20 let
  • Bydliště
  • ICQ
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

A series of unfortunate events

Po zhlédnutí pilotu jsem nevěděla, co si mám vlastně myslet. Vypravěč mi přišel umělý, otravný a zbytečný. Dětské role byly takové neslané, nemastné. Neměly čím zaujmout. Neil Patrick Harris v roli hraběte Olafa se mi docela líbil, ale neustále jsem ho musela srovnávat s Jimem Carreym. A Jim se mi asi líbil víc, přece jenom byl první.
Každopádně jsem byla zvědavá, jak se to bude odvíjet dál. Další díly mě příjemně překvapili, myslím, že kvalita neustále stoupá. Otravného mi nepřijde už nic. Herci se ve svých rolích usadili a všechno to do sebe krásně zapadá. Velmi se mi líbi hudba, která dle mého názoru všechny scény příjemně podtrhuje.
Hrozně se těším na druhou sérii, protože z knih si dobře pamatuji jen první tři. (Asi i kvůli filmu.) Ty ostatní jen zhruba vím o čem jsou, proto jsem zvědavá, jak se s tím tvůrci vypořádají.

Nejraději bych dala 75%, ale dám lepší.

Plakát
2 $ocky

4. února 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Jde to z kopce

Na seriál se dívám ráda. je to dobrá oddychovka a Max vždycky perlí. První dvě serie byly super. Třetí už zase tolik ne, ale pořád se držela. No, a potom to šlo do kytek. Hlášky se opakují a někdy už ani nejsou vtipné, ale spíše trapné.
Nicméně seriál patří do mých oblíbených a ráda se podívám na nové díly. Někdy i znovu na ty staré.

Plakát
Shadowhunters

4. února 2016

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Velké zklamání

Knihy jsem četla, takže jsem byla docela zvědavá a natěšená. Bohužel po prvních dvou dílech musím řict, že tohle se moc nepovedlo.
Už když jsem viděla obsazení, byla jsem trochu zklamaná. Pořád jsem ale doufala, že mě třeba herci překvapí. No, nejlepší byl asi Alec a Magnus, ostatní nic moc.
Třeba se to ale zlepší a rozhodně bych chtěla do budoucna dát dalším dílům šanci.

Plakát
Selfie

8. března 2015

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Selfie

Seriálu bych se vyhla, ale proto že tam hraje Karen Gillan, musela jsem se na to podívat. Myslela jsem, že mě to nebude bavit, ale Selfie příjemně překvapilo. Karen svoji roli zvládla perfektně, až jsem se někdy divila: Pane jo, to je ta samá herečka co hrála Amy Pond?
Konec byl pěkný, avšak je škoda, že nenatočili další serii. Elizu a Henryho jsem si oblíbila.