A.R.G.U.S.
OFF-LINE

  • Jméno
  • Věk
  • Bydliště
  • ICQ
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Dominion

20. prosince 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Dominion

První série mě moc nenadechla, nesympatická hlavní dvojice: Michael a Alex. Koukal jsem převážně že zvědavosti, jestli zodpoví nějaké otázky a hlavně kvůli skvěle ztvárněnému záporakovi Gabrielovi. Konec mě navnadil na další sérii.
Ta mi přišla o mnoho lepší, nové zajímavé postavy, lepší zvraty ale hlavně jsem si zvykl na Michaela a Alexe. Konec série skončil úplně otevřeně a na třetí sérii jsem měl velké očekávání. Bohužel seriál neprodloužili, což je veliká škoda, další série mohla být ještě lepší ale to už se nedozvíme.

Plakát
Trosečník

9. ledna 2015

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Survivor po česku = špatný nápad

Protože mám rád survivor, byl jsem na českou verzi zvědavý. Vydržel jsem koukat na to jenom chvíli, protože se to nedalo. Jediná zajímavá věc byla, že si každý mohl vzít nějakou osobní věc. Nemohl jsem ale uvěřit, co si brali - Karty, řasenku a slivovici. Poslední kapkou byla příšerná hudba a trapní účastníči. Například si mysleli, že budou mít na den 5 kg rýže. Vzinkla z toho nepovedená napodobenina. I ta nejhorší série z Survivoru je lepší než tohle. Doufám, že už tuto nepodařenou soutěž nikdy neuvidím.

Plakát
Lovci duchů

8. ledna 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Supernatural

U tohoto serialu jsem nikdy neviděl pilotní díl. Ale to mi nezabránilo koukat na něj. Ze začátku to byly pouze epizodní díly ale potom příjde díl 1x11, který mě navnadil na sledování dalších dílů.
Seriál je vtipný, jsou tu nečekané zvraty, jen neustálé oživování hlavní dvojice začína být trochu očekávatelné. A proto Vás smrt hlavních postav nezasáhne, protože je jasné, že se za chvíli zase vratí mezi živé.
Pro mě jsou nejdokonalejší a nejlepší série - 3,4,5 ale tím nenaznačuji, že by ostatní nebyly dobré.
Jsem velmi rád, že jsem tento seriál zkusil. Viděl jsem 9 sérií ani ne za 3 měsíce. To se mi běžne nestávalo.

Plakát
Událost

6. ledna 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Event

Tento seriál je zajímavé dílo. Jsou v něm zvratya šokující odhalení. Obrovská nevýhoda je, že v tom nejlepším skončil. Jde asi o jeden z nejhorších konců předčasně ukonečných seriálů. Že to takhle usnuli opravdu naštve. Jinak mi v něm některé flasbacky přišly nezajímavé ale většina jich odhalila zajímavé informace. Dále mě ke konci už unavovalo tolik politických věcí. Jedna se o kvalitní seriál, který trpí předčasným ukončením a těch je naneštěstí hodně.

Plakát
Zombieland

28. prosince 2014

40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Zombieland

Je velká škoda, že se tento seriál dočkal pouze pilotního dílu. Ten se povedl. Tento seriál měl velký potenciál, kterému ovšem nebylo dopřáno naplnit ho. To je velká smůla.

Plakát
Sherlock

17. prosince 2014

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Sherlock

Tento seriál se povedl, hlavně zavedením do současnosti. Velká škoda je, že má tak málo dílů. A čekání na další je proto moc dlouhé. Nejméně se mi líbila 3. série, protože je odlišná od ostatních. Tvůrci se rozhodli zaměnit detektivku za komedi, to mi moc nesedlo. Ale žádná hrůza to nebyla. Těším se na další díly a doufám, že si kvalitu prvních dílů udrží.

Plakát
Vražedná práva

17. prosince 2014

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

HtGAwM

Na tenhle seriál jsem začal koukat, protože jsem na něj slyšel samé kladné recenze. Nejituji toho. Seriál mě hned vtáhl do děje, v každém díle jsem se dozvídal víc a víc. Moc se mi líbí jak jsou záblesky budoucnosti a jak se každým dílem blíží k odhalení. Také jednotlivé případy jsou zajímavé. Nechybí napětí o tom, kdo je vrah. Za mě rozhodně doporučuji.

Plakát
Vinaři

17. prosince 2014

40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

---

Tento seriál by se měl vysílat s upozorněním- sledujete na vlastí nebezpečí, protože na tohle nejde koukat. Vzdy, když vidím v TV kousek, rychle přepínám, nebo rovnou vypínám TV. Na tohle se nedá vůbec koukat, je mi zle, když slyším ty hloupé dialogy. Tento seriál je jedním z důvodu, proč nekoukat na TV. Někde jsem četl, že má končit, jsem za to moc rád. Ale taky se bojim toho, co se bude vysílat místo tohoto.

Plakát
Alias

17. prosince 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Alias

Tento seriál patří mezi ty, které jsem viděl jenom pilot, protože jsem měl dost seriálů na sledování. Asi po půl roce jsem začal na něj koukat. Pouštěl jsem si jeden díl za druhým, co znamená, že mě hodně zaujal. Cely seriál jsem viděl za jeden měsíc. Seriál je dokonalý, nechybí v něm zvraty, vtipy, napětí a akce. Jediné co se mi nelíbilo, že nějaké podstavy, zpočátku zlé se staly hodnými a tak pořád dokola. Za mě mohu hodnotit kladně a jsem rád, že jsem tenhle seriál objevil.

Plakát
American Horror Story

16. prosince 2014

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

AHS

Protože na horory moc nekoukám, tento seriál jsem dlouho odkládal. Díky tomu, že jsem slyšel samé kladné ohlasy, rozhodl jsem ho zkusit. V TV zrovna začala 2. série. Hned mě zaujal, nevydržel jsem čekání a začal jsem koukat v originále s titulkami. Nikdy nepřestanu litovat, že jsem viděl tuto sérii jako první, protože jí považuji za nejlepší. Tím ale nechci říct, že ostatní série byly špatné ale na druhou nemají. Momentálně běží 4. série, kterou považuji za nejhorší, ale ještě není celá odvysíláná, takže se může zlepšit. Rozhodně nelituju, že jsem mu dal šanci a těším se na další díly a další sérii. Velkým plusem, je, že každá série je o něčem jiném, takže, kdyby se mi 4. nelíbila, nepokazí mi to celý seriál.