MikkiM20002
OFF-LINE

  • Jméno
  • Michal Štavelda
  • Věk
  • 18 let — narozeniny slaví za 79 dní (Panna)
  • Bydliště
  • Karviná-Hranice
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Co mám na tobě ráda

20. února 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

What I like about you

1. série - První série jsem sjel asi dva dva dny jelikož má dvacet minut což je u mě naprosto plus. Postavy jsou příjemné teda až na Garyho, který mě nebavil, vytáčel mě - no prostě hrůza. Amandu miluji ta byla úžasná a její smysl pro humor mě dostával.
2. série - Jelikož odešel Simon Rex, pro kterého mi jeho role neuvěřitelně sedla mě celkem zklamalo, ale za to přišlo více nových postav, které mi taky sedli a začínal jsem přicházet na chuť i Garymu. Ale najednou se mi někam vytratili pocity postav, jako by nic necítili a všem bylo prostě moc uspěchané, ale pořád jsem se bavil, protože Holly byla opět skvělá a dostala lepší prostor Lauren, která byla v humoru lepší než Holly.
3. série - Zatím nejlepší série, opět humor tady nechybí, nová postava Ben mi opět seděl a měl pěkný vztah s Holly. Lauren opět nezklamala a její humor byl úžasný a velmi vtipný. Skok z druhé série, jelikož v předchozí sezoně chyběli pocity, tady jich bylo nově dost. Jediné co mě celkem štvalo, bylo to, že Holly a Vince to měli velmi jednoduché a i tak dělali z komára velblouda. ¨
4. série - Říkám si, tady to teda nefunguje, Ben už tady není, a nevím jestli jsem to dobře pochopil, ale nebylo vysvětlené proč vůbec odešel. Vtip tu je jen ze začátku, později to je jak na horské dráze, už to není co to bývalo, Lauren a Holly to sem tam zachránili´, ale čtvrtá série je podle mě propadák.
1. série - 80%
2. série - 90%
3. série - 100%
4. série - 40%

Plakát
To je tvoje máma?

9. února 2016

40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Significant Mother

Říkal jsem si, to zase bude obyčejná komedie bez nádechu a kouzla, ale ne, tohle je jediným slovem bomba! Seriál jsem hltal od pilotu, zábava nechybí v žádném s dílů, v každém dílu se zasměji. Postavy mi sedli, teda až na Jaye Aliho, ten mi moc nesedl a lezl mi na nervy. Všechny postavy jsou jinak sympatické, jak jinak než v Americké vzhledově úžasné a to hlavní umí hrát. Zrovna u tohohle seriálu to má jen 9 dílů, což mě mrzí mohlo jich být víc. Mínus, ale za to, že nejsou informace, takže není známo jestli je seriál zrušen nebo prodloužen. Jinak jsem se ale bavil.
1. Série - 100%

Plakát
Terra Nova

9. února 2016

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Terra Nova

Chtěl jsem se podívat na něco ve stylu po konci světa. Tady se to naskytlo, trailer jsem vůbec neviděl, takže jsem nevěděl do čeho jdu. Postavy byli příjemné, uměly hrát a každý měl svůj prostor. Nakonec mě zarazilo to, že se to přeneslo zrovna do období dinosaurů, které moc není mým oblíbeným tématem. Všech 13 dílů jsem shlédl. Většina mě ale moc nenadchla, asi to bylo proto, že mě téma prostě nezaujalo. Jinak kulisy jsou úžasné a prostředí děje se mi taky moc líbí.
1. Série - 60 %

Plakát
Lidé zítřka

26. ledna 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

The Tomorrow People

Seriál mě zajímal od začátku, není divu, že jsem ho musel zkouknout. Zaujal mě dějem, který praktický nebyl v žádném seriálu. Postavy mi sedli, až na vyjímky např, AAron Yoo nebo Peyton List. Osobně mě zajímalo jak si seriál od The CW povede, většina seriálu na této stanici končí po první sérii, výjimkou prá z nich. Tak jsem moc nedoufal v prodloužení. Myslím, že seriál měl svoji holubku a byl dějem zajímavý. Osobně bych ale asi neuvítal druhou sérii. Robbie Amell zvládl svou roli dobře, stejně jako každou jinou. Některé epizody byli nudné, jiné zajímavé, další dobré a tak na střídačku. Dávám více jak polovinu. Ale nic moc nového, čekal jsem více.
1. série - 60 %

Plakát
Upíří deníky

24. ledna 2016

11 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
22 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Tje Vampire Diaries

Po první sérii jsem prostě musel přestat hrůza, nuda, upištěná Elena a do nebe volají blbost.

Plakát
Doktorka z Dixie

24. ledna 2016

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Hart of Dixie

Možná to někdy dokoukám ale jako nechápu proč to tak kleslo. za postavy plus.
1. Série - 60 %
2. série - 50%
3. Série - ?%
4. Série - ?%

Plakát
Pod kupolí

24. ledna 2016

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Under the Dome

Seriál mě zůstat opravdu po kupolí a spát. První série byla zajímavá a jako jediná dobrá. Druhou jsem shlédnul a nebavila mě. Třetí série byla taková sr**ka, že jsem musel už použít sprosté slovo. Postavy byly v pohodě to je asi vše.
1. Série - 70 %
2. Série - 40 %
3. Série - 20%

Plakát
Scream

24. ledna 2016

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Scream

MTV mě teda hodně překvapilo, na seriál jsem se těšil od doby co byla jeho první informace na internetu. A jak vidím, tohle tady funguje. Seriál jsem doslova hltal. Solidní začátek s Bellou Thorne na jedničku, krve v úvodu je dost a prostě miluji když oběti dostávají textovky nebo vrah osobně volá. Herci jsou sice neznámý, ale dobře hrají, jediné dvě postavy které mi fakt vadili byla otravná Bex Taylor Klaus (Audrey Jensen), kterou vlastně přeopsadili, což mě teda naštvalo, ale co no.. a druhá postava byla Tom Maden (Jake Fitzgerald) ten mě neuvěřitelně vytáčel s chováním. Jinak hrozně jsem si oblíbil Carlson Young (Brooke Maddox)Celých deset dílů se něco děje, a můžete pátrat a vrat se hlavou kdo je vrah a kdo ne, a kdo má motiv, pár věcí se ale ještě nevyřešilo, ale čeká druhá série tak ať se máme na co těšit. Za mě teda 5*(24.11

Plakát
The Lying Game

24. ledna 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

The Lying Game

Shlédnul jsem jednu sérii, možná se někdy podívám znova, ale moc si z toho nepamatuji. Něco o dvojčatech sestrách a jedna z nic se ztratí- a dál fakt nevím.
Alexandra Chando a Kristen Prout jsou fakt krásné, ale to je asi vše. Pak ale Kristen Prout ze seriálu po první sérii odešla a to jsem prostě nerozdíchal. Pomalý rozjezd a celkem velká nuda.
1. série - 40 %
2. série - ?% - zatím

Plakát
Kyle XY

24. ledna 2016

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Kyle XY

Shlédl jsem jen první sérii ani nevím proč jsem přestal, asi mě to nemělo čím uchytnout. Obsazení šlo, ale dějová linie je celkem na nic. Sexy Kristen Prout je asi jediné kladné hodnocení. Dále koukat nebudu.
1. série - 30%
2. série - ?%
3. série - ?%