ArwyKraft
OFF-LINE

 • Jméno
 • Květa
 • Věk
 • 31 let (Býk)
 • Bydliště
 • Praha
 • ICQ
 • Jabber
 • Twitter
 • @kveta1987
 • Facebook
 • Google plus
Facebook Twitter E-mail

Crazy cat lady milující britské filmy, seriály, herce... a auta:) Závislák na kvalitní literatuře, černém čaji, dobré kávě a jablečných produktech. Nenormálně normální žena bydlící jako podnájemnice u dvou koček. Křehká duše a věčný snílek milující ten nejčernější humor, nejzvrácenější dvojsmysly a jiné podivnosti.

Před pár lety jsem se zlehka pustila do překladu titulků a nyní se tomu snažím věnovat pravidelně.
Pokud vám chybí titulky k nějakému britskému, potažmo evropskému seriálu či filmu, napište mi. Budu ráda.:)

Překládám/překládala jsem například: Broadchurch (S2 a S3), Fortitude, Downton Abbey (S6), Home Fires, Catastrophe, Quirke, From Darkness a další...
Moje ostatní titulky, ať už přečasy, nebo ty filmové, naleznete na titulky.com (http://www.titulky.com/index.php?UserDetail=823055)

Moje srdcovky:

Does he tell you how exquisite you are?
Cos he should.
You are exquisite, Bel Rowley.

The Hour... Viděno asi tak 3x. A pokaždé musím žasnout nad genialitou tohoto seriálu a obdivovat tehdejší módu. A brečet. Brečet pro Bel a Freddieho, pro Randalla a Lix a pro Marnie. A taky kvůli tomu, že se The Hour nikdy nedočkala třetí série... Hlavně po: We need to stop talking. We need to do something. I am tired of it not being possible, it is possible. You are possible. You are possible with me.


Look at us. Former Detectives Club

Broadchurch. Co dodat. I po několikátém zhlédnutí se vždy dívám se zatajeným dechem a prožívám každou minutu. Každá série má něco do sebe a jsem ráda, že jsem se mohla podílet na překladu tohoto výjimečného seriálu.


The Crown. Díky Claire Foy začínám pochybovat o svojí orientaci. Naprostá dokonalost ve všech směrech.


I am not a good man! And I'm not a bad man. I am not a hero. I'm definitely not a president. And no, I'm not an officer. You know what I am? I... am... an idiot. With a box and a screwdriver, passing through, helping out, learning. I don't need an army, I never have. Because I've got them. Always them. Because love, it's not an emotion. Love is a promise.

Ani čistokrevné sci-fi, ani pohádka. Tak neuchopitelný a přesto krásný seriál,který mě svého času totálně pohltil, že s hrdostí nosím whovianská trička a tajně doufám, že si pro mě přiletí nějaký potrhlý chlapík v modré policejní budce.


I'm going to strangle a few more prostitutes and stick some bottles where the sun don't shine.

Proč? Protože Sarah Lancashire a Sally Wainwright. Proto.


Well, to quote Prince, forever is a mighty long time. You know. In theory.

Až vyrostu, chci zažít takovou lásku jako Celia a Alan.
Díky tomuto seriálu už věřím, že jsou na světě ještě šílenější rodiny, než je ta moje a že i navzdory všem možným sračkám může být na světě fajn.Když si myslíte, že už jste viděli všechno a že vás žádný seriál nemůže nepřekvapit... Paolo Sorrentino je génius a na Juda se tady sakra dobře dívá, jen by si příště mohli odpustit tu paruku.
- What's the worst that could happen?
- Hm, humiliation, embarrassment, fire, explosions, collisions, tears, nudity, and death.
Podle mě jeden z nejlepších komediálních seriálů posledních let. Nekorektní humor zaručen. Sharon a Rob jsou prostě pár (zlých) snů! Jestli mě na sklonku čtyřicítky nedejbože zbouchne nějakej náhodnej kolemjdoucí Amík, tak doufám, že si oba zachováme dostatek humoru, nadhledu a lásky jako oni.
- My mom sent me an article about a study on arranged marriages versus love marriages... And they found that fewer arranged marriages end in divorce than real ones.
- Is that because they end in suicide?


Oh but, not to worry. Not to worry, you've sent fucking Ollie over there to deal with it... Fucking Ollie! He's a fucking knitted scarf that twat... fucking balaclava!

The Thick of It. Když mám blbou náladu, pustím si Malcolma chrlícího jednu nadávku za druhou a hned je mi líp.


MŮJ LEVEL

19
Cool jako: Černá zmije

MOJE TROFEJE

Budeš-li někdy hledat pomocnou ruku, najdeš ji na konci svého ramene. - Mark Twain

MOJE OBLÍBENÁ STRÁNKA

PŘÁTELÉ