ArwyKraft
OFF-LINE

 • Jméno
 • Květa
 • Věk
 • 30 let (Býk)
 • Bydliště
 • Praha
 • ICQ
 • Jabber
 • Twitter
 • @kveta1987
 • Facebook
 • Google plus
Facebook Twitter E-mail

Crazy cat lady milující britské filmy, seriály, herce... a auta:) Závislák na kvalitní literatuře, černém čaji, dobré kávě a jablečných produktech. Nenormálně normální žena bydlící jako podnájemnice u dvou koček. Křehká duše a věčný snílek milující ten nejčernější humor, nejzvrácenější dvojsmysly a jiné podivnosti.

Před pár lety jsem se zlehka pustila do překladu titulků a nyní se tomu snažím věnovat pravidelně.
Pokud vám chybí titulky k nějakému britskému, potažmo evropskému seriálu či filmu, napište mi. Budu ráda.:)

Překládám/překládala jsem například: Broadchurch (S2 a S3), Fortitude, Downton Abbey (S6), Home Fires, Catastrophe, Quirke, From Darkness a další...
Moje ostatní titulky, ať už přečasy, nebo ty filmové, naleznete na titulky.com (http://www.titulky.com/index.php?UserDetail=823055)

Moje srdcovky:

Does he tell you how exquisite you are?
Cos he should.
You are exquisite, Bel Rowley.

The Hour... Viděno asi tak 3x. A pokaždé musím žasnout nad genialitou tohoto seriálu a obdivovat tehdejší módu. A brečet. Brečet pro Bel a Freddieho, pro Randalla a Lix a pro Marnie. A taky kvůli tomu, že se The Hour nikdy nedočkala třetí série...


Look at us. Former Detectives Club

Broadchurch. Co dodat. I po několikátém shlédnutí se vždy dívám se zatajeným dechem a prožívám každou minutu. Každá série má něco do sebe a jsem ráda, že jsem se mohla podílet na překladu tohoto výjimečného seriálu.


Oh but, not to worry. Not to worry, you've sent fucking Ollie over there to deal with it... Fucking Ollie! He's a fucking knitted scarf that twat... fucking balaclava!

The Thick of It. Když mám blbou náladu, pustím si Malcolma chrlícího jednu nadávku za druhou a hned je mi líp.


I am not a good man! And I'm not a bad man. I am not a hero. I'm definitely not a president. And no, I'm not an officer. You know what I am? I... am... an idiot. With a box and a screwdriver, passing through, helping out, learning. I don't need an army, I never have. Because I've got them. Always them. Because love, it's not an emotion. Love is a promise.

Ani čistokrevné sci-fi, ani pohádka. Tak neuchopitelný a přesto krásný seriál,který mě svého času totálně pohltil, že s hrdostí nosím whovianská trička a tajně doufám, že si pro mě přiletí nějaký potrhlý chlapík v modré policejní budce.


Well, to quote Prince, forever is a mighty long time. You know. In theory.

Až vyrostu, chci zažít takovou lásku jako Celia a Alan.
Díky tomuto seriálu už věřím, že jsou na světě ještě šílenější rodiny, než je ta moje a že i navzdory všem možným sračkám může být na světě fajn.


What is more beautiful, my love? Love lost or love found? Don't laugh at me, my love. I know it, I'm awkward and naive when it comes to love, and I ask questions straight out of a pop song. This doubt overwhelms me and undermines me, my love. To find... or to lose?

Když si myslíte, že už jste viděli všechno a že vás žádný seriál nemůže nepřekvapit... Paolo Sorrentino je génius a na Juda se tady sakra dobře dívá, jen by si příště mohli odpustit tu paruku.


I'm going to strangle a few more prostitutes and stick some bottles where the sun don't shine.

Proč? Protože Sarah Lancashire a Sally Wainwright. Proto.- What's the worst that could happen?
- Hm, humiliation, embarrassment, fire, explosions, collisions, tears, nudity, and death.

Podle mě jeden z nejlepších komediálních seriálů posledních let. Nekorektní humor zaručen.

MŮJ LEVEL

19
Cool jako: Černá zmije

MOJE TROFEJE

Budeš-li někdy hledat pomocnou ruku, najdeš ji na konci svého ramene. - Mark Twain

MOJE OBLÍBENÁ STRÁNKA

PŘÁTELÉ