enilor
OFF-LINE

  • Jméno
  • Věk
  • Bydliště
  • ICQ
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Milá společnost pro podzimní večery

Dojatá důstojně zakončeným posledním dílem nebudu psát, co všechno tenhle seriál nemá. Vyzdvihnu jemný humor, koukatelnost za každé nálady a především schopnost náladu zlepšovat. Krásných sedmdesát procent.

Plakát
Tělo jako důkaz

26. února 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Klopýtání přes mrtvá těla

Mám ráda krimi od pitevního stolu, takže jsem si nemohla nechat ujít. Po shlédnutí všech tří sérií se ale nemůžu ubránit pocitu, že došlo k promrhání potenciálu. V době vysílání jsem nesledovala zákulisní info, takže netuším, co vedlo k dramatické změně obsazení po druhé sérii. Každopádně nepůsobilo dobře a několik dílů se mi vážně stýskalo. Možná tvůrcům chyběl "Bonesovský" model patoložka+policajt, ale přechod působí nekonzistentně. Nicméně jednotlivé případy mě bavily a hodně mi sedla hlavní hrdinka, i když v reálu bych s ní asi kamarádit nechtěla. :-) Nakonec, i přes vyjmenované hrboly a drncání, dávám krásných 70.

Plakát
Panství Downton

13. prosince 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Vůně nostalgie

Chtěla bych začít tím, že mám moc ráda britskou filmařinu, a to včetně té televizní. Když k tomu připočítám svou fascinaci historickou Británií, je rozhodně zaděláno na úspěch. Jsem ve čtvrté sérii a dnes jsem si uvědomila, jak je skvělé, že až na pár výjimek, žádná z postav není černobílá. I klaďasové se dopouštějí přehmatů, záporáci mají okamžiky, kdy se nechají vést srdcem. Jako jedinou výtku bych uvedla občasnou předvídatelnost, proto nedávám stovku, ale jinak jsem totální závislák a dívám se, kdykoli mám jen trochu času. Na závěr se chci vyznat ke své lásce k Maggie Smith, která dostala roli ušitou na míru. Děsně si ji užívám a zdá se, že ona to cítí stejně.

Plakát
Shadowhunters

25. května 2016

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Škoda, že Clarisse není těch patnáct...

Je to dost schíza. Předem přiznávám, že jsem dala 70%, ale asi jen proto, že mám moc ráda původní příběh. Vždycky říkám, že na seriálu musí být něco hodně špatně, když nesnášíte hlavního hrdinu (v tomto případě hrdinku). Herecké výkony totálně mizerné (asi až na Shuma, ačkoli ten si vypomáhal gesty a chováním kapitána Sparowa). Dokoukala jsem to a obávám se, že prubnu i pokračování. Navzdory tomu, že mi oči neustále nevěřícně lítaly ke stropu. K dost nadsazenému hodnocení pomohl kromě sympatií k předloze ještě povedený hudební podkres.

Plakát
Jesse Stone

27. března 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Trochu jiná detektivka

Příběhy Jesse Stonea asi nebudou šálkem kávy pro každého. Těžká melancholie, minimalismus, širokoúhlé exteriéry a dialogy jako vystřižené z detektivek ze "staré školy". Já naštěstí jsem fanynkou detektivek ze staré školy a stárnoucí Stone mě hodně chytil za srdce. V budoucnu se chystám na Parkerova Stone v tištěné podobě, jen kvůli srovnání, ale filmové zpracování příjemně pohladilo. Po každé epizodě jsem měla neodolatelnou chuť adoptovat psa z útulku a nalít si skotskou. :-) Za mě velmi dobré.

Plakát
Městečko Haven

21. března 2016

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Haven obstál se ctí

Úmyslně píšu těsně po shlédnutí poslední části, aby v následujícím textu zaznělo především to pozitivní. Nejdříve bych ráda vyzdvihla námět, VELMI lehce inspirovaný Kingem a jeho knihou. (Moc mě těší i fakt, že se v mnoha epizodách objevily odkazy na jeho další knihy a povídky). Bavila mě i většina dílčích zápletek a upřímně obdivuji scénáristy, že dokázali vymýšlet stále nové a originální "potíže". Ach ano, občas docházelo k situacím a zvratům, které byly "blbé, až to třískalo dveřmi" (a coby uživatel Serialzone jsem před očima téměř viděla, jak na mé osobní škále klesá hodnocení), ale v porovnání s těmi, které mě vzaly za srdce, za bránici, či za intelekt, jich bylo podstatně méně. Nakonec tedy hodnotím velmi vysoko a těším se, až si dám palačinky. ;)

Plakát
Forever

30. března 2015

62 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
62 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Tak trochu jiná detektivka

Když se nad tím tak zamýšlím, jako detektivka tenhle seriál není ničím zajímavá ani originální. Případy tuctové, ani akční scény ničím nepřekvapují. Celý příběh ale stojí na jednom velmi šaramantním (nesmrtelném) muži, který má tak silné charizma, že mi každý případ připadá nesmírně zajímavý. Ačkoli mám ráda Abea i Jo, pro mě je tohle dílko one man show. One man show, která mi pokaždé udělá moc hezky na duši. Dala jsem sto procent, prostě proto, že se pokaždé moc těším.

Plakát
Sherlock

4. března 2015

89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Totální nadšení

Obvykle nemám příliš důvěry v moderně zpracované klasické příběhy, ale tohle je pecka. Milovník knižní předlohy by sice mohl brblat, že Sherlockova povaha nebyla v knize až tak sociopatická, ale upřímně - zjistila jsem, že je mi to šumák. Je to geniální. Napínavé, vtipné a strašně zajímavě natočené. Oba hlavní představitelé hrají skvěle. Jen ty pauzy mezi sériemi, to je děs. Ale Hobit je holt hobit.

Plakát
Sběratelé kostí

3. března 2015

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Srdcová záležitost

Objektivně vzato není to už takové jako první čtyři série, ale na to, kolik běží sezón, stále mě baví a čas od času dokáže i překvapit. Miluju každou jednotlivou postavu a po těch letech už je považuju za kamarády. Nevím, co by scénáristi museli provést, abych přestala koukat. Navíc úplně úžasný soundtrack.
EDIT: Tak, dokoukáno. A i když měly poslední dvě série proměnlivou kvalitu, Bones zůstává mojí srdcovkou. Jeden z těch seriálů, na které se člověk může dívat znovu a znovu.

Plakát
Arrow

1. března 2015

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Smutná fanynka

Po shlédnutí 15. dílu 3. série mě napadlo, že když si divák začne přát smrt hlavní postavy, asi je něco špatně. První dvě série jsem milovala. U třetí ke každému dílu sedám už jen se zoufalou nadějí, že se snad dočkám zlepšení. Jako by se vytratila dějová linka a postavy se chovají jako drůbež, která po useknutí hlavy ještě chvíli pobíhá po dvorku. Byla jsem rozhodnutá to definitivně zapíchnout, ale poslední minuta tohoto dílu mě nejspíš donutí zkusit to ještě příště. Kdyby to nedopadlo, půjdu se vyplakat na rameno Flashovi.

Předchozí