Robin Valový
OFF-LINE

  • Jméno
  • Robin Valový
  • Věk
  • 24 let (Beran)
  • Bydliště
  • Ostrava 9
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Star

17. prosince 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Všechno nebo nic

Po shlédnutí pilotu musím konstatovat, že tento seriál má potenciál. Zajímavý příběh, vcelku sympatické obsazení a nádech něčeho nového (samozřejmě nesmí chybět ta správná dávka humoru). Jsem zvědav, kam se příběh bude nadále ubírat. Je skvělé vidět v seriálu Queen Latifah, nejen že je skvělá herečka, ale i výborná zpěvačka a svou roli ztvárňuje dokonale. Při sledování mi přišlo, jako bych se díval na seriál z jiné doby. Má to své osobité kouzlo a dle mého názoru to dodává seriálu zvláštní atmosféru. Songy jsou skvělé, takový mix všech různých stylů. Celkově hodnotím seriál kladně a přidávám do watchlistu. :)

Plakát
Merlin

4. října 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

"It is lonely to be special"

Moje srdcovka, vždy jsem zbožňoval všechny legendy o Artušovi, Morganě a Merlinovi. Tento seriál byl pro mne, jako splněný sen. Magie, draci, boj dobra se zlem, kdy občas nikdo neví, kdo je vlastně padouch a kdo "dobrák". Zároveň i směska humoru a tajemna. Super podívaná. Moje oblíbená postava je rozhodně Morgana. Líbí se mi, jak zpracovali v tomto seriálu její cestu na stranu temné magie. Celý příběh je moderně pojatý a obsazení postav je dokonalé.

Plakát
Fairy Tail (2014)

4. října 2015

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Magické dobrodružství

Jednoznačně nejlepší anime. Velmi zábavné, založené na síle přátelství. Občas jsem si sám přál být součástí guildu Fairy Tail. Příběh nenechá ani jedno oko suché a okamžitě Vás pohltí.

Plakát
Čarodějky

4. října 2015

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Bezkonkurenční hit

Propracovaný příběh, propracované postavy. Tento seriál mě nikdy nepřestane nudit. pouštěl jsem si ho snad už stokrát. Sesterské trio nikdy neztratilo na šmrncu a nebyl díl, který by mne nudil. Kdo neviděl, doporučuji zhlédnout.

Plakát
Vražedná práva

3. října 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Svěží novinka

Konečně drama, které přináší něco nového. Napínavý příběh, který Vás nenechá chladným. Emoce, napětí, nervozita. A k tomu všemu geniální Viola Davis. Opravdu nemám co vytknout.

Plakát
Mrtvý bod

2. října 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Osvěžující

Na tomto seriálu se mi líbí to tajemno, kdy se divák snaží najít sám odpovědi. Příběh okamžitě zaujme a nadchne, žádný zdlouhavý vstup do příběhu, prostě se jde rovnou na věc.

Plakát
Scream Queens

28. září 2015

72 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
72 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

Nadšení

Popravdě jsem nevěděl, co mám od tohoto seriálu čekat. Jsem ovšem mile překvapen. Druhý díl, mi přijde co se kvality obsahu týče, lepší. Jsem nadšený z obsazení postav a hlavně k zakomponování humoru do prostředí "hororu". Připomíná mi to staré dobré Scary Movie, akorát v seriálu. Velmi příjemné zpestření mého watchlistu. Vřele doporučuji!