KatushkaK
OFF-LINE

 • Jméno
 • Katka
 • Věk
 • 28 let
 • Bydliště
 • Teď Praha
 • ICQ
 • Jabber
 • Twitter
 • Facebook
 • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Bobovy burgery

19. listopadu 2017

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

7 sérií za dva týdny

a teď jsem se zděšením zjistila, že osmá řada se teprve vysílá a jsou venku jen 4 díly! Seriál jsem si naprosto zamilovala - orvních pár dílů bylo takových seznamovacích, moc jsem se nenasmála, ale jakmile se člověk s postavama seznámí, dostane to úplně jinou rovinu. Tinino "ah ah ah" když je ve stresu, Bobova "oh my god", naprosto všechno kolem Louise, Gene, Lin, dokonce i Teddy, no všechny je zbožňuju. A ty písničky!! No prostě super, celkově jsem z toho fakt nadšená, jak už asi napovídá hodnocení. Určitě stojí jako oddechovka za shlédnutí - hledala jsem nějaký dobrý vtipný sitcom a nic hraného nenašla a teď jsem tomu opravdu ráda, tohle byla super trefa.
PS: dějově je každý díl stand alone, občas se ale zmíní něco jen tak mezi řečí z minulých dílů.

Plakát
APB

14. října 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

3 epizody a dost

Po pilotu 70%, teď 60% i když by se možná hodilo i méně. Zaujal mě excentrický miliardář a la Tony Stark, Murphy je jako postava taková nijaká (možná je to herečkou? přišlo mi že má jeden výraz a tón hlasu), po třech epizodách musím říct, že dějově je to taky absolutně nijaé a jen technologické "tračky" to nespasí. Z třetího dílu nevím prakticky nic, vůbec si nedokázal udržet mou pozornost. Škoda.

Plakát
Still Star-Crossed

14. září 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Crossed off my list

Kde začít? Příběh romea a Julie znám, stejně jsem ale byla při jeho převyprvění seriálem značně zmatená. Když se od "známého" děje seriál odpíchne do neznáma, to už jsem pak byla naprosto ztracená. Kdo že je čí příbuzný? Čí neteř? Kdo je tahle ženská, čí je to teta? Dějově se toho taky v pilotu stane tolik, že nevím, co se pak bude odehrávat ve zbývajících dílech série.
Je to opravdu škoda, vypadalo to hodně nadějně - neokoukaní a přitom hodně zajímaví herci, "dobový" námět, Shonda. Díky pilotu ale opravdu nevím, jestli si někdy pustím další díl. Tuším, že pak bych asi nelitovala, ale pilot mě momentálně tak rozladil (nechci říkat znechutil, to zas ne) a trochu zklamal - pilot má nastínit a nalákat, nemá diváka nutit, aby si vzal blok a tužku a snažil se zapsat jména 356789 představených postav a potom kreslil jejich rodokmen, aby se v nich aspoň trochu zorientoval...

Plakát
Cardinal

14. září 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Po Kanadsku

Velmi dobrá detektivní série objevená úplnou náhodou. Cardinal je jako postava zajímavý, stejně tak jeho nová kolegyně a případ. Žádné přehnané komplikování zápletky (přesto však zajímavé a udrží si pozornost), neokoukaní herci, řekla bych "stará dobrá policejní práce" na kterou se opravdu dobře dívá. Místy mi to připomínalo Wallandera, ne případdem nebo herci, ale celkovým pocitem ze seriálu.

Plakát
Beyond

14. září 2017

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Beyond me

Díky Výzvě 2017 jsem se zaměřila na letošní piloty a tenhle mi podle popisu padl do oka. Sci-fi je moje, takže jsem se na seriál poměrně těšila, i když jsem nečekala nic přelomového. Začátek byl velmi slibný, vše šlo ale pomalu (nebo spíš rychle) z kopce, když se hlavní hrdina probudil z kómatu. Většina herců "12 let po" je mi velmi nesympatická (až na mámu a jakž takž bráchu) a to velmi silné lákání na romatickou zápletku na mě působilo spíš naopak. Nadpřirozené schopnosti a s nimi spojená zápletka by mi nedokázaly vynahradit vše, co mě na pilotu odlákalo. 70% jako dávali hodnotitelé níže dát nemůžu, to dávm sriálům, které si uý pár let užívám a sem tam ni na nich vadí maličkosti, takže procent je jen 40 -- pilot mě na další sledování nenalákal, a upřímně jsem si pár hodin po jeho shlédnutí už ani nepamatovala jméno hlavního hrdiny (na ten trapný pokus o balení holk v nákupáku půjde bohužel jen těžko zapomenout....)

Plakát
Van Helsing

15. října 2016

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Van Helsunk

Vždycky kdžz se na něco opravdu těším, dopadne to takhle.
Pilot mě nechytil, ale dala jsem šanci druhému dílu, aby se neřeklo. Vanessa mě jako postava nezaujala, ten hlavní voják jehož jméno jsem si ani nestačilo zapamatovat už vůbec ne. O čem to bude, ale co je hůř jak to dopadne, vám bude úplně jasné po prvním díle, a NAPROSTO jasné po druhém, což občas nebývá na škodu, když je jinak na co koukat, ale tady nebylo. Škoda.
nicméně tohle není první seriál z dílny SyFy, který mě takhle zklamal, takže třeba to bude i tím, jaká stanice se tématu ujala.

Plakát
Ospalá díra

16. dubna 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Umělé protahování

Vidíme to u neskutečného množství seriálů - kvůli dobrým ratingům je schválena další sezóna (nebo tři) a kvalita seriálu s tím jde do kytek...
Nejinak tomu bylo bohužel i u Sleepy Hollow. Z první série jsem byla nadšená - ta atmosféra, herecké výkony, i efekty! Skvělé!
Druhá série se taky držela, opravdu povedená se skvělým závěrem, který ale měl být přesně to - závěr.
Třetí série? Jako úplně jiný seriál. Slabbý odvar sama sebe. Po dílu 12. jsem se na další raději ani už nedívala, byla jsem z posledních pár dílů tak otrávená.
To, že je trojka poslední sezónou mi líto není. Nechtěla bych vidět jak by po trojkou nastaveném trendu vypadala čtyřka...
[shazuju z 80% na 50%]

Plakát
Modus

6. prosince 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Bez servítek

Severská krimi, která se s tím nemazlí! Uvěřitelné postavy a i motiv pro vraždy, dobře zpracovaný scénář, relativně nečekané rozuzlení a hlavně naprosto chladně podané scény vražd - to mě uchvátilo. Vrah na první pohled nevypadá jako psychopat, ale spíš jako Pepa z úštárny - normální relativně sypatický chlápek, teda dokud vám nezačne mlátit hlavou o stěnu nebo vás nechytne pod krkem. Kamera všechny scény vražd zabírá velmi neosobně, nezaujatě, s odstupem - přidává to celému seriálu na mrazivosti. Celkově jsem byla opravdu velmi příjemně překvapená a seriál můžu vřele doporučit, pokud hledáte nějakou dobrou krimi!
PS: české titulky zatím jen kr prvnímu dílu, kvalitní anglické jen po díl 6, pak jsou google translated a je to děs a hrůya - pokud ale ovládáte francouzštinu, tak na subscene jsou kvalitní titulky od 6ky dál ve FJ.

Plakát
Sense8

8. června 2015

95 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
95 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 22 lidí

Sourozenci Wachovští + Netflix = 12 hodin pořádné zábavy

Zrovna jsem dokoukala a musím říct, že si to celé nejednou pustím znovu!
Žánrovka, která konečně není celá bílá a hetero a ve které se zase nerozebírá jen právě to, že někdo není bílý či hetero. Různí lidé z různých zákoutí země s různým původem, vírou, orientací a minulostí jsou spojeni "druhým narozením" a musí se vypořádat jak s problémy svými tak s těmi, které přineslo právě ono druhé narození.
Super zápletky, skvěle propracované postavy, herecké výkony na jedničku, naprosto prvotřídní výběr muziky (to ale takovým způsobem!!! nevtírá, zároveň ale skvěle dokresluje scény a pocity postav). Řekla bych velmi kvalitní scénáře, které v těchhle 12ti dílech pár věcí vyřešily, ale spíš otevřely prostor pro další rozvoj v nadcházející sérii. A já naprosto nepochybuju, že nějaká bude - neprodloužit tohle dílo by byl zločin. Upřímně můžu říct, že se nemůžu dalších osudů téhle osmičky dočkat.

Plakát
Pozůstalí

4. srpna 2014

63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

The Leftovers and The Departed

[Po prvních šesti epizodách] Seriál s obrovským potenciálem, kterého zatím ne vždy využívá. Herci kvalitní a přesvědčivý, scénáře dobré a propracované, zatím mi ale chybí nějaké větší pojítko mezi jednotlivými díly nebo náznak toho, kam by seriál mohl směřvat a na co se můžeme těšit. Sondy do duší jednotlivých postav se daří, i když velice záleží na dané postavě. Uvítala bych hlubší sondu do The Guilty Remnants a dalších podobných sekt.
Zatím velice slušných 70%.